Ερωτησεις αγορας

Ξεκίνησε από Katzamoto, 24 Ιουν 2017, 18:42:37 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Katzamoto

Καλησπερα, η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω αν το γραφω στο σωστο section αν οχι παρακαλω να μεταφερθει στο σωστο.
Αποφασισα να ξεκινησω να ασχολουμαι με αυτο το χομπυ και ψαχνω να αγορασω τον καταλληλο εξοπλισμο. Δεν θα αναφερθω τοσο στον προστατευτικο εξοπλισμο διοτι ειναι αρκετα φτηνοτερος απο το οπλο οποτε θα ρωτησω για το οπλο.
Αρχικα απο μια ερευνα που εκανα θεωρω οτι φαινεται πολυ πιο ευκολο για αρχαριους να εχω AEG (για αρχη τουλαχιστον) τωρα διαβασα για πλαστικα/μεταλικα οπλα, ποια η γνωμη σας πανω σε αυτο; Επισης τι πραγματα πρεπει να κοιταξω πριν αγορασω κατι; Εχω ενα budget 250-300ευρω βρηκα οπλα σε Αμερικανικες σελιδες(evike) τα οποια ειναι πολυ φθηνοτερα(γυρω στα 60-70 ευρω) συγκρινοντας τα με ευρωπαικες σελιδες γνωριζει καποιος τον λογο; Εχω ξαναγορασει απο αμερικη και ειχε στο τελωνειο με αποτελεσμα να το στειλω πισω οποτε δεν θελω να ξαναμπλεξω ετσι. Τελειωνοντας θελω την αποψη σας για το ποιο μοντελο να ψαξω (μεσα στο budget μου) ετσι ωστε να μυο μεινουν χρηματα για βασικα προστατευτικο εξοπλισμο οπως επισης και μαγαζια ή σελιδες που μπορω να ψαξω
Ευχαριστω εκ των προτερων