Συντομη περιγραφη των καναλιων PMR446 και των υποκαναλων Ctss.

Ξεκίνησε από kaiser_soze0307, 08 Mar 2014, 21:46:21 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kaiser_soze0307

Σε συνέχεια των βίντεο του Biltra, σας παρουσιάζουμε το βίντεο που αφορά τα κανάλια των ασυρμάτων και την αντιστοιχία τους στο Baofeng.

http://zeroteam.weebly.com/piomicronlambdaepsilonmuiotakappaomicronsigma-alphanutaualphapiomicronkapparhoiotatauetasigma.html
Ο αριθμός των μεταλλίων στο πέτο ενός αξιωματικού είναι αντιστρόφως ανάλογος του τετραγώνου της απόστασής του από την πρώτη γραμμή.
Charles Edward Montague

Delta-7

εχω δει κ τα 2 βιντεο σας !! μπραβο πολυ καλη δουλεια !!!
'' Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ ''
<<ΕΚΔΡΟΜΟΣ>>

kaiser_soze0307

Παράθεση από: Delta-7 στις  09 Mar 2014, 07:08:53 ΠΜ
εχω δει κ τα 2 βιντεο σας !! μπραβο πολη καλη δουλεια !!!

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλα σου λογια! Ελπιζω να βοηθησαμε κανενα!!!
Ο αριθμός των μεταλλίων στο πέτο ενός αξιωματικού είναι αντιστρόφως ανάλογος του τετραγώνου της απόστασής του από την πρώτη γραμμή.
Charles Edward Montague

Nick Babouinos

παιδες ωραια δουλεια,μια ερωτηση ομως:
εχω και γω το baofeng uv5r εχω περασει τα καναλια κανονικα,εγραψα και σε ενα χαρτι του υποτονους,αλλα οταν πηγα σε ενα παιχνιδι ελεγαν τα παιδια να ακουμε στο 6,βαζω στο 6 τζιφος τπτ,αλλα ολως περιεργος στο 1 ακουγα τα παντα.τις συχνωτητες τις εχω περασει σωστα αλλα δε μπορω να καταλαβω γιατι δεν ακουω στο καναλι μου λενε.και σε αλλα παιχνιδια μου συνεβει κατι παρομοιο.γενικα το καναλι 1 ειναι για μενα το 446.00625 και στουσ αλλουσ παιζει το καναλι 5 ή 6.πως γινετε αυτο και τι κανω λαθος?
ΕΩΣ ΑΝ ΤΟ ΕΤΕΡΟΝ ΠΡΟΠΕΣΕΙΝ...