Shotguns

Ξεκίνησε από Nikolai, 20 Αυγ 2009, 21:30:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Nikolai

Πριν απο μερικες μερες πηρα ενα shotguns αλλα δεν εχει σκοπευτρα εχει μονο βασει για να βαλεις πανω οτι θελεις  να βαλο red-dot, αν υπαρχουν να βαλο καπος σκοπευτρα, να βαλω  laser ή να το αφισο σχετο  ???  ???  ???

GeR^PEZONAUTHS

τι shotgun ειναι?????

Nikolai


GeR^PEZONAUTHS

αμα ηταν κανα M3 σαν το δικο μου να σου ελεγα να το αφησεις ετσι , αλλα το spas σηκωνει πολλα απανω του , εγω σου πρωτεινω ενα laseraki

Nikolai

το M3 της Tokyo Marui εχεις

GeR^PEZONAUTHS


Nikolai

#6
Μπορεις να μου πεις καπια πραγνατα  ??
Πρωτον βολευει στα παιχνιδια   ??
Δευτερον βολευουν τα φισιγκια ?? και
Τριτον απο πισο το τελιωμα ειναι ωρεο γιατι στην φοτογραφια δεν φενετε και τοσο ομορφο.




ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ  ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ    :)  :)

GeR^PEZONAUTHS

Γκουχ γκουχ ξεχασα ειναι του μπαμπα μου και δεν παιζει σε παιχνιδια, αλλα ενα σου λεω.....μου εχει πει οτι τα φυσσιγγια δεν ειναι καμμια δυσκολη διαδικασια το βαζεις μεσα ριχνεις δεκα βολες των 3 , και μετα τραβας ενα μικρο πραγματακι που ειναι διπλα στην σκανδαλη το πεταει εξω και βαζεις το επομενο ,  οντως το πισω μερος της SHORTΥ φαινεται ασχημο στην φοτο αλλα δεν ειναι , αμα το δεις απο κοντα ειναι αλλο πραγμα , οπως και το χρωμα , δεν ειναι γκρι αλλα μαυρο , η καννη σιδερενια , και πρεπει να ειναι πολυ καλο για cqb

SAPPER

Οι καραμπίνες αυτές είναι διασποράς για κοντινές αποστάσεις, πχ να ανοίξουμε καμιά πόρτα, να κεράσουμε κανέναν σε κανένα διάδρομο κτλ. άρα τα σκοπευτικά είναι μάταια  ;)

Nikolai

Να το αφισο σχετο δηλαδη και μηπος GeR^PEZONAUTHS  εχεις καμια φοτο

GeR^PEZONAUTHS

πως τις βαζουν?????

Nikolai

Στηλτες με e-mail