ΡΟΔΟΣ

Ξεκίνησε από akis, 02 Νοε 2008, 01:45:03 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Trend2

Αυτη την κυριακη 11/4/2010 θα γινει καποιο παιχνιδι?
Σαββατο επιστρεφω απο Αθηνα.

iosif9

στις 11/04    θα γινει παιχνιδι στην ΠΡΩΙΝ στρατιωτικη βαση κατω Καλαμωνα  ΛΕΥΚΟΙ vs KOKKINΩΝ θα παιχτουν τουλαχιστον 2 σεναρια με ΕΠΙΘΕΣΗ-ΚΑΤΑΛΗΨΗ-ΑΜΥΝΑ  ......

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 11>30 ΠΜ     ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΟΜΑΔΩΝ ΕΩΣ 11>50

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΕΩΣ 12>10

ΕΝΑΡΞΗ 12>15

Συντονιστες FOXHOUND SPG  and SAF TEAM.     
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

iosif9

To Σαββατο 17/04  που ερχεται η foxhound θα βρισκεται στο στρατοπεδο που εγινε το προηγουμενο match....θα ειμαστε απο τις 08>30 εκει....θα γινει και mini game οσοι πιστοι προσελθετε...οποιος παραπονεθει για την ωρα τι να κανουμε...ετσι ειναι ο στρατος ξυπναμε νωρις. [:cool:]
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

iosif9

#43
                                    Kυριακη 25/4  airsoft match

 ΠΕΔΙΟ             >old army base

 ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ>10 00 ΠΜ

 ΕΝΑΡΞΗ         >10 30  ΠΜ

 ΣΕΝΑΡΙΟ       >classic deathmatch and free for all με 2 respaw

                                            ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

                                         FOXHOUND SPG    (6)

                                         DORIAN MERCS     (4)

πιθανη συμμετοχη των SAF  και  GPR  αν δεν επιχειρουν σε αλλο  πεδιο  του νησιου! Επισης θα συμμετεχουν ατομα μη ενταγμενα σε ομαδες.       

εως τωρα 14 συμμετοχες.


ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

iosif9

μπραβο σε ολους σημερα!! και στους 2 καινουργιους!! καλα και ΤΙΜΙΑ παιχνιδια πανω απο ολα!!! Σαββα μπραβο για την ιδεα σου να χρησιμοποιουμε medic με +1 respaw....δυσκολεψε πολυ το game...επισης το τελευταιο ματς για γερα νευρα...μπραβο παναγιωτη!!! Ο αγαπημενος μου της ημερας ηταν  Χρηστος που καταφερε να μουδιασει ολη την αριστερη μου πλευρα...!!! Τα φιλια πυρα πονανe!!!
-
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

iosif9

#45
Ημερομηνία:Κυριακή 09 Μαίου
Τοποθεσία: Στρατόπεδο ΛΑΤΕΘ
Ωρα συγκέντρωσης: 9:30
Ωρα έναρξης: ~10:00  μέχρι ~ 16:00-18:

-trend
-Showmaker
-Conker
-Kert
-Stefanos K.
-J. Vlachos
-Jannis
-Mercenary Savas (+1)
-Mercenary Panagiotis (+2)
iosif +2 8
kosmas
xristos
skatas
8)
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

Showmaker

Πο πο χαμός θα γίνει άντε να δούμε ποιος θα είναι ο 1 τυχερός που θα εγκενιασω το G3,
και πάνω απ όλα ευχόμε καλό παιχνίδι
-)+(-



DARKDOG

<object width="352" height="262" ><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie" value="http://www.facebook.com/v/1294150006551" /><embed src="http://www.facebook.com/v/1294150006551" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="352" height="262"></embed></object>

charisteas3

Παιδια, φευγω για Ολλανδια μεθαυριο και σας ευχομαι καλα παιχνιδια αυτο το καλοκαιρι! Τα λεμε οταν γυρισω.  :-\

Κατι αλλο: Ειδα οτι ο Σαββας απο τους Dorian Mercs ειχε γεννεθλια, χρονια πολλα!

Πανος.

iosif9


Κυριακη 08-08-10 ΛΑΤΕΘ Ώρα Συγκέντρωσης: 9:00

Ώρα Έναρξης: 9:30

Συμμετοχές

Faceless
Showmaker
Conker
Darkdog
Hitman
Γρηγόρης
Αλέξανδρος
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

inked

Faceless
Showmaker +2
Conker
Darkdog +1
Hitman
Γρηγόρης
Αλέξανδρος
Γιαννης
pantelis_ellas
papantonis

iosif9

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/8 

Σημαντικο πολιτικο προσωπο εχει απαχθει απο τρομοκρατες <DORIAN MERCS> με αιτημα απελευθερωσης σημαντικων προσωπων της οργανωσης τους. Μετα απο αποτυχημενες διαπραγματευσεις θα πραγματοποιηθει η επιχειρηση shadow.

πληροφοριες μας δινουν το στιγμα τους σε παλια στρατιωτικη βαση οπου και ειναι αποφασισμενοι να προβαλουν αντισταση μεχρι εσχατων.

ΑΠΟΣΤΟΛΗ>>Βιαιη εισοδο νοτια της βασης απο ειδικες δυναμεις <FOXHOUND> εμπλοκη με τους τρομοκρατες και εκκαθαριση κτηριων

ΠΡΩΤΕΥΩΝ ΣΤΟΧΟΣ>>Εξουδετερωση τρομοκρατων.

ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ ΣΤΟΧΟΣ>>Απελεθευρωση ομηρου.

ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΜΙΝ

ΟΡΙΟ FPS>>UNLIMITED

RESPAW 1

GOOD LUCK!!
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

iosif9

http://i998.photobucket.com/albums/af106/Showmaker/44315_1401154912352_1336687441_31009872_6881631_n.jpg
 επειδη στην Ροδο θελουμε να ανεβασουμε το airsoft και δεν ειμαστε μονο λογια!! Μπραβο στο φιλο showmaker !! 3 σελιδες αρθρο ανεβασε στα Ροδιτικα περιοδικα!!!
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

Dtq

Θα ήθελα να το διαβάσω... Δεν φαίνεται τι γράφει όμως... :-\ :-\ :-\
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.

TEODOR78

Γιάσας παιδιά και από εμένα. Είμαι από Ρόδο και κάποιος φίλος μου μίλησε για το άθλημα,
από τότε που το έμαθα ψάχνομε, και τελικά βρέθηκα εδώ. Είμαστε 2 άτομα που είναι σίγουρο ότι θα ασχοληθούμε, και ψήνουμε και άλλους. Θα ήθελα όμως κάποιος από εσάς να μας μιλήσει πρώτα,
πριν πάρουμε όπλα και εξοπλισμό αφού είμαστε ασχετει με το σπορ, αλά κάτι ξέρουμε από τα υπόλοιπα (για όπιον κατάλαβε!!!!!) Θα περιμένω απάντηση εδώ η με pm για όπιον θέλει να τα πούμε.

iosif9

Παράθεση από: TEODOR78 στις  20 Αυγ 2010, 01:59:06 ΠΜ
Γιάσας παιδιά και από εμένα. Είμαι από Ρόδο και κάποιος φίλος μου μίλησε για το άθλημα,
από τότε που το έμαθα ψάχνομε, και τελικά βρέθηκα εδώ. Είμαστε 2 άτομα που είναι σίγουρο ότι θα ασχοληθούμε, και ψήνουμε και άλλους. Θα ήθελα όμως κάποιος από εσάς να μας μιλήσει πρώτα,
πριν πάρουμε όπλα και εξοπλισμό αφού είμαστε ασχετει με το σπορ, αλά κάτι ξέρουμε από τα υπόλοιπα (για όπιον κατάλαβε!!!!!) Θα περιμένω απάντηση εδώ η με pm για όπιον θέλει να τα πούμε.
καλως ηρθες!!  Για να τα πουμε μπες στο φορουμ των ομαδων μας  http://dorianmercs.enjin.com/home  !!
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

Constantinos.Rodos

Γεια σας και από μένα, είμαι καινούριος στο φορουμ και στο airsoft αλλα θα με ενδιέφερε να ασχοληθώ, είμαι απο Ρόδο είμαι 37 ετων (δεν ξέρω αν υπάρχει πρόβλημα λόγο ηλικίας, καταλαβαίνετε...) και θα με ενδιέφερε να δώ κάποια συγκέντρωση σας για προπόνηση η αγώνα να ρωτήσω και κάποια πράγματα σαν συμβουλές για να κάνω και σωστή αγορά του εξοπλισμού.

iosif9

Παράθεση από: Dtq στις  19 Αυγ 2010, 15:35:51 ΜΜ
Θα ήθελα να το διαβάσω... Δεν φαίνεται τι γράφει όμως... :-\ :-\ :-\
προς το παρων ειναι σε μικρη αναλυση  :)
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΑΚΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.

Showmaker

παιδια τελος του μηνα θα πωλειτε σε ολα τα περιπτερα (της Ροδου) θα το ανεβασω συντομα!
-)+(-



charisteas3

Παράθεση από: Showmaker στις  20 Αυγ 2010, 23:40:42 ΜΜ
παιδια τελος του μηνα θα πωλειτε σε ολα τα περιπτερα (της Ροδου) θα το ανεβασω συντομα!
Γεια, μηπως εχεις μια ημερομηνια η οχι ακομα; (θα κοιμηθω μπροστα απο το περιπτερο για να ειμαι ο πρωτος, λες και ειναι iPhone :) )