“THE DAY THE DEVILS DROPPED IN” WW2 SCENARIO 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Ξεκίνησε από Giokrik, 17 Απρ 2012, 21:37:55 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

red devil

Να ενημερώσω όλους όσους δεν έχουν λάβει pm, ότι έχουν μείνει διαθέσιμες πρός δανεισμό 2 Γερμανικές στολές και 1 στολή Βρετανού Αλεξιπτωτιστή.  Οι θέσεις των Ολλανδών αντιστασικών που είναι ανοικτές είναι 1-2 ακόμα (με επιφύλαξη). Οποιος φίλος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει το αναφέρει.

XARAMADAS

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας, το θέμα κανονίστηκε ήδη με τον Frenchy και μάλλον θα συμμετάσχω κι εγώ στο σενάριο είτε ως Γερμανός, είτε ως Ολλανδός. Ο φίλος μου Dr. Pain έχει εγγραφεί στο WW II forum όπως κι εγώ πλέον και έχει βάλει φωτογραφία με πλήρη εξοπλισμό Αμερικανού Αλεξιπτωτιστή της 101ης Α.Μ. στο προφίλ του, για όποιον ενδιαφέρεται να ρίξει μια ματιά.
Ο Θεός συγχωρεί τα λάθη, ο Χαραμάδας ποτέ...

spyros_pap

χερομαι που θα παρω μερος και ευχαριστω του red devil και bestman !!
Always Faithful, Always Forward
Napalm son nothing else in the world smells like that.

grenadier

Με το καλό να έλθετε παιδιά και καλό παιχνίδι να έχουμε. Σίγουρα η εμπειρία θα σας αρέσει πολύ.

frenchy

paidia (γερμανοι) ενημερωση- αναφορα διαθεσιμων στολων ... μην κουβαληθει κοσμος τζαμπα ....σημερα παρακαλω ... γραπτα... Hstuf / frenchy... >:( ;D >:(

frenchy

 οι γερμανικες στολες εχουν κλεισει , .. ευχαριστω ... μεχρι αυριο θα εχετε οριστικες συμετοχες... >:( ;D >:(

ROOKIEJO

αψογη δουλεια στην διοργανωση ,καταστασεις απο αλλες εποχες.
πολλα συγχαρητηρια και σε ανωτερα