WELL MB01 Προβλημα/Ερωτηση

Ξεκίνησε από Georgeglyts, 23 Mar 2014, 19:44:37 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Georgeglyts

Καλησπερα σε ολους,
Αγορασα προσφατα απο εναν φιλο ενα Well MB01 και μετα απο 2 βδομαδες μετριας Χρησης εχω το εξης προβλημα: Οταν οπλιζω το οπλο με την κανη να κοιταει προς τα κατω(ειμαι 15 οποτε μου ειναι σχετικα δυσκολο να το οπλισω με αλλο τροπο   ) η σφαιρα δεν καθεται μεσα στο οπλο,τσουλαει απο την κανη και πεφτει στο εδαφος.Αυτο το προβλημα παρατηρηθηκε σημερα για πρωτη φορα καο δυστηχως δεν ξερω πως να το φτιαξω.Θα εκτιμουσα την βοηθεια σας   

Εκτος απο αυτο το προβλημα,εχω και κατι ακομα στον νου μου...

http://www.airsoftsniperparts.com/apps/webstore/products/show/2584034

http://www.airsoftsniperparts.com/apps/webstore/products/show/3184000

Αυτα ειναι καποια αντικειμενα που θα κανουν το οπλπ μου,θεωρητικα,οχι μονο πιο δυνατο αλλα και αξιοπιστο...
Ποια ειναι η αποψη σας?

(ενδεχεται να ποσταρω 2 φορες την ερωτηση κατα λαθος)

ScoobySti

Για τον λόγο του ότι είσαι μόλις 15, δεν έπρεπε να το είχες αγοράσει καν αλλά τι να (ξανά) λέμε τώρα..
Επίσης για τον ίδιο λόγο ακριβώς, δύσκολα θα σου δώσει κάποιος απο εδώ κάποια περαιτέρω πληροφορία.

Georgeglyts

κατσε δηλαδη αμα δεν ελεγα την ηλικια μου θα κερδιζα τιποτα? ειμαι σιγουρος πως υπαρχουν πολλα ατομα σε αυτο το forum οπου ειναι ανηλικοι.Ζητησα απλα πληροφοριες επειδη ειμαι αρχαριος.....Τι σημασια εχει η ηλικια?

sartz

Παράθεση από: Georgeglyts στις  23 Mar 2014, 21:11:42 ΜΜ
κατσε δηλαδη αμα δεν ελεγα την ηλικια μου θα κερδιζα τιποτα? ειμαι σιγουρος πως υπαρχουν πολλα ατομα σε αυτο το forum οπου ειναι ανηλικοι.Ζητησα απλα πληροφοριες επειδη ειμαι αρχαριος.....Τι σημασια εχει η ηλικια?
Η ηλικια φιλε μου παιζει ρολο στο οτι επειδη η νομοθεσια λεει οτι πρεπει να εισαι πανω απο 18 για να κατεχεις οπλο και εσυ δεν εισαι αν καποιος σου δωσει πληροφοριες και σε παροτρινει ή σε βοηθησει για να ασχοληθεις με τα οπλα πριν τα 18 σου χρονια αυτοματα γινεται συνενοχος στη παρανομια σου.
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ!