Public ή Prive

Ξεκίνησε από kemosabe, 04 Αυγ 2010, 19:16:42 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Τι προτιμάτε; Public ή Prive παιχνίδια;

Public
3 (16.7%)
Prive
4 (22.2%)
και τα 2 αναλόγως την διάθεση
11 (61.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 16

kemosabe

Τι προτιμάτε; Public ή Prive παιχνίδια; Με αφορμή ένα πρόσφατο γεγονός και την μέχρι τώρα γνώση μου στο άθλημα θα ήθελα να ψηφίσετε τι από τα 2 προτιμάτε! Ο λόγος είναι ότι ενώ λέμε πως οσο περισσότεροι τόσο καλύτερα, πολλά άτομα (το έχω κάνει κι εγώ) προτιμούν να παίζουν σε Prive παρά σε Public παιχνίδια. Έτσι έχουν δημιουργηθεί κάποιες κλίκες οι οποίες δύσκολα βάζουν άλλα άτομα μέσα. Αυτό δεν λέω ότι είναι κακό (με άλλους ταιριάζεις με άλλους όχι) απλά μπορεί να αποθαρρύνει κάποιον να ασχοληθεί. Επειδή είναι λεπτό το θέμα και μπορεί να ξεφύγει θα ήθελα να δικαιολογείτε και την ψήφο σας με 2 λόγια. πχ δεν θέλω να παίζω με τους τάδε γιατί βρωμάνε τα πόδια τους.

SAPPER

Αυτό το νήμα και η ψηφοφορία μόνο Flame μπορεί να γίνει, και τέτοιου είδους flame νήματα απαγορεύονται.

Τα Prive είναι για τους "Ελιτιστές" τους "Α' εθνική" και άλλους που έχουν καβαλήσει το καλάμι... οπότε μάλλον κατέληξαν να παίζουν μόνοι τους γιατί απλά δεν τους παίζουν οι άλλοι και αυτό το ονομάζουν prive.

Μπορούν λοιπόν ελεύθερα να παίζουν όσοι θέλουν τα prive τους και να μην μας ενοχλούν στα public μας όταν δεν έχουν κανένα να παίξουν γιατί μένουν μόνοι τους.


Αυτά τα ολίγα και να μην ξεχνάμε ότι όλοι υπήρξαμε νέοι και δεν γεννηθήκαμε με το AEG στον .......!!!