καταβαση πυργου ελευσινα spider,falcon,warbro και ο old navy στο εδαφος

Ξεκίνησε από WARBRO, 24 Ιουλ 2012, 08:54:15 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

WARBRO

Στον τυμβο τους αθανατους
οι μουσες τραγουδανε
εδω χορευουν σταυραετοι
κλαματα δεν χωρανε

nayl

1-3 πρεπει να το εχει κανει απειρες φορες,μπραβο του.μια μονο ερωτηση με απλο οχταρι στη μεσ ηκανατε την καταβαση?αν ναι 8ελω να ειμαι την επωμενη να μου δειξει το γυρισμα που κατεβαινει με το κεφαλι.μπραβο παιδια απλα παντα με προσοχη.
η διαφορα του αντρα απο του παιδιου ειναι στην τιμη των παιχνιδιων τους

spyros_pap

Always Faithful, Always Forward
Napalm son nothing else in the world smells like that.

alphacharlie

Warbro παλια εκανα και εγω ραπελ και εχω ακομα τον εξοπλισμο. Αν ξαναπατε μετα το καλοκαιρι,αν θες πες το μου  ;)
Συγχαρητηρια,ωραια βιντεακια
Τριτο ενικο με ΑΙ πχ τωρα παιζετΑΙ ενα παιχνιδι
Δευτερο πληθυντικο με Ε πχ εσεις παιζετΕ ενα παιχνιδι

Δεν ειναι τοσο δυσκολο.Ας σεβαστουμε λιγο την γλωσσα μας!

WARBRO

Παράθεση από: nayl στις  24 Ιουλ 2012, 23:08:45 ΜΜ
1-3 πρεπει να το εχει κανει απειρες φορες,μπραβο του.μια μονο ερωτηση με απλο οχταρι στη μεσ ηκανατε την καταβαση?αν ναι 8ελω να ειμαι την επωμενη να μου δειξει το γυρισμα που κατεβαινει με το κεφαλι.μπραβο παιδια απλα παντα με προσοχη.
αυτο με το γυρισμα θελω να μου το δειξει και εμενα φυσικα. ναι με ενα οχταρι κατεβηκα την πρωτη ηθελα εχτρα φρενο και περασα το σχοινι μεσα απο τον κρικο και την δευτερη (δεν εχω βιντεο εκει ) με απλο περσμα απο το οχταρι
Στον τυμβο τους αθανατους
οι μουσες τραγουδανε
εδω χορευουν σταυραετοι
κλαματα δεν χωρανε

salamine153

να ανεβουμε απανω καποια στιγμη να βγαλουμε φωτογραφιες ;D
Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια


WARBRO

Στον τυμβο τους αθανατους
οι μουσες τραγουδανε
εδω χορευουν σταυραετοι
κλαματα δεν χωρανε

GIASTA

SORRY ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΟ AIRSOFT ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΟ?

Arbiter

καταρχην μην γραφεις με κεφαλαια φιλε γιατι δειχνει οτι φωναζεις και δεν ειναι ωραιο!δευτερον τα βιντεο ειναι κοινωνικου και αθλητικου χαρακτηρα.υπαρχει παντα και η δυνατοτητα να μην τα παρακολουθησεις και να ξεναγηθεις σε καποιο αλλο θεμα του forum!!! ;)
Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


GIASTA

Παράθεση από: Arbiter στις  26 Ιουλ 2012, 22:00:16 ΜΜ
καταρχην μην γραφεις με κεφαλαια φιλε γιατι δειχνει οτι φωναζεις και δεν ειναι ωραιο!δευτερον τα βιντεο ειναι κοινωνικου και αθλητικου χαρακτηρα.υπαρχει παντα και η δυνατοτητα να μην τα παρακολουθησεις και να ξεναγηθεις σε καποιο αλλο θεμα του forum!!! ;)
1oν Δεν νομίζω να σε έβαλε κανένας δικηγόρο αλλά τέλος πάντων.
2ον Όσο για τα κεφαλαία από που κρίνεις ότι φωνάζω??? Απλά είναι κεφαλαία δεν θέλει ιδιαίτερη εξήγηση.Καί το ωραίο ενoείς δεν σου αρέσει στο μάτι σου?Τότε μην το διαβάζεις εξάλου δεν υπάρχει τέτοιος κανόνας!
3ον Από πότε είναι αθλητικού χαρακτήρα το να κατεβαίνεις έναν στήλω της ΔΕΗ με σχοινή? Εκτός αν έχω μείνει εγώ στο μάθημα της αθλητικής διαπεδαγώγησεις.Και όσο για την δυνατότητα να μην παρακολουθήσεις το βίντεο έχεις δίκιο σε αυτό που λες αλλά δεν κολάει στο θέμα του forum και στο κάτω κάτω δεν καταλαβαίνω την ενοχλησεί σου εγώ μία ερώτηση έκανα!!!

Φιλiκά GIASTA!!!!!

Arbiter

http://www.airsoftclub.gr/forum/index.php/topic,1124.0.html
Παράθεση
Greeklish και Κεφαλαία

« στις:12 Αύγ 2009, 23:27:13 μμ »



Κατόπιν παράκλησης πολλών μελών τα Greeklish και Κεφαλαία απαγορεύονται.


Greeklish:
Η ανάγνωση μηνυμάτων γραμμένων με τέτοιο τρόπο, είναι πολύ δύσκολη και κουραστική για την πλειοψηφία των χρηστών.

Όσοι δυσκολεύονται να γράφουν Ελληνικά, μπορούν να απευθυνθούν εδώ:
http://services.innoetics.com/Greeklish/


Κεφαλαία:
Eκτός του ότι είναι κουραστικό γι' αυτόν που διαβάζει το μήνυμα με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμενος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "ΦΩΝΑΖΕΤΕ", οπότε άσκοπη και συνεχής χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις και σε κάθε περίπτωση είναι αναμενόμενη η σχετική επίπληξη από τους Moderators.

Post με Greeklish η Κεφαλαία, θα διαγράφονται άμεσα χωρίς ειδοποίηση!, για κανένα λόγο δεν εξαιρείται ο κανόνας




« Τελευταία τροποποίηση: 05 Φεβ 2012, 12:07:35 μμ by hargyr »

ελπιζω να σε βοηθησα! ;) καλο ειναι οταν κανουμε εγγραφη σε ενα φορουμ να διαβαζουμε και τους κανονες για να μην ψαχνομαστε μετα! φιλικα η οχι! :)
Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


GIASTA

Παράθεση από: Arbiter στις  26 Ιουλ 2012, 23:27:25 ΜΜ
http://www.airsoftclub.gr/forum/index.php/topic,1124.0.html
ελπιζω να σε βοηθησα! ;) καλο ειναι οταν κανουμε εγγραφη σε ενα φορουμ να διαβαζουμε και τους κανονες για να μην ψαχνομαστε μετα! φιλικα η οχι! :)
βάλε μου πρόστιμο την αλλη φορά.
ΥΓ.Απλά γελάω με το φιλικά ή όχι!!

Arbiter

Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


WARBRO

δηλαδη αν ηταν η κοπελα στο βντεο να κανει rapel http://www.facebook.com/photo.php?fbid=232795993494323&set=a.231887373585185.51890.231875460253043&type=1&ref=nf δεν θα λεγαμε τι σχεση η τι σχεση δεν εχει με το air soft αν οι διαχειριστες του forum πιστευαν οτι δεν επρεπε να το ανεβασω η ειναι ασχετο τηα το μετακινουσαν στο σωστο μερος του forym η θα το διεγραφαν εγω εκρινα σκοπιμο να το ανεβασω να το δει οποιος θελει καλημερα σας
Στον τυμβο τους αθανατους
οι μουσες τραγουδανε
εδω χορευουν σταυραετοι
κλαματα δεν χωρανε

Faceman

Καλησπερα και απο μενα...για να ελαφρυνω λιγο το κλιμα ριξτε και μια ματια στο προφιλ της ομαδας GHOST RECON στο facebook http://www.facebook.com/media/set/?set=a.179642402096581.47126.179567665437388&type=3

Demon

Παρα πολυ ωραια προσπαθεια παιδες!! :)
Απλα παρα παρα πολυ προσοχη στον πυργο...την τελευταια φορα που πηγα ελευσινα παρατηρησα οτι απο τα σημεια που παταει ο πυργος στο εδαφος εχουν αφαιρεσει οι "γνωστοι αγνωστοι" αρκετα κομματια απο τα σιδερα της βασης και δεν γνωριζω αν και κατα ποσο ειναι σταθερο και ασφαλες 100%.
Το λεω καθαρα φιλικα και χωρις καμια διαθεση να ηλεκτρισω την ατμοσφαιρα...
Safety first! ;)

Φιλικα Ghost Rider

Iskios

Παράθεση από: Faceman στις  28 Ιουλ 2012, 14:25:31 ΜΜ
Καλησπερα και απο μενα...για να ελαφρυνω λιγο το κλιμα ριξτε και μια ματια στο προφιλ της ομαδας GHOST RECON στο facebook http://www.facebook.com/media/set/?set=a.179642402096581.47126.179567665437388&type=3

Φίλε αυτά δεν έχουν σχέση με το airsoft, το airsoft είναι να παίζεις μόνο με τις μπίλιες σου :P

Iskios

Ωραία δουλειά, θα πρότεινα και μια ασφάλεια (δεμένη από άλλο αρμό) για καλό και κακό...

papaflesas

συγχαρητηρια παιδια.. ;)
μονο 3-4 φορες εχω κανει με τους εφεδρους ραπελακι αλλα απο 12 μετρα...
old navy εισαι σταθερη αξια... ;D ;D ;D ;D ;D
ο FALCON ειναι πολυ τυχερος που σε εχει πατερα, μην μασατε υπαρχει ζηλια ,λιγοι πια χαιρονται με την προοδο του αλλου.. :-[
καλη συνεχεια!!!!!!
ποια  εχθρικη σφαιρα θα μου χαρισει εναν τελειο επιλογο μιας καλης ζωης?
μαχου και θνησκε υπερ πιστεως και πατριδος!!!   Μ.Α.Β.Η.
Rebels airsoft team