Πιο προτεινεται??

Ξεκίνησε από jk1920, 23 Ιουν 2010, 03:38:45 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jk1920

  Θελω να παρω ενα sniper rifle(spring λογο μικρου budget το πολυ 150 ευρω).

ASG zastava M70:η εταιρια δεν ξερω αν ειναι καλη,στις ελαχιστες αναφορες που εχω βρει αναφερουν οτι για τα λεφτα του ειναι πολυ καλο επισης ειναι       και 1,9joule,+διοπτρα μεταχειρισμενη 40 ευρω απο ενα φιλο μου.
JGBAr10 Gspec:πολυ γνωστο εξαιρετικο ειδικα για αναβαθμισεις αποτι εχω διαβασει, ειναι ομως το πιο"αδυναμο" απο αυτα που εχω βρει, και δυστυχως θελει πολλα χρηματα για αναβαθμιση
Well L96:: ειναι καπως ογκωδες κατι που δεν μου αρεσει,(μπορω να παρω και το σκετο με την διοπτρα του φιλου μου ,ειται το πακετο με το επιπλεον διποδο)
WELL VSR10 MB03D:Ειναι ο πιο οικονομικος συνδιασμος  εχω ακουσει οτι ειναι ομως το χειροτερο σε   πιοτητα   σε σχεση με τους αλλους κλονους του VSR10 .

  Βασικα μου εχει πονεσει το κεφαλι δεν μπορω να αποφασισω ,απο θεμα αισθητικης περισσοτερο θα προτιμουσα τα 2 πρωτα ( αν και δεν ειναι κριτιριο για αγορα το θεμα ειναι να ειναι ευθηβολα και αξιοπιστα).Θα επαιρνα το δευτερο  αλλα δεν προτιθεμαι να δοσω τοσα χρηματα για αναβαθμισεις (αντε να εδινα ,αν επερνα το  L96 ,επιπελον 20 ευρω για το κιτ αναβαθμισης που εχει το airsoftcenter  μεχρι εκει)  και μου φιανεται καπως αναιμικο για sniper rifle.
To πρωτο απτην αλλη εκτος του οτι δεν εχω βρει πολλα reviews δεν ξερω αν  ειναι αξιοπιστο και αν θα μπορω να βρω ανταλακτικα αν κατι χαλασει.

Ozymandias

1)Εχουμε πει τοσες φορες οτι τα περισσοτερα κινεζικα οπλα (Well, JG, κτλ) δεν ειναι πια διαθεσιμα.......εκτος και αν εχετε βρει καταστημα που διαπιστωμενα εχει ακομα καποια μοντελα σε στοκ, μην τα κοιτατε καθολου

2) Με τα νεα ορια fps που ισχυουν μαλλον downgrade θα χρειαστει το οπλο σου και οχι αναβαθμιση

Hardcore G.T.

Παράθεση από: Ozymandias στις  23 Ιουν 2010, 10:01:02 ΠΜ
1)Εχουμε πει τοσες φορες οτι τα περισσοτερα κινεζικα οπλα (Well, JG, κτλ) δεν ειναι πια διαθεσιμα......


Μολις γραφτηκε στο φορουμ το παιδι που θες να τα ξερει αυτα???

Φιλε μου αν κοιταξεις παλαιοτερα νηματα θα σου λυθουν ολες  οι αποριες μιας και εχουν ξανααπαντηθει οι ιδιες ερωτησεις..




Υπερανω ολων η Πατρις

Ozymandias

ΠαράθεσηΜολις γραφτηκε στο φορουμ το παιδι που θες να τα ξερει αυτα???
Μια απλη γυρα σε παλιοτερα τοπικς πριν ξεκινησει να ποσταρει, νομιζω οτι θα τον πληροφορουσε δεοντως. Τοσα τοπικς υπαρχουν ειδικα για το Well

Hardcore G.T.

Παράθεση από: Ozymandias στις  24 Ιουν 2010, 00:25:52 ΠΜ
Μια απλη γυρα σε παλιοτερα τοπικς πριν ξεκινησει να ποσταρει, νομιζω οτι θα τον πληροφορουσε δεοντως. Τοσα τοπικς υπαρχουν ειδικα για το Well

Συμφωνω αλλα λιγο πολλοι ολοι οι καινουριοι αυτο κανουν....κατευθειαν στο ψητο


Υπερανω ολων η Πατρις

Ozymandias

Φαντασου ποσο σεβονται τους συνομιλητες τους.....

SW1GEORGE

φιλτατε δεν ειναι σεβας
ειναι το οτι δεν ξερουν και καλως ρωτανε για διαφορα που για σενα ειναι μηδαμινα.
ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ

GOOD MORNING VIETNAM !!!!!!!!!!!!!

Ozymandias

#7
Εγω παλι θεωρω λαθος να βγαινεις και να κανεις ερωτησεις πριν ριξεις μια ματια να δεις αν τα ερωτηματα σου εχουν απαντηθει σε προηγουμενα threads. Σε αλλα φορα αυτο ειναι σοβαρο πραγμα. Εδω παλι φαινεται οτι δεν ενοχλει και τοσο..... ::)

Παντως σκοπος μου ειναι να σταματησω να απανταω σε τετοιες ερωτησεις, και ας γινω κακος

elricd

Παράθεση από: Ozymandias στις  24 Ιουν 2010, 09:09:07 ΠΜ
Εγω παλι θεωρω λαθος να βγαινεις και να κανεις ερωτησεις πριν ριξεις μια ματια να δεις αν τα ερωτηματα σου εχουν απαντηθει σε προηγουμενα threads. Σε αλλα φορα αυτο ειναι σοβαρο πραγμα. Εδω παλι φαινεται οτι δεν ενοχλει και τοσο.....

Παντως εγω δεν απανταω σε τετοιες ερωτησεις

Συγνωμη που επεμβαινω...κ παντα φιλικα αλλα ισως τοτε να ταν καλυτερα αν δεν απαντουσες εξ αρχης.....Διοτι απλα δεν υπαρχει λογος...Αλλιως στειλε του ενα πμ λεγοντας του οτι το thread υπαρχει ηδη.....
'Well, you know huntin' wabbits, like?... well it's the same 'xept dem wabbits fire back at ya

Ozymandias

#9
Good point....... 8)
Aπλα δεν συμπαθω ιδιαιτερα τα ΠΜ.