ΧΙΟΣ

Ξεκίνησε από akis, 02 Νοε 2008, 01:44:32 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

akis

30 atoma k auxanoun sinexia!!!
WARLORDS

pegasus


pegasus

oi xiotes na steiloun pm parakalo

alkimaxos

ΧΑΙΡΕ ΧΙΟΣ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ........ ΟΙ ΧΙΩΤΕΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ.... ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ........??????????? ΕΝ ΕΥΘΕΤΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ WOODLAND.....

SAPPER

Μπράβο στα παιδιά από την Χίο!!! έχουν δυναμική παρουσία σε δυναμικό, εύχομαι να αυξηθεί σύντομα.

Φίλε alkimaxos μην γράφεις με κεφαλαία εκλαμβάνεται ότι φωνάζεις (διεθνώς).  ;)

OYK347

Καλημέρα και μπράβο κύριοι,

μακάρι να μεγαλώνει η παρέα σας (και "μας") κάθε μέρα για να κάνουμε πιο γνωστό το airsoft σε όλη την Ελλάδα.


.
                          
.                      http://www.armageddons.gr

CostasV

Παράθεση από: alkimaxos στις  03 Απρ 2009, 08:36:28 ΠΜ
ΧΑΙΡΕ ΧΙΟΣ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ........ ΟΙ ΧΙΩΤΕΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ.... ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ........??????????? ΕΝ ΕΥΘΕΤΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ WOODLAND.....

Και επίσης κάποιοι που βράζουν στην Αθήνα θα έρθουν κάτω για τις διακοπές στους όπως κάνουν κάθε χρόνο... Κανονίστε να έρθω τον Αύγουστο και να μου λέτε δεν παίζω γιατί ζεσταίνομαι...  ;D
Defeat isn't when you fall down, defeat is when you refuse to stand up!

Dtq

Κι εγώ παιδιάαααααα!!! Είμαι αρχάριος (βασικά δεν έχω παίξει ποτέ!) και έχω μόνο μία Beretta M92 αερίου αλλά θα ήθελα να ξεκινήσω την ενασχόληση! Ίσως καταφέρω να δανειστώ και το rifle ενός γνωστού. Αν γίνει τίποτα παρακαλώ ειδοποιήστε με!
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.


RangerG36C

Γεια σε ολους, δεν εχω πολυ καιρο που ηρθα Χιο και θα αρχησω να σχολουμε με το airsoft μολις αγορασω οπλισμο.
Οι Ελληνες δεν πολεμάν σαν ήρωες, οι ηρωες πολεμάν σαν Ελληνες. Γ. Τσορτσιλ

PontiosLuger

Γεια σας παιδιά!!!1 Εχει λίγους μήνες που ήρθα στο νησί ως φοιτητης και θα ξεκινησω και εγώ με το airsoft.

Στην Καβάλα εριχνα συνηθως με κανονική καραμπίνα, αλλά εχω και ενα αεροβόλο ελατηριου diana mod 35 με ελατηριο που τα σπάει!!!Απο άποψη σκοποβολής ειμαι αρκετά καλός και αν ριξω λιγες βολές ξανα θα επανακτήσω το επιπεδο που ειχα φτάσει. Στα 25-30 μέτρα έριχνα την σφαίρα στο ιδιο σημείο ακριβώς!!!

όσων αφορά τωρα το airsoft και τα παιχνίδια που κάνετε τι όπλα χρησιμοποιήται??? Τουφέκια(m4,ak47 κτλ), πιστόλια ή δεν εχει διαφορα?

Ο Ποντος έν άστρον φωτεινόν, οψε σήμερον και πάντα!

magnett

#11
Χαιρετω και τους δυο! Θα χαρουμε πολυ να σας δουμε στα παιχνιδια μας.
Για οτι πληροφοριες θελετε μπορειτε να μας βρειτε στο groupακι μας στο F@cebook (Airsoft Chios) οπου ανακοινωντε τα παιχνιδια και υπαρχουν αναρτημενες συζητησεις επι παντως.

PontiosLuger

Ευχαριστούμε πολύ και εσενα magnett και τον giorgos xios για το καλοσόρισμα και την άμεση ανταπόκτιση.

Όπως είπα όμως και σε πμ στον γιώργο δεν εχουμε facebook και θα έρθουμε μια μέρα σε κάποιο σημείο που μαζεύεστε.
Ο Ποντος έν άστρον φωτεινόν, οψε σήμερον και πάντα!

magnett

Νομίζω οτι το βιντεο μιλαει απο μονο του...!
Airsoft Chios VS Lesvos Rangers
Ευχαριστούμε τους συμπαικτες μας απο Λεσβο για την συνδρομη τους στο παιχνιδι.
Ολοι τους ηταν αψογοι!

wrangler

ωραιο βιντεο παιδες !!! ευγε! :D
ΛΟΓΧΗ
                                      Hellenic Milsim Squad

willakos.

Γεία σας παιδιά . Ασχολούμαι με το αιρσοφτ περίπου ένα χρόνο και λόγω καταγωγής χριστούγεννα και καλοκαίρι είμαι στην Χίο . Υπάρχει η δυνατότητα να συμμετάσχω σε κάποιο παιχνίδι σας???
KALAVRITA AIRSOFT TEAM

spiros.k

οποτε θες φιλε μου στειλε μου ενα πμ να σε παρω στα πεδια μας να ριξεις οσα μπιλακια θες... ;) ;)

willakos.

ευχαριστώ πολύ
KALAVRITA AIRSOFT TEAM

spiros.k