Mobile Main Menu

GUNS FAIL VIDEO

Ξεκίνησε από ERVIN, 21 Μαρ 2013, 11:22:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ERVIN


sith lord

τι μ@λ@κες ειναι μερικοι ρε....;;; καλα ο αλλος πηγε και κοιταξε μεσα στην καραμπινα να δει ΤΙ;;; και τα πιτσιρικια με τα οπλα του μπαμπα που το παιζανε μαγκες!!! αμερικανοι.....
May the force be with me....

anestis

Φενετε οτι η κουταμαρα στον πλανητη που ζουμε δεν εχει ορια και εκτος αυτου ο λαλακας ειναι και ανηκητος. Δεν θα στραφω στο περιστατικο που κοιταξε μεσα στο οπλο ο εξυπνος κυριος(τουλαχιστον οχι μονο σε αυτο) πως γυνετε ρε παιδια να εχουν ολοι οπλα η οι γονεις τους που σηγουρα δηκα τους ειναι πως αφηνουν τα παιδια να περνουν το οπλο στο χερι ? Αποριας αξιο!!!! Μου φενετε οτι δεν εχουν παθει για να μαθουν αλλα αν παθουν δυστηχος θα ειναι αργα γιαυτα τα παιδια μετα οι γονεις τους θα βαρανε το κεφαλι τους στον τοιχο αλλα δεν ειναι μονο τα παιδια ειναι και οι μεγαλοι που δεν ξερω και εγω τι ρολο βαρανε και πως πειραν αδεια για να κρατησουν το οπλο στα χερια τους δεν σκευτηκαν ποτε οτι το παραμηκρο λαθος μπορει να στηχηζε την ζωη τους αλλα και την ζωη των ανθρωπων που ειναι γυρο τους μερικοι ανθρωποι ειναι αρκετα ανεγκεφαλοι για να κρατησουν οπλο και ομως κρατανε δεν πηστευετε οτι πρεπει να αλαξει αυτο ???
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

vampiros

οταν ημουν στρατο  :P
μου δοθηκε η ευκαιρεια να "βουτηξω" μια χειροβομβιδα.  ::)

για 5 δευτερολεπτα ημουν ετοιμος να το κανω.  :o
επειτα σκεφτηκα ΤΙ ΕΙΝΑΙ η αληθινη χειροβομβιδα και ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ και ηρθα στα ισια μου ...  ;D
... what we do in life ,
echoes in eternity ...

tristan

Το ηθικων διδαγμα του video  τα οπλα δεν σκοτωνουν !!... Η βλακια του ανθρωπου σκοτωνη

Condor

Παράθεση από: tristan στις  21 Μαρ 2013, 17:18:04 ΜΜ
Το ηθικων διδαγμα του video  τα οπλα δεν σκοτωνουν !!... Η βλακια του ανθρωπου σκοτωνη
Σωστόοοοοος! Δε φοβάμαι τα όπλα, κάνουν απλά τη δουλειά τους και την κάνουν σωστά αν τα σεβαστείς. Τους ανθρώπους που τα κρατούν χωρίς να γνωρίζουν τι κρατουν φοβάμαι...
Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες
   οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες
                  "ΠΕΡΣΕΥΣ"

Faceman

πιο Αμερικανος πεθαινεις... ;D ;D ;D ;D

salamine153

Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια

dinamitisc4

Στο 2:36 λέει dude my mom is gonna kill me
Say GoodBye To Your Heaaaaaaddd.!!!!!111111!

Riesiggeier

 ;D χαζοαμερικανάκια!