Mobile Main Menu

LANDMINES

Ξεκίνησε από avatar, 04 Μαρ 2010, 18:16:41 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΤΟ AIRSOFT CENTER ΝΑ ΦΕΡΕΙ LANDMINES?????

Nαι, θα το ηθελα
29 (67.4%)
Oχι, μου αρεσουν αυτα τα εκρηκτικα που εχει
6 (14%)
Δεν με ενδιαφερει
8 (18.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 39

assassin...

Εννοειται ΝΑΙ. Οσο περισσοτερα αντικειμενα τοσο το καλυτερο και ρεαλιστικοτερο (αλλα και περισσοτερα λεφτα, αλλα ας μην γινω μιζερος)

The Hawk 1

δεν τρελενομαι και τοσο

Whiskey

Μια και μιλατε για ρεαλισμο ...

Διεθνής Εκστρατεία για την Απαγόρευση των Ναρκών

καθως και ...

Συνθήκη της Οττάβα

Επισης πρακτικα σκεφτειτε αν και που θα σκαβατε ωστε να τις τοποθετησετε ...

Προσωπικα θεωρω το θεμα ... ακυρο (αποψη μου φυσικα).


Παντα φιλικα.

TS

#23
πιστευω οτι οι ναρκες ειναι ωραια ιδεα αφου μπορουν να εφνιδιασουν τον αντιπαλο
Παράθεση από: panosmaster στις  07 Μαρ 2010, 15:09:54 ΜΜ
παιδια εμενα δεν με πολυ ενθουσιαζει η ναρκη.αν ειναι να χρισημοποιηθει σε καποιο σεναριο ενταξει.αλλα ποσο ρεαλιστικο ειναι για χρηση σε καθε game,αντιθετος μπορει να προξενησει εκνευρισμους

φιλε δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο γιατι αντιθετα με το παιντμπολ το παιχνιδι μπορει να γινει πιο ρεαλιστικο με τις ναρκες .οποτε η ναρκη κανει το παιχνιδι πιο ρεαλιστικο και δεν βλεπω καποιον λογο για να εκνευριστει καποιος;) ;) ;D

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

εγω εχω φτιαξει ναρκες με σωληνα που ειναι για παρτυ που πεταει χαρτακια με πεπιεσμενο αερα το πηρα απο το τζαμπο κ περιμενω να το δοκιμασω σε game (δουλευει με φιαλη αερα για να μην παραξηγηθω βγαζω τα χαρτακια κ βαζω αλευρι η ταλκ)

Maleficus

12αρες μπιλιες ειναι επισης μια καλη λυση
μπορεις να καταθεσεις πατεντα?

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Παράθεση από: ΕΚΔΡΟΜΟΣ στις  19 Μαρ 2010, 21:48:42 ΜΜ
εγω εχω φτιαξει ναρκες με σωληνα που ειναι για παρτυ που πεταει χαρτακια με πεπιεσμενο αερα το πηρα απο το τζαμπο κ περιμενω να το δοκιμασω σε game (δουλευει με φιαλη αερα για να μην παραξηγηθω βγαζω τα χαρτακια κ βαζω αλευρι η ταλκ)
η πατεντα ειναι κατοχυρομενη απο τον κυριο ZINJA που ειναι ειδικος στο να μετατρεπει comfeti σε airsoft παγιδευση..τι παιδι κι αυτο ;D ;D
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Laetius

καλησπέρα παιδιά εγώ μία A.C.M M18A1 Claymore Mine την ψήνω από καιρό γιατή λειτουργεί και με τηλεχειρισμό οπότε, ψηφίζω ναι στις νάρκες(αμα είναι αυτή :P)









Υ.Γ. με τις σωλήνες απο το jumbo είχα φτιάξει custom rpg αλλά δεν ήξερα ότι επιτρέποντε τέτοιου τύπου πατέντες
Ο πόνος είναι  εφήμερος η δόξα είναι αιώνια

Satyros

Ψήφισα δεν με ενδιαφέρει γιατί δεν έχω ασχοληθεί με το αντικείμενο.   

Undertaker

Eννοείται ΝΑΙ στις νάρκες!!!
Το παιχνίδι κερδίζει σε ρεαλισμό και δημιουργούνται προ'υ'ποθέσεις για δημιουργία παγίδων!
Save your self and a penny for the ferryman....

Ατροτος

Ναι, θα ηθελα.

ghost-71

και νάρκες κατά προσωπικού ..και αν γίνετε και κάνα κροκόδειλο.. :D :D :D :D

pit k