Call of Duty Modern Warfare 2 και Operation Flashpoint 2

Ξεκίνησε από Stathis, 02 Οκτ 2009, 00:49:03 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Stathis

Αρρωστια μιλαμε, το Call of Duty Modern Warfare 2 θα το παρω σιγουρα αλλα και το Operation Flashpoint 2 καλο μου φαινεται, τι λετε εσεις?


Call of Duty Modern Warfare 2
http://www.youtube.com/watch?v=XWIJTydRLt8&feature=PlayList&p=A5E559182DAF9056&playnext=1&playnext_from=PL&index=1


Operation Flashpoint 2
http://www.youtube.com/watch?v=YofVL4UyEM0&feature=fvw

Airsoft is Life!

Patriot

Ειναι σουπερ και τα 2.........λιωσημο...............
God Save The Queen.........

Ozymandias

Ξερει καποιος τι απαιτησεις εχουν για υπολογιστη;

queef

το δεύτερο εμένα σε Ε6750 με 4gb ram  και 2900xt τρέχει σε 1680Χ1050 φουλ και 2ΧΑΑ τρέχει με ΜΙΝ30fps.Το δεύτερο δεν έχει βγει ακόμα

nick

ΕΤΣΙ,MODERN WARFARE 2 ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!

mirrage

Πάντως αν θέλετε κάτι που είναι ρεαλιστικό και ακριβές και οχι run and shoot πάρτε το ARMAII η το OPERATION FLASHPOINT.
Tο Call of Duty είναι πολύ arcade μπροστά τους...Αν πάλι δεν θέλετε να μπλέξετε με διαδικασίες και απλά θέλετε δράση άμεσα
και χωρίς κανόνες και να στηρίζονται οι αποστολές πάνω σας και οχι στην ομάδα πάρτε το COD.

queef

Στο OF2DR θα με βρείτε online ως queef.Έχει τη δυνατότητα αποθήκευσης φίλων και να κανονίζουμε να παίζουμε παρέα.
Παίζει ον λαιν και σπασμένο ;D

SnakeGR

Παράθεση από: Ozymandias στις  24 Οκτ 2009, 23:05:23 ΜΜ
Ξερει καποιος τι απαιτησεις εχουν για υπολογιστη;

Για αυτο και πρεπει να κανετε το σωστο και να παρετε ενα ps3...απεραντα γραφικα και τελιο online.10\11\2009 αντε να δουμε...

Ιστιμπεη

ωραιο αλλα σαν το cod4-5-6 δεν πιανει μια

pit

#9
Στο game ειμαι σαν =pit.gr= add me !  ;D λιωσιμο το παιχνιδι παντως

Noob

Μπορει καποιος να μου πει 2 λόγια για το ARMA 2?
Αδύνατον τόν μηδέν πράττοντα πράττειν εύ

Αριστοτέλης

dash


οποιος ενδιαφερεται για cop/multiplayer στο pc για COD:MW2 tο steam name μου για να με κανετε add ειναι werlich

Ripper

Παράθεση από: mirrage στις  29 Οκτ 2009, 19:32:47 ΜΜ
Πάντως αν θέλετε κάτι που είναι ρεαλιστικό και ακριβές και οχι run and shoot πάρτε το ARMAII η το OPERATION FLASHPOINT.
Tο Call of Duty είναι πολύ arcade μπροστά τους...Αν πάλι δεν θέλετε να μπλέξετε με διαδικασίες και απλά θέλετε δράση άμεσα

Για δες κανα review, κι οταν οι αλλοι φτασουν το game engine της Activision - infinity Ward, τοτε τα ξαναλεμε.   :)

Παράθεση από: SnakeGR στις  02 Νοε 2009, 02:23:17 ΠΜ
Για αυτο και πρεπει να κανετε το σωστο και να παρετε ενα ps3...απεραντα γραφικα και τελιο online.10\11\2009 αντε να δουμε...

Οταν οι κονσολες φτασουν καποια στιγμη στην ζωη τους γραφικα 1920 Χ 1080 στα 50+ frames, τα ξαναλεμε.....  :)

Παράθεση από: dash στις  13 Νοε 2009, 18:13:12 ΜΜ
οποιος ενδιαφερεται για cop/multiplayer στο pc για COD:MW2 tο steam name μου για να με κανετε add ειναι werlich

Με εσενα θα τα πουμε προσωπικα  :), σου εχω kinder εκπληξη!!!!