Σκοπευτικα σε αλλους χρωματισμους

Ξεκίνησε από MitsoS_O_Yakuza, 28 Αυγ 2009, 21:16:36 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Τυπου desert-woodland?

ναι
11 (64.7%)
οχι
4 (23.5%)
αλλο
2 (11.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 15

MitsoS_O_Yakuza

Οι sniperades φυσικα και καταλαβανε τι εννοω αλλα και οχι μονο!! Σιγουρα ενα AEG τυπου desert δεν παιρνει μαυρο σκοπευτικο το ιδιο και ενα woodland ΑΕG οποτε εξηγω την σκεψη μου. Θα θελατε το  να φερνει και αλλων ειδων τυπου σκοπευτικων και αν ναι ποιο? Ευχαριστω
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

MitsoS_O_Yakuza

Μα φυσικα ψηφισα ναι και προτιμω τυπου desert. Περιμενω και αλλες αποψεις  8)
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

skotostras

#2
δεν χριαζετε να φερει κανεις σκοπευτικα με χρωματα, τα βαφεις εσυ απο μονος σου! ;)
δεν θα προτεινα με πινελο, εαν εχεις αερογραφο τοτε χρισιμοποιησε το, εαν οχι , παρε καλης ποιοτητας spray για τοιχους και βαψε τα. Εγω ειχα βαψει ενα spring ΑΚ47 se χρυσο χρωμα και ηταν μια χαρα, θα δω εαν μπορω να ανεβασω της φοτο, επισεις και ενα spring g17 , αυτα μονο για ντεκορ, και για εξασκηση, αλλα μου βγηκαν αψογα!
Εγω χρησημοποιησα spray Montana, ππου θεορειτε απο της καλητερες μαρκες spray τοιχου στον κοσμο, βρησκεις ευκολα στην αθηνα εαν εισε εκει ;D ρωτα κανα φιλο γκραφιτά εαν εχεις....
EDIT(1): επισης ηθελα να σημειωσω οτι desert αεροβολα με μαυρα εξαρτηματα δεν ειναι καθολου ασχημα! απλα ειναι η πρωσοπηκη αποψη εκει.....

skotostras


GeR^PEZONAUTHS


SAPPER

#5
Παράθεση από: GeR^PEZONAUTHS στις  29 Αυγ 2009, 00:43:42 ΠΜ
της jing gong ειναι το ΑΚ???
Οχι του Saddam Hussein. ;D
Θελω και εγω σε desert σκοπευτικα!!! ακους Μπαμπη  :D

Falcon

Παράθεση από: skotostras στις  28 Αυγ 2009, 22:05:09 ΜΜ
Απο ετσι



σε ετσι  ;D ;D ;D ;D



           

Mothaf***! Ωραιο, να φανταστω απο call of duty 4 η εμπνευση? Μαλλον....

Παράθεση από: SAPPER στις  29 Αυγ 2009, 00:47:02 ΠΜ
Οχι του Saddam Hussein. ;D

Κι αμα το λιωσει κανει και χρυσα δοντια, πρικα για τα εγγονια & και τους taliban...

Εγω ψηφισα ναι. Πχ, θα πηγαινε περισσοτερο ενα red dot σε desert χρωμα παρα σε μαυρο  πανω σε ενα scar....

MitsoS_O_Yakuza

#7
Εγω ψηφισα ναι. Πχ, θα πηγαινε περισσοτερο ενα red dot σε desert χρωμα παρα σε μαυρο  πανω σε ενα scar....
[/quote] φιλε και συνχομπιστα το πιασες ρε γατε το νοημα....καλα εσυ Βασιλη δεν αμφεβαλα καθολου οτι θα το πιανες τι εννοω!! Σκοτοστρα μαλλον πρεπει να διαβαζεις καλυτερα το θεμα και μετα να γραφεις  8) Ημουν πολυ ξεκαθαρος στην επεξηγηση που εδωσα στην αρχη! Μαλλον δεν την κοιταξες καθολου (φιλικο υφος) Δεν θελω να βαφω αλλο γιαυτο θελω ετοιμο σκοπευτικο τυπου desert η woodland  δε μιλαω να βαψω ολοκληρο το οπλο καμια σχεση ( καταρχας αυτο το ηξερα οτι μπορει να γινει δλδ να το βαψεις οπως θες)
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Falcon

#8
 φιλε και συνχομπιστα το πιασες ρε γατε το νοημα....καλα εσυ Βασιλη δεν αμφεβαλα καθολου οτι θα το πιανες τι εννοω!! Σκοτοστρα μαλλον πρεπει να διαβαζεις καλυτερα το θεμα και μετα να γραφεις  8) Ημουν πολυ ξεκαθαρος στην επεξηγηση που εδωσα στην αρχη! Μαλλον δεν την κοιταξες καθολου (φιλικο υφος)
[/quote]

Εεεμμ , Μητσο, νομιζω, οτι το επιασε αφου πρωτα - πρωτα για το σκοπευτρο απαντησε, απλα ειπε πως μπορεις να τα κανει εσυ μαυρα και καφε ή πρασινα, υστερα εδωσε ενα παραδειγμα με μια βαφη ΒΒ αεροβολου αντι για σκοπευτικο.....προφανως, για να δουμε ποσο αποτελεσματικα ειν' τα spray πανω στα καλουδια μας, ειτε ειναι σκοπευτικα, ειτε σιγαστηρες, ειτε AEG. ;)

Και κατι ακομα, το airsoftcenter, κατα τη γνωμη μου εχει μια ικανοποιητικα μεγαλη γκαμα σκοπευτικων για AEG. Το Eotech π.χ. το εχει και σε μαυρο και σε tan (κιτρινοκαστανο) ....

MediCat

Παντρεμενη με τον Mitsos_O_Yakuza

Rogue

Και εγώ πιστεύω ότι πρέπει να έρθουν και σε αλλά χρωματα τα scopes.
Drive it like you stole it

Hornet

Πρεπει να φερουν και βαμενα σκοπευτικα στο  στα χρωματα που λεμε για να δινεται η ευκαιρια και σε ασχετους  ;D ;D ;D να εχουν ενα βαμενο σκοπευτικο που θα πηγαινει με το aeg τους.Α και το AK47 σου σκοτοστρα ειναι απλα τελειο good work man!!! :D :D ;)
you'll fire your musket but l'll run you through...