Looking for Team

Ξεκίνησε από jim1975, 12 Ιουν 2019, 14:05:34 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jim1975

Καλησπέρα. Ψάχνω για ομάδα σε περιοχή Ανατολικής Αττικής. (Χαλάνδρι, Αγ. Παρασκευή, Γέρακας ,Παλλήνη, κλπ). Φυσικά και άλλες περιοχές είναι ευπρόσδεκτες   :) :)  .Είμαι πλήρως εξοπλισμένος, ηλικίας 43 ετών, πολιτικός μηχανικός.




JackDan

Καλησπέρα και απο μενα. Μενω και εγω προς τα εκει (Γερακας) και σιγα σιγα ψαχνω και εγω ομάδα, φιλους να αρχισουμε να παιζουμε. Σε θεματα εξοπλισμου ειμαι περιπου σε 80% περιπου ετοιμος. Τα περισσοτερα ειναι ηδη σε αποστολη και τα περιμενω. Αν φιλε Jim ακουσεις κατι ή μαθεις κατι ... ειμαι και εγω μεσα.

(Ελπιζω να μη σου χαλασα το post με την απαντηση μου)

Γιαννης 41

cosvas

Καλησπέρα. Έχεις π.μ.

jim1975

Γεια σου JackDan.. Τέλεια.. Και μένα τα πράγματα ήρθαν πριν απο τρεις μέρες άρα η τρέλα τώρα ξεκινάει  ;D ;D. Θα σου στείλω PM για να τα πούμε από κοντά μιας και είμαστε και γείτονες..

JackDan

Εννοείται οποτε θελεις. Θα χαρω να τα πουμε και απο κοντα μιας και απ οτι καταλαβα ειμαστε και γειτονες.

tony

Καλημέρα. Μοιράζομαι μεταξύ Αμπελοκήπων και Λούτσας. Ψάχνομαι κι εγώ. Αν μπορεί να μονταριστεί θα με ενδιέφερε.

AlecX

Καλησπέρα.

Είχα ασχοληθεί με την αεροσφαίριση πριν λίγα χρόνια και αποφάσισα να επαναδραστηριοποιηθώ. Είμαι κάτοικος Αθηνών και ψάχνω για ομάδα ανεξαρτήτου περιοχής/δήμου.

Έχω την δυνατότητα να βρεθώ σε πεδία της Αττικής και σε αυτά της επαρχίας, πλησίον Αττικής.
Όποια οργανωμένη ομάδα/παρέα με σοβαρότητα και απόλυτο δίκαιο παιχνίδι, ψάχνει για ένα ακόμα μέλος να μην διστάσει να επικοινωνήσει μαζί μου μέσω π.μ.
"This is the way"