Πρόταση για ελατηρίου

Ξεκίνησε από Γιάννης BooM, 15 Δεκ 2014, 15:22:51 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Γιάννης BooM

Καλησπέρα. Θα ήθελα να μου προτίνει όποιος έχει την ευχαρίστηση ένα sniper ελατηρίου μέχρι 200 ευρώ που θα μπορεί να σηκώσει αναβαθμίσεις και αν παθει καποια στιγμή βλάβη ή οτιδήποτε να μπορώ να το επισκευάσω χωρίς να χρειαστώ τρελά λεφτά. Επείσης να μπορώ να βρώ γεμιστήρες. Πάντως επειδή κατανοώ ότι είναι πολύ ακριβός ο ρόλος του Σκοπευτή προτίνεται και άν το αντέχει η τσέπη καλώς. Ευχαριστώ. :)

Γιάννης BooM


Γιάννης BooM

Well l96 ενα παιχνιδι δυο γεμιστηρες αορτηρα δωρο μια διοπτρα αναβαθμιση με μεταλλικο χοπ απ (λειπει το νομπ και προς το παρων δεν παιζει αλλα πιστευω ειναι ευκολο να βρεθει) κανη ακριβειας επισης θα ερθει μαζι του το μανισιο χοπ απ και κανη συν ανταπτορα για σιγαστηρα στα 150 ευρω.
Τι λέτε καλή η πρόταση που μου έκανε ένα παλικάρι; Και τι είναι το νομπ που θα πρέπει να βρω;

Viper Desert

Κάτι δεν μου πάει καλά σε αυτήν την αγγελία.Το κόστος από όλα αυτά που αναφέρεις είναι κόντα στο διπλάσιο και δεδομένου ότι είπες πως το αεροβόλο έχει ένα παιχνίδι εμένα κάτι δεν μου αρέσει.
Με 140€ βρίσκεις καινούριο L96 και με τα υπόλοιπα 60€ βάζεις διόπτρα οπότε είσαι μέσα στο budget των 200€.

Από προσωπική εμπειρία σε διαβεβαιώνω ότι βρίσκεις ανταλλακτικά και μπορείς να το αναβαθμίσεις εύκολα,αλλά να ξέρεις ότι μία σωστή αναβάθμιση κοστίζει.

Αν θες έχω και κάποια πράγματα για πούλημα γιατί έχω κάνει 2 αναβαθμίσεις.
Death twitches my ear... "Live" he says,"I am coming"