ΑΝ ΤΟ AIRSOFT HTAN KOMMA ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΒΓΑΖΑΤΕ ΠΡΟΕΔΡΟ?

Ξεκίνησε από ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ, 08 Φεβ 2010, 16:36:23 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

αν το AIRSOFT ΗΤΑΝ κομμα ποιον προεδρο θα ψηφιζατε,αιτιολογηστε την απαντηση να κανουμε λιγο πλακα...

ZINJA
LEONARDO
SAPPER
FALCON
AΛΛΟΝ(ΓΡΑΨΤΕ ΠΟΙΟΝ)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Στα πλαισια του χαβαλε κανω αυτη την ερωτηση θελοντας να πειραξω λιγο και να δουμε τους λογους που θα ψηφιζαμε μερικες μορφες των public παιχνιδιων...
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Dtq

Εμένα επειδή είμαι ο καλύτερος και σας αγαπάω και ΘΑ σας φέρω container γεμάτα aeg και ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ!!
Κάτι δεν πάει καλά...

Παράθεση από: Barack Obama
My friends, we live in the greatest nation in the history of the world. I hope you'll join with me as we try to change it.

Airetikos

ZINJA !!!!
Μπορεί να των ξέρω ελάχιστα αλλά είναι μορφή !!!!

Ranger

Sapper στα post  του  δίνει σωστές πληροφορίες ,είναι άμεσος  χωρίς να κουράζει τον άλλο και δεν στέλνει  post παραμόνο όταν χρειάζετε.
(Η τυχη ευννόει τους τολμηρόυς ) Μέγας Αλέξανδρος
(Στον φίλο να συμπεριφέρεσαι όπως στον εαυτό σου γιατί ο φίλος είναι ένας άλλος σου εαυτός) Αριστοτέλης

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

παντως για εκπροσωπο τυπου θα ψηφιζα Θανο δαγκωτο!!!
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

ZINJA

#5
νομιζω πως ολοι ειναι υπεροχει!το θεμα ειναι να γινονται παιχνιδια και να πηγενει μπροστατο αθλημα μας!
παρολα αυτα ψηφησα τον ευατο μου! ;D ;D ;D ;D ;D
εαν δεν υποστιριξεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει! ;) ;) ;) :-* :-* :-*

(παντως πολυ καλη ψηφοφορια μπορω να πω!) 8) 8) 8) :D :D ;) ;) ;)



αρε καθικια ψιφιστεμε αλλιως θα σας βαζω μεχρι καμψεις να κανετε!χα χα χα χα χα
με ολο το σεβασμο παντα και με πολυ χαβαλε!αλλα μην με ψιφισετε και θα τα πουμε ορε παλικαρια! ;D ;D ;D ;D :-* :-* :D :D :D ;) ;) ;) ;) ;)

παντως σας αγαπαω ολους και σας σεβομαι γιατι ειστε σαν οικογενια για μενα!
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


κια να τι θα κανω για το αθλημα μας!!!!!!!      ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ!

ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΟΥ ΣΑς ΕΤΙΜΑΖΩ!  ;) ;) ;)
ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!ΠΟΛΕΜΑ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΕ!!!!!!!!!
                                                                                                               
                                Ι-4

http://i-4team.blogspot.com/

TS

Παράθεση από: Ranger στις  08 Φεβ 2010, 16:55:30 ΜΜ
Sapper στα post  του  δίνει σωστές πληροφορίες ,είναι άμεσος  χωρίς να κουράζει τον άλλο και δεν στέλνει  post παραμόνο όταν χρειάζετε.
+1 ;) ;D

marboo

#7
Αγαπητέ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ,  καταλαβαίνω ότι η ψηφοφορία είναι για χαβαλέ, αλλα θα ήταν προτιμότερο  να ρωτηθούν τα πρόσωπα που αναφέρεις πριν την δημοσιοποίησης.
Εξάλλου ο κανόνας  #3 είναι ξεκάθαρος "Απαγορεύεται η δημιουργία ψηφοφορίας όπου αναμιγνύει φυσικά πρόσωπα η εταιρίες"

Η ψηφοφορία κλειδώνεται έως ότου πάρω την έγκριση τους.

Παρακαλώ τους ZINZA, SAPPER, LEONARDO, FALCON, να μου στείλουν  PM