ASG STI LAWMAN

Ξεκίνησε από xarisk, 18 Αυγ 2009, 10:21:07 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

xarisk

ΓΕΙΑ και απο μενα. Παιδεια ειμαι νεος στο σπορ και δεν ξερω και πολλα. πηρα απο ενα μαγαζι σε ενα νησι που ημουν το παραπανω οπλο και μαζι μου εδωσαν ενα σπρευ αερα και μπιλιες δεν ξερω ομως τι διαμετρου.
θελω αν ξερει καποιος να μου πει λιγα λογια για το οπλο αυτο αν περνει αναβαθμιση (που δεν το κοβω) αν μπορω α βρω καπου μεταλλικα σφαιρακια και να θα κανουν δουλεια. ευχαριστω εκ των προτερων παιδεια

SAPPER

#1
Καλός ήρθες στην παρέα μας Χάρη.

Το πιστόλι σου παίρνει 6mm BBs.

Αναβάθμιση δεν αξίζει να κάνεις γιατί θα κοστίσει περισσότερο από το πιστόλι σου.  :-\

Μεταλλικά σφαιρίδια και να βρεις μην βάλεις, θα ανεβάσεις τις φθορές του, θα μειωθεί το βεληνεκές του κλπ
Αν χρειάζεσαι με μεταλλικά καλύτερα πάρε κάποιο αεροβόλο καθαρά για αυτήν την δουλειά, μόνο που αυτά δεν παίζουν Airsoft  :-\

Παράθεση από: xarisk στις  18 Αυγ 2009, 10:21:07 ΠΜ
θελω αν ξερει καποιος να μου πει λιγα λογια για το οπλο αυτο
Gun, GNBΒ, STI Lawman, hop up

Hopup type: Fixed Hop Up
Βάρος: 400 gr
Length: 200 mm
Pipelength: 120 mm
Velocity: 78(250) m/s (fps)
Capacity: 14 rounds
Magazine Article No: 14872
Energy: 0,60 Joule

xarisk

ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου.
δηλαδη περνει αναβαθμιση?? τι μπορεις να κανεις δηλαδη?? και ας μην το κανω απλα εγκυκλοπαιδικα.....

για το σκιφ α3000 ποια ειναι η γνωμη σου ??

SAPPER

Εγω δεν θα εμπαινα καν στον κοπο να ψαξω η να ανβαθμισω ενα πιστολι των 35 ευρω.
Τα κιτ αισθητικής η λειτουργικής αναβάθμισης θα προτιμούσα να τα βάλω σε ένα πιο αξιόπιστο πιστόλι πχ Tokyo Marui η Western Arms κλπ και τα οποία είναι και ακριβά, δηλαδή καλύτερα να πάρεις ένα αξιόπιστο πιστόλι εξ αρχής.
Πχ για ένα slide μόνο αλουμινίου που έφερα για το Glock 17 της Guarder για Tokyo Marui μου πήγε 50 ευρώ ;).