Εκπαίδευση Νέων και Αρχάριων ...

Ξεκίνησε από Pixel, 21 Φεβ 2012, 12:36:01 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Pixel

Καλημέρα ....

Θα ήθελα να μάθω αν γίνονται κάπου σέμινάρια για τακτικές άμυνας - επίθεσης , τρόπου επικοινωνίας στο πεδίο μάχης (με σήματα ) ... για άρχάριους κ όχι μόνο ...  . Μήπως θα έπρεπε να αγοράσω και καποιο εγχειρίδιο ... ?

Φυσικά και τι κόστος συμμετοχής έχουνε και που(τοποθεσία ) ...

Σας ευχαριστώ πολύ  8)
Tenebris Est Mortis Ignorantia Et Daemonia Tempus

Palladin

Φίλε μου αυτά που συζητάς δεν υπάρχουν, αν είσαι σε κάποια ομάδα και υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει από τακτικές τότε μπορεί να σας πει 5-10 πράγματα ώστε να παίζετε κάπως πιο τακτικά. Εγχειρίδια δεν ξέρω που μπορείς να βρεις αλλά και πάλι δε νομίζω να υπάρχει λόγος, airsoft παίζουμε και κάνουμε τον χαβαλέ μας, πάμε να παίξουμε, να γελάσουμε και να ανταλλάξουμε μπίλιες.

ANTONIKOLAOU

Α ρε φίλε!Έκανα κι εγώ κάποια στιγμή αυτή την ερώτηση και πέσανε να με φάνε!Τι στρατόκαυλο με είπανε!Τι φασίστα!Τι Κολλημένο!Άστα!Η επίθεση αυτή που δέχτηκα με έκανε να ψιλοσιχαθώ το χώρο!Δες και μόνος σου!

www.airsoftclub.gr/forum/index.php/topic,4799.0.html

Alexgreek

Αγαπητε μου antonikolaou, νομιζω οτι βγαζεις μια πικρια κ δεν πρεπει γιατι ο palladin εδωσε μια πολυ ωραια απαντηση (κ βεβαιως δεν συμφωνω ουτε με το πως σου απαντησαν τοτε, ουτε με το τι σου απαντησαν οι περισσοτεροι τοτε)

chrisdeggestin

Φιλε Pixel καποιοι συνχομπιστες μας γνωριζουν μερικες τακτικες και οπως σου ειπε πολυ σωστα ο Palladin θα μπορουσαν να σου πουν δυο πραγματακια .
Εχω δει και καποια σεμιναρια να γινονται που μπορεις να παρακολουθησεις θα σε βοηθησουν αλλα αν θες την συμβουλη μου μην προσπαθησεις να τα εφαρμοσεις απολυτα με το airsoft γιατι πρωτον υπαρχει μεγαλη διαφορα και δευτερον ενα τοσο αυστηρο πλαισιο δεν θα σε αφησει να χαρεις το παιχνιδι μας .
Με τον καιρο θα αποκτησεις εμπειρια παιζοντας airsoft εμπειρια απο το παιχνιδι μας και θα δεις μεγαλη βελτιωση!!! ;)

hitman1975

Αυτο που με χαλαει περισοτερο ειναι ο τιτλος δεν ειναι εκπαιδευση θα μπορουσε να ηταν προπονηση  η καπως αλλιως τελος παντων

chrisdeggestin

Φιλε hitman μην κολλαμε στις λεξεις γιατι ετσι αποκτουν μεγαλυτερη αξια(οι λεξεις)
Η λεξη εκπαιδευση χρησιμοιποιειτε για πολλες μορφες εκπαιδευση τεχνικων ψαρεματος εκπαιδευση οδηγων ταχυτητας εκπαιδεση σκυλων κ.α

Οποιος θελει ας εκπαιδευτει σε οτι θελει!!! ;) ;) ;)


Jim21

πρωτα μερικοι να μαθουν πως να συμπεριφεροντε με τα οπλα και μετα να μαθουν τακτικες

kill or be killed

Overlord

Παράθεση από: Jim21 στις  28 Mar 2012, 11:22:28 ΠΜ
πρωτα μερικοι να μαθουν πως να συμπεριφεροντε με τα οπλα και μετα να μαθουν τακτικες

+ 1000000000000000000000
και λίγα βάζω, πάρα πολύ σωστός φίλε Jim21
Αν προχωρήσω, ακολουθείστε με...
Αν υποχωρήσω, σκοτώστε με...
Αν σκοτωθώ, εκδικηθείτε με...