King Arms Troy M7A1 Vs G&G T418 TopTech

Ξεκίνησε από salomon_says, 12 Σεπ 2011, 21:22:50 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

salomon_says

Πιο Προτιμάτε κ Γιατί??  ΥΠΕΡ κ ΚΑΤΑ


Athens Core Omega  Salomon [ACO/002]

1T2X1

Το πρώτο είναι ποιοτικότερο εξωτερικά και,αν θυμαμαι καλά το 2ο δεν έχει markings..Εσωτερικά δεν έχω ιδέα για την ποιότητά τους.

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Δεν υπαρχει συγκριση αναμεσα στα δυο μοντελα,το troy τις king arms ειναι το μονο μοντελο της εταιριας που πραγματικα αξιζει και για τα μεσα του,καθοτι τα υπολοιπα της ειναι μονο magpull εμφανιση και απο μεσα ζονγκ(και υπεκτημημενα στην τιμη και στην φημη).Αυτο δεν αναιρει οτι η G&G ειναι μακραν η καλυτερη εταιρια στο θεμα value for money και η top tech σειρα της αν ηταν vfc η' marui θα πωλουνταν ανετα σε τιμες 400 500 ευρω καθοτι και η ποιοτητα της ειναι αρκετα ψηλα.Απλα το troy ειναι οτι καλυτερο εβγαλε ever η ΚΑ οποτε γιαυτο λεω δεν υπαρχει συγκριση,σωστο κλαδευτηρι.Τα παραπανω ειναι η προσωπικη μου εμπειρια και ταπεινη μου αποψη.
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

anestis

Το G&G TOP TECH για εμενα ειναι ενα απο τα κορηφεα οπλα airsoft για το troy δεν εχω αποψη διοτι δεν το εχω δει εν δραση. :D
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

tristan

troy για να ποναη αυτος που τησ τρωη  ;D ;D ;D ; ;D

anestis

Τσ τσ τσ δεν νομιζω μαλον cyma για να μην χανετε το σημα  ;D ελεος τι αλλα θα πω βαριεεεεεμμαιιιιιιι  ;D
''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''