ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ????

Ξεκίνησε από Samael, 18 Ιουν 2010, 04:30:44 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

LuBu


arghles


salonikios

Γερολυκος και συ ε? 2001 μαζι με κατι ακομα παληκαρια Σαλονικα...

arghles

ναι βλεπεις ειμαι ιταλια και εδω ειχε αρχισει παλιοτερα,ηρθα για σπουδες και τωρα εχω μεινει εδω και δουλευω

LuBu

#44
.

eomolca1

4 μηνες τωρα περιπου και το αγαπησα παρα πολυ το αθλημα, ελπιζω να υπαρξουν και αλλοι στην κυπρο με την ιδια αγαπη ;D

anemos56

18 μηνες ........λεμε το AIRSOFT EINAI ΣΑΝ ΤΟΝ ΝΕΣ ΚΑΦΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΣΗ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

SIM

2,5 χρόνια και πλέον το airsoft είναι τρόπος ζωής...Δευτέρα πρώι σκέφτεσε πόσο ωραία πέρασες χθές...Τρίτη πρωί και αναμένεις πως και πως το νέο  σενάριο της Κυριακής ,χαζεύοντας όλη την εβδομάδα στα Forums.Έρχετε το Σαββατο και είσαι ήδη έτοιμος να φορτίσεις τις μπαταρίες σου....αλλα και την μπαταρία ... μας για ολη την εβδομάδα...!!!Airsoft Is A Way To Live !!!!

cuspid

Παίζω ένα μήνα και όσο πάει γίνεται καλύτερο. Πιστεύω ότι κάθε παιχνίδι είναι <βίωμα> που το μοιράζεσαι με άλλους ανθρώπους, ακόμα και αγνώστους. Η διασκέδαση μας στέλνει στο σπίτι ευχάριστα κουρασμένους και με εικόνες στο μυαλό (τουλάχιστον μέχρι το επόμενο παιχνίδι).
don't try to kill,
just try to stay alive

2PAC

καλημερα παιζω περιπου 3 μηνες συνεχεια και το
game ειναι πολυ καλο. μπραβο σε ολους παιδια
αντε καλα games να εχουμε

Vaggos-97

Καθολου.......δεκατεσσαρων ακομα..... :'(

alphacharlie

Aρχισα το '99 στην Ιταλια σε κατι εγκαταλελειμενα απο τον πολεμο γερμανικα μπανκερ πανω σε ενα βουνο.Το πεδιο γυρω απο τα πολυβολεια ηταν ολο woodland με πολυ πυκνη βλαστηση.
Εδω και ενα χρονο παιζω τακτικα και στην Ελλαδα.
Τριτο ενικο με ΑΙ πχ τωρα παιζετΑΙ ενα παιχνιδι
Δευτερο πληθυντικο με Ε πχ εσεις παιζετΕ ενα παιχνιδι

Δεν ειναι τοσο δυσκολο.Ας σεβαστουμε λιγο την γλωσσα μας!

g.r.b

έχω προλάβει μόλις τα δύο τελευταία  παιχνίδια του airsoft  είμαι πολύ ευχαριστημένος και πολύ ενθουσιασμένος  με αυτό το παιχνίδι - χόμπι -

tristan

1,5 χρονο και εποντε πολα ' κομα  :D :D :D

PIT BULL

2.5 χρονια περίπου με 3 δεν θυμάμαι καλά και πιστεύω θα συνεχίσω για πολύ ακόμα  :-* :- 8)

willakos.

περιπου 1 χρονο....αλλα σε αυτο το χρονικο διαστημα εχω παιξει πανω απο 25 παιχνιδια (σχεδον καθε κυριακη  ;D)
KALAVRITA AIRSOFT TEAM

SUPERTSOU

AIRSOFT 2 ΜΗΝΕΣ. ΠΡΙΝ PAINTBALL 1 ΧΡΟΝΟ
Λένε για τους ξενύχτηδες κακώς πως δεν κοιμούνται
μ' αυτοί βλέπουν το χάραμα που οι άλλοι το στερούνται

Giokrik

Όταν ξεκίνησα ο Τσακ Νόρις έπαιζε ακόμα paintball!!! ;D ;D ;D


Uploaded with ImageShack.us

Faceman

1 χρονο και 4 μηνες και συνεχιζουμε ακμαιοτατοι  ;D

irondeath

Eγω παιζω airsoft εδω και ενα μηνα και μπορω να πω οτι με στεναχωρουν 2 πραγματα.1) Λυπαμαι για το χρονο που εχασα μη γνωριζοντας νωριτερα για το πανεμορφο αυτο σπορ. 2) Λυπαμαι γιατι αν και οταν αναγκαστω να σταματησω θα χρειαστω σιγουρα ιδρυμα απεξαρτησης. ;) ;)Καλα παιχνιδια να εχουμε παιδια και πανω απο ολα η ασφαλεια μας.  :) :)