ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΩΝ ΣΤΟ ΜΑΛΙ(ΑΦΡΙΚΗ)

Ξεκίνησε από PANZO, 24 Μαρ 2013, 11:21:41 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

PANZO

Οι στρατιωτες στο Μαλι (Αφρικη) βρηκαν τον τροπο να κανουν οικονομια στα πυρομαχικα !!!!


axtipitos

 ΑΠΑΙΧΤΟ
Καλά και εμείς οι χαζοί γιατί δεν το είχαμε σκεφτεί νωρίτερα να διοργανωνουμε  σενάρια τέτοιου τύπου??
εξάλλου είναι και δοκίμασμένα στη μάχη  8)

  Ξυπνάτε ρε το επόμενο mega σεναριο θα είναι
-πιου πιου
-μπαμ μπαμ
-τσιου τσιου
-τριιιιιιιι τσικ τσικ  τριιιιιιιι

Jocker

Παράθεση από: axtipitos στις  24 Μαρ 2013, 11:43:38 ΠΜ
ΑΠΑΙΧΤΟ
Καλά και εμείς οι χαζοί γιατί δεν το είχαμε σκεφτεί νωρίτερα να διοργανωνουμε  σενάρια τέτοιου τύπου??
εξάλλου είναι και δοκίμασμένα στη μάχη  8)

  Ξυπνάτε ρε το επόμενο mega σεναριο θα είναι
-πιου πιου
-μπαμ μπαμ
-τσιου τσιου
-τριιιιιιιι τσικ τσικ  τριιιιιιιι


μπα! θα υπαρχουν ετσι πολλοι αθανατοι!!  ;D ;D ;D ;D
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

axtipitos

ε καλά ντε αν μπλέξουμε και με κανα τρελό μουτζαχεντίν καλούμε και την Λεγεώνα δεν θα τους
καθαρίσουμε και όλους μόνοι μας
Εξάλλου τόσο δρόμο έκαναν τα παλικάρια απο την Γαλλία ;D

spirosleon

Για φανταστείτε να κανει βολή χειριστης όλμου....

batrax

-CERBERUS-

spyros_pap

Αν κανουν οικονομια και στο ρευμα ο χειριστης του randar θα κανει τιιιιτ.....τιιιιιτ...τιιιιιτ....τιτιτιτιττιτιιιτ.....
Always Faithful, Always Forward
Napalm son nothing else in the world smells like that.

ARIS LAMIA

Ρε μη γελατε! Το έχω δει live σε ασκηση πυρ και κίνηση γιατί δεν είχαμε ασφαιρα!

Υπολοχαγος: Πυροβόλα!
Στρατιώτης: Με τιιι;;
Υπολοχαγος: Πυροβοοόλα!!
Στρατιώτης: Πιου πιου!!!

sparvar

χαχαχαχα , παντως δεν ειναι μακρυνο σεναριο κ για τα ελληνικα δεδομενα διοτι  οπως ειπαν κ στις ειδησεις  κ ο στρατος περναει κριση , εχει κοπει η πιστωση στα εκπαιδευτικα πυρομαχικα λογω ανεξοφλητων  υποχρεωσεων το Ε.Σ  ;D
INDEPENDENT GUN -----> KATΩ ΤΑ ΓΙΩΤΟ-ΚΟΜΜΑΝΤΑ <------

axtipitos

Τελευταίες πληροφορίες αναφέρουν ότι ο ΠΙΟΥ,  πρωην αξιωματικός του στρατου του Μάλι
τιμωρήθηκε προ μηνων για την ιδέα του να χρησιμοποιουνται μόνο φωνήεντα κατα την διάρκεια
των στρατιωτικων ασκησεων γι αυτο και αποφάσισε να ασχοληθει πια μόνιμα με την μπάλα

BladeGT

Παράθεση από: ARIS LAMIA στις  24 Μαρ 2013, 18:11:57 ΜΜ
Ρε μη γελατε! Το έχω δει live σε ασκηση πυρ και κίνηση γιατί δεν είχαμε ασφαιρα!

Υπολοχαγος: Πυροβόλα!
Στρατιώτης: Με τιιι;;
Υπολοχαγος: Πυροβοοόλα!!
Στρατιώτης: Πιου πιου!!!

ΧΑχαχαχαχααααααααααα ελιωσααααα
Θελω ενα open game. Διχως κανονες διχως ορια που οι μονοι που δεν χωρανε σ αυτο να ειναι οι αθανατοι... :P


Riesiggeier


KOMANTO

Παράθεση από: ARIS LAMIA στις  24 Μαρ 2013, 18:11:57 ΜΜ
Ρε μη γελατε! Το έχω δει live σε ασκηση πυρ και κίνηση γιατί δεν είχαμε ασφαιρα!

Υπολοχαγος: Πυροβόλα!
Στρατιώτης: Με τιιι;;
Υπολοχαγος: Πυροβοοόλα!!
Στρατιώτης: Πιου πιου!!!
χααχαχα..πολυ καλο!!!
Δεν πεθαίνει ο αετός ΠΟΤΕ του σαν ορνίθι.

JUDGE

Ναι παιδια το εστειλα το βιντεακι σε φιλο μου και λεει: Αν σου πω οτι το εχουμε κανει σε ασκηση στο στρατο θα με πιστεψεις!;!;!;(Αυτολεξεί)
Ακομα δεν εχω παει στρατο αλλα οπου να ναι...θα πυροβολο και γω σαν τον Πιου.

dinamitisc4

Αχαχαχχαχαχαχαχχαχαχ πεθαίνω
Τσουφ τουβ τρίιιιιιτ που πιου.   Άααααα
Say GoodBye To Your Heaaaaaaddd.!!!!!111111!

spirosleon

Για την ιστορια και μονο...., το ΓΕΕΘΑ ενεκρινε συμμετοχη της Ελλαδος με ενα c130 για υλικο-μεταφορες απο Γαλλια-Μαλι και τουμπα, απο χθες και για οσο παει. Τα εξοδα θα καλυφθουν απο τα κονδυλια που δινει η Ελλαδα και καθε Ευρωπαικη χωρα στο ΝΑΤΟ  για ειρηνευτικες και οχι μονο...αποστολες και τα υπολοιπα απο την τσεπη μας.!

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

GIASTA

Παράθεση από: ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ στις  01 Φεβ 2013, 12:39:04 ΜΜ
porch monkeys... ;D ;D ;D
Φιλε μου χωρις παρεξηγηση και περα απο την πλακα που κανουμε εδω με το βιντεο και την κατασταση στην χωρα και στον στρατο δεν νομιζω οτι ειναι πρεπον να λες καποιον μαιμου λογο χρωματος και εθνικοτητας. Σε αυτον τον κοσμο που ζουμε ολοι μας ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΣΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ


Sierraxray

"Ο ύπνος της λογικής γεννάει τέρατα" - Goya.

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Παράθεση από: Sierraxray στις  05 Φεβ 2013, 08:28:32 ΠΜ
+Giasta
+1000 Σου εχω εισητηριακι για τουρνε,Αγιο Παντελεημονα,Peckham,Jamaica...Αν γυρισεις που θα εισαι κομματακια μεσα σε κουτι τα ξαναλεμε.
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...