και AEG

Ξεκίνησε από MitsoS_O_Yakuza, 01 Οκτ 2009, 02:26:28 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Να φερνει το Airsoft Center και αλλες μαρκες AEG ?? (ποικιλια)

Ναι
53 (86.9%)
Οχι
1 (1.6%)
Δε με νοιαζει
2 (3.3%)
Και να φερει δε θα ψωνισω
5 (8.2%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 52

MitsoS_O_Yakuza

Σαυτην τη ψηφοφορια θελω να αναφερεστε σε συγκεριμενο ειδος και μαρκα παρακαλω αν προκειται για το Ναι και αν Οχι το λογο παρακαλω πολυ (ε ρε ευγενεια που εχω αποκτησει τωρα τελευταια). Ψηφισα ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑΙ για το λογο οτι εχω δει τοσα πραματα και AEG αλλων εταιριων που τα θελω ολα ρε φιλε.... ;D 8) Επισης θελω κιαλες στολες ,αντιβαλιστικα γυαλια κανονικα μαρκας δεν θα πω ασυρματους....red dot χρωματος desert ,tornados μπλα μπλα μπλα....και μπλα μπλα...TANAKA Pythons....αστα δεν ξεκινησα ακομα...που να τελειωσω??
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Falcon

Δε με νοιαζει, δε με απασχολει ιδιαιτερα.

Hornet

Θα με ενδιεφερε πολυ αν εφερναν πχ VFC διοτι απο εξωτερικο μπορει μονο να παρει καποιος και απο Ελλαδα θα βοηθουσε ιδιαιτερα,αρκει βεβαιως οι τιμες να ηταν ανταγωνιστικες με του εξωτερικου.Θα ηταν πολυ καλη κινηση να φερουν επιπλεον μαρκες και το center και εμας ως καταναλωτες. ;)
you'll fire your musket but l'll run you through...

jumbo

Παράθεση από: MitsoS_O_Yakuza στις  01 Οκτ 2009, 02:26:28 ΠΜ
Σαυτην τη ψηφοφορια θελω να αναφερεστε σε συγκεριμενο ειδος και μαρκα παρακαλω αν προκειται για το Ναι και αν Οχι το λογο παρακαλω πολυ (ε ρε ευγενεια που εχω αποκτησει τωρα τελευταια). Ψηφισα ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑΙ για το λογο οτι εχω δει τοσα πραματα και AEG αλλων εταιριων που τα θελω ολα ρε φιλε.... ;D 8) Επισης θελω κιαλες στολες ,αντιβαλιστικα γυαλια κανονικα μαρκας δεν θα πω ασυρματους....red dot χρωματος desert ,tornados μπλα μπλα μπλα....και μπλα μπλα...TANAKA Pythons....αστα δεν ξεκινησα ακομα...που να τελειωσω??

συμφωνω και επυξανω με τον φιλο και συνχομπιστα μιτσο.... ;) :)
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

skotostras

κατα δικια μου αποψη το airsoftcenter εχει ηδη μεγαλη ποικοιλια AEG. η μεγαλητερη στην ελλαδα, και εαν ηταν να φερουν, δεν χριαζοταν τοσο σιντομα, αφου μολις εφεραν ενα σορο καινουρια μοντελα

fanioles

χχεχε ουσιαστικά δεν είναι ψήφισμα! γιατι ποιος θα πει οχι?

Ειναι φωνή λαού - οργή θεού!  Ο κόσμος θέλει ποικιλία...   

Παντως ο κύριος Μπάμπης ετοιμάζει κι άλλες εισαγωγές!!

Scharfschütze

Εγω λεω ναι  ;)

Για φανταστειται VFC και ICS (που εχει καλα MP5  :) )

:)
Deutsche Wehrmacht Scharfschütze


Dharry

Ναι κι'απο εμενα...

Hornet

Εισαγωγες,εισαγωγες αλλα φερτε και κανα VFC ρε παιδια ;D ;D ;D ;D αντε και ICS ;D ;D ;D ;D.Ολο κινεζικα.... :P ;DΣοβαρα τωρα,υπαρχει καποιος λογος που δεν εισαγουν αλλες μαρκες ??? ??? ??? ???
you'll fire your musket but l'll run you through...

Dadias

κοστολόγιο, λογικό είναι να βάζεις βάσεις πουλώντας κάτι ποιο φθηνό αρχικά + αγοράζοντας το φθηνά για να μπορείς αργότερα να έχεις την οικονομική άνεση να εισάγεις προιόντα υψηλής αξίας

M1911


alexkarpen

προσωπικα πιστευω δεν χρειαζεται γιατι εχει τα JG που ειναι για αρχαρειους και τα Tokyo Marui που ειναι για αργοτερα αρα τα καλυπτει ολα...... ;D
αυτη ειναι η ταπεινη αποψη μου  :P

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

ναι να φερει γιατι απο ειδα στο ιντερνετ υπαρχουν κ αλλες ετειριες με καλα κοματια.

tataman

ναι να φερνει και αργησε κιολας πολλα παιδια ψωνιζουν μεσω ιντερνετ απο τριτες χωρες
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΟΙΑ ΔΟΞΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΥ ΠΟΥ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ
ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ

Whiskey

Προσωπικα πιστευω οτι το βασικοτερο θα ηταν αν μπορουσε να κραταει ενημερο το site οσον αφορα την διαθεσιμοτητα ή οχι των προιοντων που εχει ωστε να ξερουμε ανα πασα στιγμη τι υπαρχει. Θεωρω οτι ετσι και πιο αξιοπιστο θα γινει και πιο πολλες πωλησεις θα κανει. Οσον αφορα νεα προιοντα - μαρκες - κτλ, θα ηταν πραγματικα καλο αφου θα μπορουσε ετσι να διευρυνει το αγοραστικο κοινο του.

alegolas

+1
Συμφωνώ απόλυτα Whiskey.
Είναι βασικό όποιες και αν είναι οι εταιρείες από τις οποίες εισάγει να γνωρίζουμε τι υπάρχει διαθέσιμο. Φυσικά όσο περισότερες επιλογές έχουμε στα AEG, τόσο το καλύτερο.
Kefalonia Airsoft Club
http://airsoftkefalonia.com

M1911

συμφωνω απόλυτα με τον whiskey 

Dharry

Οπως αναφερθηκε και απο τον Whiskey,καλο θα ηταν αν στο on line site του ,υπηρχε ενδειξη αριθμου διαθεσιμων προϊοντων.Θα διευκολυνε αφανταστα (και οχι μονο τις on line αγορες)...