Mobile Main Menu

Titanic 2

Ξεκίνησε από Admax, 20 Μαΐου 2010, 00:59:16 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Admax

Ρε παιδιά σερφάροντας στο youtube έπεσα πάνω σε αυτό!!! γνωρίζει κανεις τίποτα? :)

Titanic: The Sequel

ampelift

Έλεος ,δεν παίζονται στο HOLLYWOOD θα αναστήσουν και των Ιησού οι Εβραίοι για να τον κυνηγάνε τα SWAT.   

geoairsoft

Είναι fake παιδιά (τρελό μοντάζ απο ένα σωρό ταινίες)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Παράθεση από: ampelift στις  20 Μαΐου 2010, 06:50:46 ΠΜ
Έλεος ,δεν παίζονται στο HOLLYWOOD θα αναστήσουν και των Ιησού οι Εβραίοι για να τον κυνηγάνε τα SWAT.   
συγνωμη που το λεω αλλα χωρις καμια εμπαθεια σου αναφερω οτι θιγεται το θρησκευτικο μου συναισθημα..ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ εδω και 2010 χρονια αδερφε...
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Maleficus

ποιό μούφα δεν γίνεται να είναι το βίντεο!!!
μόνο και μόνο π έχει τόσες σκηνές απο τη κανονική ταινία και τόσους γνωστούς ηθοποιους να παίζουν ... καθώς και το λιώσιμο του πάγου απο το Demolution Man τα μαρτυράνε απο τη πρώτη στιγμή

ampelift

Παράθεση από: ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ στις  20 Μαΐου 2010, 11:17:04 ΠΜ
συγνωμη που το λεω αλλα χωρις καμια εμπαθεια σου αναφερω οτι θιγεται το θρησκευτικο μου συναισθημα..ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ εδω και 2010 χρονια αδερφε...
+1000, δεν είχα σκοπό να θίξω κανενός τα πιστεύω.Δεν τα πάω καλά με της θρησκείες ,ζητάω συγνώμη φίλε μου  ;)

Dtq

Παράθεση από: ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ στις  20 Μαΐου 2010, 11:17:04 ΠΜ
συγνωμη που το λεω αλλα χωρις καμια εμπαθεια σου αναφερω οτι θιγεται το θρησκευτικο μου συναισθημα..ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ εδω και 2010 χρονια αδερφε...

Δεν είναι 2010 αλλά 1977 καθώς ο Ιησούς σταυρώθηκε 33ων ετών.
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.

Ozymandias

ΠαράθεσηΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ εδω και 2010 χρονια αδερφε...
Χεχεχε.....αυτο επαφιεται στην πιστη του καθενος, ετσι δεν ειναι; Αλλοι το πιστευουν και αλλοι οχι.

Admax

Παράθεση από: Dtq στις  20 Μαΐου 2010, 14:19:54 ΜΜ
Δεν είναι 2010 αλλά 1977 καθώς ο Ιησούς σταυρώθηκε 33ων ετών.

1977 είναι??? Ποπό δεν μπορώ να παίζω Airsoft γιατί είμαι κάτω των 18!! συγκεκριμένα είμαι μείον 14 χρονων!!! :P :P :P

skotostras

...επανερχοντας στο τιτανικο, σημφωνω με geoarv.... μετα απο άπιρα βιντεο στο ιντερνετ εχουμε και το έσθιμα του "fake" :D  ;D
και τούτο είναι fake.

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

το θεμα ειναι οτι εδω μεσα πρεπει να σεβομαστε ο ενας τον αλλο και αυτο που δεν μας αρεσει να μας κανουν ας μην το κανουμε στους αλλους,φιλικα Π.Μελας.
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Dtq

Είπα κάτι κακό?
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.

ampelift

Παράθεση από: Dtq στις  20 Μαΐου 2010, 21:14:47 ΜΜ
Είπα κάτι κακό?

Οχι φίλε μου εγώ άθελά μου έθιξα χωρίς να έχω τέτοιο σκοπό τα πιστεύω του φίλου ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ.