ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ (From GHOST RECON Team).

Ξεκίνησε από SAPPER, 07 Mar 2009, 18:17:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

SAPPER

Αγαπητοί φίλοι και συναθλητές !!!

Μετά από αρκετά pm και ενδιαφέρον, αυτήν την Κυριακή θα κάνουμε το πρώτο σεμινάριο στην Καισαριανή λόγο ευκολίας καθότι θα ξεκινήσουμε από τα βασικά και αν υπάρχει θέληση και ενδιαφέρον θα το καθιερώσουμε.

Ώρα συνάντησης 09:00 στο γνωστό σημείο του parking του νεκροταφείου, το χρονοδιάγραμμα ώστε να μην επηρεαστεί το είδη ανακοινωμένο παιχνίδι του συναθλητή kinmid θα είναι έως τις 11:00, και μετά θα μπορέσετε να κάνετε πρακτική τα λεχθέντα κατά το παιχνίδι για να τα αφομοιώσετε εν ώρα πίεσης.

Προσοχή θα είναι συμβουλευτικού και επιμορφωτικού χαρακτήρα για να μπορείτε να κινήστε και να συνεννοείστε καλύτερα στα παιχνίδια, και σε καμία περίπτωση στρατιωτική η άλλη εκπαίδευση για οποιαδήποτε άλλη χρήση.

Όσοι θέλουν μπορούν να έχουν ερωτηματολόγιο σχετικό με ο airsoft, οποιαδήποτε άλλη ερώτηση δεν θα απαντηθεί.

From GHOST RECON Team.

fanioles

Τα λέμε εκεί λοιπόν...  Θα είναι και οι υπόλοιποι της ομάδας μας. 



FanIsHere

Οι Έλληνες δεν πολεμούν σαν ήρωες! Οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες... (Ουΐνστον Τσόρτσιλ, 1940)

Falcon

Προτεινω, αν εσεις οι εκπαιδευτες μπορειτε, να γινονται σεμηναρια καθε βδομαδα και μιας που το αρχισαμε να δωσουμε πρωτα βαση σε τακτικες ΠΕΡΙΠΟΛΟΥ.


Ευχαριστω.

alexz

η πρωτη εμπειρια της προηγουμενης Κυριακής ήταν ευχάριστη για εμένα...είχα να ακουσω πράγματα εδω και περιπου 9 χρονια....νομιζω ότι θα πρεπει να συνεχιστούν πιο οργανωμένα.....εννοώ ειδικότερα την συνέπεια στη προσέλευση και την έναρξη...αυτό δεν αφορα τους ghosts μιας και ήταν πολύ τυπικοί σε αυτό αλλά κυριώς εμας τους ''εκπαιδευόμενους''....όταν ορίζεται ωρα προσέλευσης προσπαθούμε να φτάνουμε ει δυνατόν και λίγο νωρίτερα και δεν αναλώνόμαστε σε περιττές χρονοβόρες ενέργειες....η ώρα προσέλευσης ηταν 9, ξεκινήσαμε μετά γυρω στις 10 και η ώρα προσέλευσης για το παιχνίδι ήταν 11....πηγε δηλαδη περιπου 1 ωρα χαμένη...δεν είναι και μικρό πραγμα....

Σε καθε περίπτωση η αυτές οι συναντήσεις πρεπει να κατα την γνώμη μου να συνεχιστουν.......

Falcon

Κι ομως, μια ωρα ειναι σημαντικο χρονικο διαστημα. Δε καταλαβαινω γιατι το παιρνουμε τοσο ελαφρα, και γιατι παντα καταληγουμε να ξεκιναμε παντα τα σεμηναρια/παιχνιδια μετα απο 30 λεπτα ή μια ωρα... Συγγνωμη αν γινομαι γραφικος παιδες...

SAPPER

#6
Μην βγαίνουμε εκτός θέματος, όποιος ενδιαφέρετε έρχεται ;)
Και να δίνουμε και βάση στις ορολογίες, εκπαιδευτές δεν είμαστε κανενός, μοιραζόμαστε μαζί σας τις γνώσεις μας σε αυτά που σας χρειάζονται σύμφωνα με τις ανάγκες σας φιλικά και ωραία.  :)

Falcon

Μετριοφρων.... Σιγα και τι εγινε? Αφου εσεις μας εκπαιδευετε. Εγω παντως ειμαι περιφανος, που μας καθοδηγει μια ομαδα σα τη δικη σας !!!

fanioles

Η σωστή χρήση λεξιλογίου είναι σημαντική.

Ουτε μας εκπαιδεύει κανεις ουτε μας καθοδηγει καμια ομαδα.  Παιζουμε ενα παιχνιδι στο οποιο καποιοι ειναι καλυτεροι και μας δειχνουν πως παιζεται.
Την αλλη Κυριακη θα σας παω εγω για μπιλιαρδο.

Falcon μην απαντησεις δε χρειαζεται.

Falcon

SAPPER θα οργανωσετε καινουργιο εκπαιδευτικο παιχνιδι??

SAPPER


Noob

Ανακυκλώνω το θεμα αυτο.. Τι θα λέγατε μια φορα το μηνα να καναμε εξασκηση σε τακτικές μαχης.. απλα θεση , προφυλαξη, βαλεσθε απο αερος και τετοια; :P
Αδύνατον τόν μηδέν πράττοντα πράττειν εύ

Αριστοτέλης

Fakas

βλέπω τελευταίο μύνημα νοέμβριο 2009... δλδ εγκαταλύφθηκε η ιδέα με τα σεμινάρια...

κρύμα, γιατί έτσι χάνεται η ευκαιρία να μάθουν πράγματα όσοι δεν έχουν εμπειρία στρατού.

όσο για τις ώρες δεν έχει σκεφτεί κανείς να πει ότι το παιχνίδι θα αρχήσει στις 7 ώστε τελικά να ξεκινήσει 9 που προβλεπότανε από την αρχή?

Ozymandias