02/08/09 "Ο Θησαυρός" - Ελευσίνα

Ξεκίνησε από Θάνος, 02 Αυγ 2009, 18:52:37 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Θάνος

Οι φωτογραφίες είναι τοποθετημένες με χρονική σειρά.

Γιά τυχόν πρόσωπα που εμφανίζονται "απρόβλεπτα καί απρόσμενα" σε κάποιες φωτό, δεν ευθύνεται ο φωτογράφος!  :P ;D

Παρακαλούνται, όσες/όσοι δεν θέλουν να εμφανίζονται οι φωτογραφίες τους, να μου το αναφέρουν με π.μ. γιά να τις αφαιρέσω.












keep safe distance...

leonardo sunbird

Μόλις τώρα έλεγα στον Goodspeed : Ο Θάνος πρέπει να έχει πήξει πάνω στο pc για να ανεβάσει 82 φωτος..... ;D
Μην αγχώνεσε Θάνο ...εχουν πέσει όλοι ξεροί.....
Πρέπει να πάρεις τον τίτλο του Τοπ Φωτογράφου στο Airsoft. ;) :D

leonardo sunbird

Κύριοι.....σας παρουσιάζω τον Τοπ Φωτογράφο μας ΘΑΝΟ, in Action !!!!







Spartan

+10000000000.....
Για 1 ακομα φορα φοβερες οι photo!
Τα συγχαρητηρια μου σον Θανο για την υπεροχη δουλεια του!
1 μπραβο ειναι λιγο για αυτο που κανει σε καθε game για να βλεπουμε και να θυμομαστε τις μουτσουνες μας στις καλυτερες ποζες!!!!
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Shooter

Mprabo agorinaaaa..poly kales!!8elw nadw fotos..8elw na dw fotos!!!! ;D

Θάνος

#5
Λόγω του ότι οι φωτογραφίες είναι πολλές καί δεν δέχεται άλλες στο ίδιο μήνυμα, συνεχίζω εδώ.  8)





..ευχαριστώ γιά τις φωτογραφίες μου καί γιά τα καλά λόγια.  ;D
keep safe distance...

SAPPER

Μπράβο ρε συ Θάνο!!! χάρη στην αφιλοκερδής προσφορά σου θα έχουμε να θυμόμαστε παρέα με το τίλιο και παίζοντας τάβλι στο ΚΑΠΙ σε καμιά 100 αριά χρόνια... βλέπετε εγώ και πολλοί άλλοι θα παραμείνουμε παιδιά μέχρι τα 100...μετά θα δούμε για την εφηβεία... ;D ;D ;D

skotostras

Ωχ!
μοδα εγινε και τα περιτιλιγετε ολα τα AEG με digital camo??? ;D ;D ;D

leonardo sunbird

Παράθεση από: skotostras στις  03 Αυγ 2009, 16:25:11 ΜΜ
Ωχ!
μοδα εγινε και τα περιτιλιγετε ολα τα AEG με digital camo??? ;D ;D ;D

;D xaxaxa!! τα τυλίγουμε για να μη χτυπιουνται τα κακομοιρα τα aeg ... τοιχους χωματα δεντρα κλπ κλπ τ ;D\
τα χριστουγεννα θα τους κρεμασουμε και στολιδια  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

leonardo sunbird

Μια απορία ρε Θανο..... μπορεις να μου πεις..ο Φον Καραγιαν τι θέλει σε παιχνίδι airsoft? ;D ;D ;D ;D

ZINJA

ΜΠΡΑΒΟ ΘΑΝΟ,για μια ακομα φορα εισαι απεχτος!Οσο για τις φωτογραφιες που ειμαι ταμπουρομενος,ωραιος δεν ειμαι? ;D ;D ;D ;D ;D :D
ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!ΠΟΛΕΜΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!!
                                                                                                               
                                Ι-4

http://i-4team.blogspot.com/

Θάνος

Παράθεση από: leonardo sunbird στις  03 Αυγ 2009, 16:55:03 ΜΜ
;D xaxaxa!! τα τυλίγουμε για να μη χτυπιουνται τα κακομοιρα τα aeg ... τοιχους χωματα δεντρα κλπ κλπ τ ;D\
τα χριστουγεννα θα τους κρεμασουμε και στολιδια  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Εγώ θα πρότεινα να τους βάλεις κι από ένα μικρό πομπό, γιά να τα βρίσκεις όταν τα χάνεις.  :P ;D
keep safe distance...

leonardo sunbird

Παράθεση από: Θάνος στις  03 Αυγ 2009, 19:31:33 ΜΜ
Εγώ θα πρότεινα να τους βάλεις κι από ένα μικρό πομπό, γιά να τα βρίσκεις όταν τα χάνεις.  :P ;D

;D αν ξεκινησω να χάνω και τα όπλα μου..τοτε .... πριν το αναψυκτήριο να με αφήσετε στο Δαφνί ;D

MitsoS_O_Yakuza

THANO efxaristo gia tis foto!!..Elpizw na se exw k se kapoio allo game na se efxaristisw live!!
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Θάνος

Να'σαι καλά Μήτσο,  :) να 'ξερα καί ποιός είσαι... ;D
keep safe distance...

leonardo sunbird

Mhtso Bgale to avatar giati twra pou kseroume fatsa  ;D ;D ;Dmeta 8a se gnwrizei olos o kosmos apo ta shmadia twn bb's  ;D ;D ;D ;D