YELLOW PAGES αποκλειστικά για ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ Airsofters

Ξεκίνησε από #LEONARDO-SWORDFISH#, 28 Δεκ 2011, 22:47:24 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Koukos

Παράθεση από: Overlord στις  17 Φεβ 2012, 22:08:01 ΜΜ
Ήξερα ότι με τα αμύγδαλα συνοδεύεις ένα ποτό, μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις τείνοντας τα με το χέρι προς συμπαθεστάτη αλλοδαπή τουρίστρια φωνάζοντας ''στάσου μύγδαλα'' και πολλά άλλα αμυγδαλοξυλογλυπτική πρώτη φορά διαβάζω !!!
Πραγματικά θα ήθελα πολύ να δώ ένα δείγμα δουλειάς σου...

ναι και γω στην αρχη για αυτο τα ειχα..μεχρι που ενα βραδυ εκει που επινα την absolut μου σκετη χωρις παγο επεσε ενα αμυγλαλο μεσα..(απο κοπελα απεναντι) και υστερα απο τα καντιλια και την γλυκητατη συγνωμη της (οχι γονατιστη) παρατιρισα οτι ηταν σαν κεφαλι και τοτε μου ηρθε η ιδεα...:P πολυ ευχαριστως να σου στηλω καμια φοτο αμα δεν εχεις τι να κανεις.. ;D ;D
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου

Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι.
Χωρίς αυτήν δεν θάβγαινες στον δρόμο.

willakos.

Παράθεση από: Koukos στις  18 Φεβ 2012, 00:14:38 ΠΜ
ναι και γω στην αρχη για αυτο τα ειχα..μεχρι που ενα βραδυ εκει που επινα την absolut μου σκετη χωρις παγο επεσε ενα αμυγλαλο μεσα..(απο κοπελα απεναντι) και υστερα απο τα καντιλια και την γλυκητατη συγνωμη της (οχι γονατιστη) παρατιρισα οτι ηταν σαν κεφαλι και τοτε μου ηρθε η ιδεα...:P πολυ ευχαριστως να σου στηλω καμια φοτο αμα δεν εχεις τι να κανεις.. ;D ;D
στειλε και σε εμενα αν μπορεις....ακουγεται παρα πολυ ενδιαφερων....
KALAVRITA AIRSOFT TEAM

Koukos

#22
οριστε μια μακρινη απο οσα εχουν μηνει καθως ειναι δυσκολο να διατηρηθουν..
επισης τα 3 κατω κατω ειναι χρωματισμενα με homemade υγρο με βισιναδες και αλλα πολα..ενω ο μαυρος περασε 7 μηνες σε βαζο με ρακι και καφε γυαλο πετρες απο μπουκαλια μπυρας για να παρει το καφετι χρωμμα..:P
1-η πρωτες που προσπαθεις απο 2 μασκες αρχεας τραγωδιας τις γνωστες με το χαμογελαστο και λυπημενο προσωπο..
2- xontros,lignos τα ματια ειναι απο κεφαλια καρφιτσας και πρεπει αν εισαι της υπομονης για να τα βαλεις και να καρφοθουν.ενοειτε πως σε κανενα δεν εχει μπιει ουτε κολα ουτε κατι χημικο γιατι θα διαλιθει γρυγορα το αμυγδαλο..:P
3-προσπαθησα να φερω στο μυαλο μου τα προσωπα απο το νησι του πασχα και το πετρινο στιλ το δεξειου ειναι κα αυτο με φυσικες μεθοδους.
4-μου φερνουν στο νου απο ενα παλιο κομιξ που ειχα..ο αριστερος ειναι σαν τους κυνηγους και ο δεξειος ενας παπους..δε φενονται καλα τα χαρακτηριστικα γιατι ειναι λεπτη δουλεια και πολη λεπτομερεια που δε φενετε στη φοτο..
5-ετσι οπως φανταζομουν μικρος τους κινεζους και οπως τους παρουσιαζαν σε διαφορα κομιξ..
6- προσπαθησα να κανω απλα ενα προσωπο αλλα αργοτερα αρχησε να μου θυμιζε τον Αγιο ΝΙκολαο και τον Αγιο Αλεξανδρο απο μια εικονα που ειχα..
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/422198_3301548737983_1245877013_33389470_750654705_n.jpg
7- απλα καπιες προσπα8ειες να τα βαλω σε αλυσιδα για το λεμο..τα δυο ειναι σκαλισμενα σαν κοχιλια καθως ειναι ενα δυδιμο αμυγλαλο που ειχα πετυχει (ξερετε αυτα που ειναι δυο μαζι)
επισης στα δεξεια θα δειτε ενα πεταμενο αναμεσα στο τετραδιο και την εικονα και το εκανα για πλακα ενα πρωι που βαργιομουν να το ξεφλουδισω καθως περνει πολυ ωρα και μου μιαζει λιγο στον κακο απο το σπιντερμαν 3 εκεινον με το μαυρο σαν κακια αραχνη..



περισσοτερες φοτο εδωhttp://www.facebook.com/media/set/?set=a.3301526657431.2158488.1245877013&type=3
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου

Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι.
Χωρίς αυτήν δεν θάβγαινες στον δρόμο.

willakos.

κοιτα τελικα τι μπορεις να κανεις με ενα αμυγδαλο αμα εχεις υπομονη και μερακι....οραια δουλεια....
KALAVRITA AIRSOFT TEAM

ACIDBLACK

@κουκος κατεβα απο το καστρο(ηρακλειο  μερια να παιξουμε μια παρτιδα και αστα μυγδαλα !.....
ΚΑΛΙΑ ΣΤΑ ΟΡΗ ΑΡΧΟΝΤΑΣ
ΠΑΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΔΟΥΛΟΣ
ΝΑ ΤΟΝ ΘΩΡΕΙΣ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΟΥΛΟΣ.

Koukos

Παράθεση από: ACIDBLACK στις  18 Φεβ 2012, 14:13:14 ΜΜ
@κουκος κατεβα απο το καστρο(ηρακλειο  μερια να παιξουμε μια παρτιδα και αστα μυγδαλα !.....

εγω μπορω να κανω πολλα πραγματα!! :D
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου

Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι.
Χωρίς αυτήν δεν θάβγαινες στον δρόμο.

alex19871987

Καλημερα και από εμένα.Εγώ είμαι μαθηματικός.Κάνω ιδιαίτερα ή γκρουπ ατόμων.Βέβαια σε πολύ ΦΙΛΙΚΕΣ τιμές.Όποιος χρειάζεται ας μου στειλει ένα πμ.Ευχαριστώ πολύ
ΠΕΡΣΕΥΣ

vampiros

Γεια σας κι απο εμενα.

πραγματογνωμων τροχαιων ατυχηματων

και

φωτογραφος....
http://wwwsnphotographygr.blogspot.gr/
... what we do in life ,
echoes in eternity ...