Σενάρια/Παιχνίδια/Αναπαραστάσεις WWII

Ξεκίνησε από Leonardo-Swordfish, 25 Μαΐου 2010, 14:23:08 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Giokrik

Παράθεση από: salamine153 στις  27 Μαΐου 2011, 15:13:17 ΜΜ
Παντως, το προσφατο παιχνιδι με το νησι των Γερμανων εδειξε οτι οι στολες δεν ειναι και απαραιτητες για να παει καλα ενα ιστορικο παιχνιδι ;)
Πιθανότατα εννοείς οτι πήγε καλά ενα παιχνίδι που ήταν εμπνευσμένο απο την ιστορία.


Uploaded with ImageShack.us

salamine153

Αυτο ακριβως 8) ;) Οι παικτες δεν βαριοταν και δεν "φευγανε στη μεση" και ετσι, παρα τη σχετικη δυσκολια του παιχνιδιου, διμιουργησαμε μια υπεροχη ατμοσφαιρα  ;)
Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια

grenadier

... φαντάσου τι θα γινόταν άμα ήταν και ντυμένοι ιστορικά



ΣΚΕΤΗ ΚΟΛΑΣΗ !!! ;D




Aerosfairisths

"Give them NOTHING...but take from them EVERYTHING"
Leonidas
G.O.A.T

ΕΚΔΡΟΜΟΣ


salamine153

Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια


frenchy

kalo πασχα σε ολους, 29/4/2012 στα μεταλεια θα διεξαχθει μεγαλη μαχη WW 2 , οσοι θα ηθελαν η ενδιαφερονται να συμμετασχουν  ΜΟΝΟ με ιστορικα σωστες στολες , να συντονιστουν με τις παραταξεις τους ....  θα χρειαστει κ, μια βοηθεια  απο 2-4 φοτογραφους κ, 1 καμεραμαν , αν  θελει καποιος να βοηθησει κ, να ζησει για μερικες ωρες σε αλλη εποχη ας μου τηλ/σει 6979624016...σπυρος η πιο γνωστος ως Hstuf / LAH frenchy,,..... >:( :) >:(

drover1970

Παράθεση από: fatboy στις  25 Μαΐου 2010, 23:16:43 ΜΜ
και εγω με την σειρα μου να αναφερω οτι εχω δυο στολες ετοιμες ww2 μια αμερικανου ranger
και μια ταγματαρχη των ss και ετοιμαζω και ελληνικη μεσης ανατολης
απο aeg εχω mp40,stg 44,thompson,luger,m1911  και ετοιμαζω ενα m1919 ιδιοκατασκευη
Καλημέρα
Είμαι νέος στο Club αλλά είμαι κολημένος με τους rangers του WWII ,μήπως μπορείς να μου πείς site Ελληνικά ή του Εξωτερικού όπου μπορώ να αγοράσω ρουχισμό για να φτιάξω μια στολή U.S Ranger?

spyros_pap

Παράθεση από: drover1970 στις  29 Νοε 2012, 13:48:23 ΜΜ
Καλημέρα
Είμαι νέος στο Club αλλά είμαι κολημένος με τους rangers του WWII ,μήπως μπορείς να μου πείς site Ελληνικά ή του Εξωτερικού όπου μπορώ να αγοράσω ρουχισμό για να φτιάξω μια στολή U.S Ranger?
εχεις pm
Always Faithful, Always Forward
Napalm son nothing else in the world smells like that.