BB's Beretta

Ξεκίνησε από GRairsoftGR, 14 Δεκ 2010, 20:45:12 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

GRairsoftGR

Πιο είναι το ιδάνικο βάρος ΒΒ's για το http://www.airsoftclub.gr/eshop/product_info.php?cPath=39_116&products_id=195, 20g, 12g ??? (μην σκεφτήτε ότι το πιστόλι το θέλω για κάποιο σοβαρό λόγο .

el.cind

φιλε GRairsoftGR οι περεισοτερη παιχτες στο airsoft χρησημοποιουμε ΒΒs τον 0.20g και στα πιστολεια μας και στα aeg και με αυτο το βαρως ( τον bbs ) τα μετραμε γεια τον ελενχω τον fps... αλλα αν ψαξης στο fourm θα βρεις παλεια post που αφορα το βαρως τον bbs

GRairsoftGR

Eγώ το ρωτάω γιατί τα Χριστούγεννα θα πάρω το πρώτο μου όπλο :D , ε και όπως καταλαβένεις δεν ξέρω και πολλά για τα airsoft  :(

el.cind

φιλε μου και εγω 6 παιχνιδια εχω κανει απλος να ξερεις οταν κανεις την πρωτη σου αγωρα σε ωπλο airsoft δεν υπαρχει γυρεισμος τα θελεις ολλα μετα εγω εχω 3 γεια την ωρα και ζαχαρονω το 2 aeg μου... ;D ;D ;D ;D ;D
σου ευχομε καλη αρχη αν δεν εχεις κανει παιχνιδι ακομα

GRairsoftGR

Eυχαριστώ φίλε ... δεν έχω κάνει Πιερία μένω

el.cind

δεν ξερω αν εχεις δει και καποια aeg απο κοντα δηλ. να τα πιασεις στα χερεια σου να δεις ποιο σε βολεβη και ποιο σου ερχετε στο ματι καλα μην βιαστης να κανεις μια αγωρα και να το μετανιοσης μετα...
εγω εχω ενα g36c T,M  απο πιστολια  1) ενα clock 18 custom και 2) ενα hi-cup Τ.Μ και αυτα και ειμαι πολλη ευχαρηστημενος..... αλλα θελω και αλλα  ;D ;D ;D

GRairsoftGR

Ούτε έχω δει από κοντά ποτέ , ούτε έχω πιάσει aeg  :(

lak1000

Αν το θες για παιχνίδι, το πιστόλι που διάλεξες, ξέχνα το! Τα ελατηρίου είναι σχεδόν άχρηστα.
Please don't feed the trolls...

GRairsoftGR

Αν δεις παραπάνω λέω πως δεν το χρειάζομαι για παιχνίδι ... έτσι για την πλάκα

lak1000

Τότε πάρε ότι μπίλιες νομίζεις... Τα 0.12 είναι αισθητα πιο οικονομικα αλλά τα 0.20 καλύτερη ποιότητα.
Μιλάω για αυτά π θ βρεις πιο ευκολα απ το καθένα.
Please don't feed the trolls...

GRairsoftGR

Eγώ λέω 0.12(αν και καλυτερα θα ηταν 0.20 ) γιατι το πιστολι ειναι ελατηριου και δεν έχει πολλα fps , δηλαδη αν βαλω 0.20 θα φτανει πιο μακρια απ' οτι 0.30 ?