D-BOYS M203 3in1 Metal Grenade Launcher (Long) σε Μ4

Ξεκίνησε από kimbo, 31 Μαρ 2012, 01:51:35 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kimbo

Σκέφτομαι να βάλω ενα D-BOYS M203 3in1 Metal Grenade Launcher (Long) στο Μ4 μου...είναι καθόλου χρηστικό?από αυτούς που το εχουν χρησιμοποιήσει ειναι ευχαριστημενοι?Η αλήθεια είναι οτι περισσοτερο θελω να το βαλω για αισθητικους λογους απλά αν βοηθαει και λιγο δεν θα κλαιω πολυ τα λεφτάκια μου!!! :Ρ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ....
«O καθένας μπορεί να θυμώσει  αυτό..... είναι εύκολο. Αλλά το να θυμώσει κανείς με το σωστό άτομο, στο σωστό βαθμό και στη σωστή στιγμή, για τη σωστή αιτία και με το σωστό τρόπο......, αυτό δεν είναι καθόλου εύκολο»
Αριστοτέλης, Ηθικά Νικομάχεια

Demon

Απο θέμα εμφάνισης απλα θα γίνει το οπλο σου ΚΟΥΚΛΑ!!!! και στο λεω με το χερι στην καρδια!
Τωρα οσον αφορα το θεμα χρηστικότητας αυτο εξαρτάται απο εσένα και ισως λιγο τον καιρο (με τετοιο κρύο απλα ξεχνα το.μια φορα εριξα με το κρυο ζητημα να πηγαν 20 μετρα οι μπιλιες και η οβιδα των 40mm επιασε παγο κρουστα απο πανω και ποναγε και το χερι σου για να την ακουμπησεις!!!!!)
Ισως σε χαλασει λίγο το βάρος μετα που θα εχει το οπλο σου απο την αποψη οτι σε ενα μεγαλο παιχνιδι θα σου βγαλει τα χερια και ισως αν προσθεσεις και το βαρος εξαρτησης και οτι αλλο μπορει να εχεις μαζι σου να θες γαιδαρο για να το φορτωσεις  ;D ;D ;D ;D
Αν βεβαια σου αρεσει οπως σε εμενα καποια στιγμη θα το συνηθισεις. Και θα βαλεις και τον νταλκα στους αλλους μην φανε κανενα λουσιμο απο την οβιδα :)

Ελπίζω να βοήθησα

Ghost Rider

kimbo

Η αληθεια ειναι οτι το βαρος θα μεγαλωση καπως!!!αλλα δεν εχω κατι αλλο πανω στο οπλακι...τωρα τα μεγαλα σεναρια ειναι ενα θεματακι!!!παντως εδω που παιζουμε προτιμουμε τα deathmach οποτε ειναι μικρος σιγουρα ο χρονος!!επειδη το γουσταρω πολυ, απο θεμα ομορφιας τουλαχιστον, μαλλον θα το βαλω!!σιγουρα οταν θα ξερουν και οι αλλοι οτι παιζεινα τους ψεκασεις θα το σκεφτονται να πλησιασουν  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D ;D  ;D  ;D  ;D

Ghost Rider μηπως εχεις καμια φωτο να βαλεις αν δεν σου ειναι κοπος βεβαια...να δω πως θα ειναι ?
«O καθένας μπορεί να θυμώσει  αυτό..... είναι εύκολο. Αλλά το να θυμώσει κανείς με το σωστό άτομο, στο σωστό βαθμό και στη σωστή στιγμή, για τη σωστή αιτία και με το σωστό τρόπο......, αυτό δεν είναι καθόλου εύκολο»
Αριστοτέλης, Ηθικά Νικομάχεια

Arbiter

δες και βιντεο αιρσοφτ αμα γουσταρεις (Airsoft) G&P M203 grenade launcher M4 SOPMOD Tokyo Marui. και παρε και φωτο!αμα το οπλο σου ειναι μεταλλικο περιμενε να φτασεις στα 6 κιλα,εε βαλτου ομως και τπτ σκοπευτικο να το κανεις τουμπανο!!! για δες!

Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head


kimbo

6 κιλα εεεεεεε.............ωωωχ!!!!απο την αλλη το γουσταρω τοσο πανω στο οπλο που λεω χαλαλι του!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ!!!!!   ;)
«O καθένας μπορεί να θυμώσει  αυτό..... είναι εύκολο. Αλλά το να θυμώσει κανείς με το σωστό άτομο, στο σωστό βαθμό και στη σωστή στιγμή, για τη σωστή αιτία και με το σωστό τρόπο......, αυτό δεν είναι καθόλου εύκολο»
Αριστοτέλης, Ηθικά Νικομάχεια

Demon

#5
Θα βγαλω και θα σου στειλω φιλε μου :) :)
απλα για να ξερεις ειναι το vfc ιδιο με το marui που βλεπεις στο βιντεο, με το Μ203 που θελεις και αντι για eotech εχει ενα red dot τυπου  aimpoint Συν το peq που του εχω στο πλαι..
ετσι δηλαδη φαντασου το!!


dtz

αγαπητέ Μ4 χωρίς Μ 203 = ρυζόγαλο χωρίς κανέλλα  ;D ;D
Βαρύ ξεβαρύ, εγώ πάνω από το Μ4 (το dark earth ) δεν το βγάζω !!
Προχώρα, τόσα πράματα κουβαλάμε, τι είναι 1 κιλό ακόμα  ;D
don 't get mad, get even

kimbo

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΟΜΟΡΦΙΕΣ.....ΣΩΣΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ....1-1,5 kg  παραπάνω τι να μας κανουν!!!!!!
«O καθένας μπορεί να θυμώσει  αυτό..... είναι εύκολο. Αλλά το να θυμώσει κανείς με το σωστό άτομο, στο σωστό βαθμό και στη σωστή στιγμή, για τη σωστή αιτία και με το σωστό τρόπο......, αυτό δεν είναι καθόλου εύκολο»
Αριστοτέλης, Ηθικά Νικομάχεια

Arbiter

μωρε ντακς,οταν δεν θα μπορεις να φερεις το οπλο στον ωμο σου για να προλαβεις την βολη τοτε να δεις τι μανουρα ειναι!!!οποτε να ξες,αιρσοφτ αιρσοφτ,ααλλαα μια τακτικη γυνμαστικη αν δεν εισε ηδη φιτ θα την χριαστεις!!!
Ghosts don't hide under your bed...they sleep inside your head