Θέλετε Φωτογράφους;

Ξεκίνησε από Condor, 25 Ιουν 2012, 13:56:04 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Θέλετε να υπάρχουν φωτογράφοι στα παιχνίδια;

Ναι, γιατί μου αρέσει να βλεπω τις φωτό μετά το παιχνίδι και έτσι προωθώ το χόμπυ
Δεν με ενδιαφέρει, ούτε που θα μπω να τις δω
Όχι, γιατί αυτοί οι σπαστικοί προδίδουν τη θέση μου συνεχώς με τα κοντινά τους πλάνα

Condor

Μία άκυρη ψηφοφορία που μου κατέβηκε... Θέλετε να υπάρχουν φωτογράφοι στα πεδία ώστε να καμαρώνετε μετά το παιχνίδι στο Facebook προωθώντας και το αγαπημένο μας χόμπυ ή σας στη σπάνε γιατί μπαίνουν καμία φορά καταλάθως ανάμεσα σε εσάς και τον συνχομπίστα "αντίπαλο" σας την ώρα που ανταλλάσετε bb's;  ;D
Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες
   οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες
                  "ΠΕΡΣΕΥΣ"

dinamitisc4

φωτογράφως παρόν με εξοπλισμό του μπαμπά που σου κάνει παπάδες,CANNON
Say GoodBye To Your Heaaaaaaddd.!!!!!111111!

Condor

Παράθεση από: dinamitisc4 στις  01 Ιουλ 2012, 16:57:47 ΜΜ
φωτογράφως παρόν με εξοπλισμό του μπαμπά που σου κάνει παπάδες,CANNON
Aυτά είναι! Απολαμβάνω όσο τίποτα να βλέπω ωραίες φωτογραφίες με το πέρας του παιχνιδιού. Αλλά το μόνο σίγουρο είναι οτι είναι δύσκολο γιατί ο φωτογράφος πρέπει ή να τη βγάλει με μία μηχανή στο χέρι ή να φωτογραφίζει καθώς παίζει... Πρέπει να είναι πολύ τρελαμένος με τη φωτογραφία ή πολυ έμπειρος  ή και τα δύο... Μπράβο σε όσους το κάνουνε!
Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες
   οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες
                  "ΠΕΡΣΕΥΣ"

spyros_pap

Aν και το τριτο εχει καπου δικιο  :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Ομως εχουν γινει μερος τις τρελας εεε...... χομπι μας!!!!!!
Always Faithful, Always Forward
Napalm son nothing else in the world smells like that.

Condor

E, έχει κάποιο δίκιο, αλλά ένα παιχνίδι (προσομοίωσης μεν) είναι στην τελική... Άσε που το κάνουμε και πιο γνωστό στο ευρύ κοινό με αυτό τον τρόπο. Δύο τρεις δε θα με πείραζε (και δέκα δε θα με πείραζε εμένα προσωπικά). Δε λέμε να κάθεσαι σα μύγα πάνω από το κεφάλι ενός συγκεκριμένου και μην ξεκολλάς με τίποτα  ;D ;D ;D
Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες
   οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες
                  "ΠΕΡΣΕΥΣ"

cuspid

Είναι ότι καλύτερο να βλέπεις φωτογραφίες από στιγμές του παιχνιδιού που δεν κατάφερες να δεις ζωντανά γιατί ήσουν σε κάποιο άλλο σημείο του πεδίου.
don't try to kill,
just try to stay alive

anestis

Δεν γηνετε χωρις φοτογραφια  ;D
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

CannibalKilla

Το θέμα είναι πως όταν ο φωτογράφος σε βγάζει φωτογραφία, αντίπαλος μπορεί να δει τον φωτογράφο προς τα που βγάζει την φώτο ώστε να καταλάβει που είναι ο αντίπαλο.  ::)
Ίσος καλύτερα να είναι σε κάποιες περιοχές Video κάμερες όπου να τραβάνε όλη την ώρα του παιχνιδιού. Και μετά αν θέλει κανείς κάποια φωτογραφία κάνει ένα screenshot ένα στιγμιότυπο του video!

kaiser_soze0307

Δεν θα ειναι καλύτερο να ειναι ο φωτογραφος μαζι με τημ ομαδα; ; σαν πολεμικος ανταποκριτής; ;;
Ο αριθμός των μεταλλίων στο πέτο ενός αξιωματικού είναι αντιστρόφως ανάλογος του τετραγώνου της απόστασής του από την πρώτη γραμμή.
Charles Edward Montague

mirrage

Σε λίγο θα πείτε να παίζουμε και σε studios!
;D ;D ;D

tristan

Η ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ θα λαβη αποφαση με το νεο ετος αν η φωτογραφη θα καιγωντε στην πυρα (ββββλλλααασσσσττττηημμμμιιιι!!!!)
Αντε τιποτα αλλο θελετε τορα με το νεο ετος τορα που γυριζη!!!! βρητε κατι καλο

                                          καλη χρονια


axtipitos

Εμένα πάντως θα μου άρεσε να είχαμε στο game και φωτογράφους.
στο κάτω κάτω γιατί να ετοιμαζόμαστε, να παίζουμε και να περνάμε καλά οι μόνο εκεί παριστάμενοι airsofters ενώ μπορεί να έχουν πρόσβαση στην εμπειρία του game και άλλοι συγχομπίστες???