τι προτεινετε

Ξεκίνησε από xarisk, 12 Απρ 2010, 09:36:02 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

xarisk

για σας θα ηθελα να μου προτεινετε καποια πιστόλια σε αυτην εδω την κατηγορια.Δεν θελω να ειναι πολυ ακριβά αλλα να κανουν για τα σεναρια που διοργανωνετε.

Maleficus

εγώ είμαι υπέρ της σειράς Μ19911
βγάζει και η WE σε FULL METAL με κόστος 100 ευρώ και είναι καλό VALUE FOR MONEY
μετά υπάρχουν της ΤΜ που είναι ανώτερα σε ποιότητα και αποδοτητκότητα αλλά αρχίζουν απο τα 150+ και είναι πλαστικά λόγω του ιαπωνικού νόμου
αν κοιτάξεις μία το site του μαγαζιού εδώ πέρα θα βρείς και άλλα πολλά ακόμα στις τιμές που ψάχνεις είτε είναι σύγχρονη ρέπλικα είτε είναι ρέπλικα WW2 ή WW1

Dtq

Προσωπικά δεν θα πρότεινα ηλεκτρικό...
Όταν λες να μην είναι ακριβό, περίπου πόσα € εννοείς?
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.

Billy-eldyk

Παράθεση από: Maleficus στις  12 Απρ 2010, 09:57:41 ΠΜ
εγώ είμαι υπέρ της σειράς Μ19911
βγάζει και η WE σε FULL METAL με κόστος 100 ευρώ και είναι καλό VALUE FOR MONEY
μετά υπάρχουν της ΤΜ που είναι ανώτερα σε ποιότητα και αποδοτητκότητα αλλά αρχίζουν απο τα 150+ και είναι πλαστικά λόγω του ιαπωνικού νόμου
αν κοιτάξεις μία το site του μαγαζιού εδώ πέρα θα βρείς και άλλα πολλά ακόμα στις τιμές που ψάχνεις είτε είναι σύγχρονη ρέπλικα είτε είναι ρέπλικα WW2 ή WW1
συμφωνώ μαζί σου δίοτι έχεις ένα ώφελος με την αγορά ενώς full metal gbb
διότι είναι πιο ανθεκτικά και εαν σου πέσει και μπορεί να σηκώσει red gas.. και ότι άλλο θες  8)
Never In The Right Order

Dtq

Παράθεση από: Billy-eldyk στις  12 Απρ 2010, 14:03:46 ΜΜ
συμφωνώ μαζί σου δίοτι έχεις ένα ώφελος με την αγορά ενώς full metal gbb
διότι είναι πιο ανθεκτικά και εαν σου πέσει και μπορεί να σηκώσει red gas.. και ότι άλλο θες  8)
Το παιδί μιλάει για ηλεκτρικά νομίζω...
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.

cosvas

Έχω κοντά ένα χρόνο τώρα το Glock 18C της CYMA, έχουν περάσει περίπου 6500 bbs 0.20 από την κάνη του και ακόμη ρίχνει όπως την πρώτη μέρα. Βασική προυπόθεση είναι ο μηδενισμός του hop-up μετά κάθε χρήση! Επίσης από στοιβαρότητα είναι άριστο και σίγουρα δεν φωνάζει "κινέζικο". Η τιμή του στα 55 ευρώ περίπου αλλά πρέπει να ψάξεις αρκετά για να το βρεις σε στοκ.

Dimitris-Vrasna

geia sas paidia.exei parei ena filaraki mou ena pistoli clock kai kolisa kai ego.thelo na mou proteinete ti na paro me peripou sta 150 me 170 euro...gia tin plaka mou to thelo alla na varaei kai dinata!!!aerio i reuma??? ta pleonektimata kai ta meionektimata thelo na pou peite....

Tsitouras

προτεινω glock 17 της ksc ή kwa ή καμια μπερετουλα. αεριο ειναι προτημοερο (γνωμη μου) γιατι και πιο πολυ ρεαλισμο προσδιδει και δεν ειναι αυτοματο να σπαταλαει πολυ αεριο . το ηλεκτρικο δεν ξερω αλλα φανταζομαι δεν θα εχει και πολλα πραπανω απο το αεριου . ... και στα πιστολια απαιτειτε μηδενισμοσ του hοp up  ??? ??? ::) πρωτη φορα το ακουω ....
Umbrella Trashsweepers

Dimitris-Vrasna

malista file mou....vrika ena clock alla einai taiwan peirazei???kai ego thelo na rixnei kai kataripas einai alli fasi.an gemiseis to oplo aerio posous gemistires se vgazei????

Tsitouras

η γεμιστηρα ειναι που γεμιζει με αεριο οχι το οπλο ... μι γεμιστηρα τερμα γεματι στο δικο μου θα σου βγαλει εως και δυο γεμισματα bb's κατα ριπας ειναι και το glock 19 ( ή 23 εχω μπερδευτει ??? ::) ??? ) που ριχνει αυτοματα  :) ... ενωειτε πως δεν πειραζει . τα κινεζικα ταιβανεζικα κ.α. απο εκει κοντα μπορει να σου βγουν πολυ καλυτερα και απο ευρωπαικα . εχει ο κολλητος μου 2 g36 κινεζικα μαρκας δυστηψως δεν θυμαμαι , του εχουν βγει σκυλια  :)
Umbrella Trashsweepers

tristan

φιλε Dimitris-Vrasna αυτοματα πιστολια ειναι  1) clock 18c  ksc kai marui 2) hi-capa xtreme marui 3) beretta m93 rll (system 7) ksc ριπη 3 βολων   
η tokio marui ειναι η καλιτερι
παντα φιλικα tristan

Dimitris-Vrasna

sas euxaristo paidia gia tin voitheia sas...eimai ligo asxetos me to thema...ego asxoloume me aerovola opla kai alla opla diafora...me airsoft proti fora tha asxoleitho!!!!

Tsitouras

 μην το συζητας .... παντα χαρα μας να βοηθησουμε ... η τουλαχιστον δικια μου ... για ολους τους αλλους δεν ξερω ... θα διξει  :P και οτι απορειες εχεις απλα πε μας  :)
φιλικα
Γιωργος
Umbrella Trashsweepers