Ποσα χρήματα έχετε ξοδέψει μέχρι στιγμής για τον εξοπλισμό σας ?

Ξεκίνησε από Stathis, 20 Αυγ 2009, 00:17:38 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποσα χρήματα έχετε ξοδέψει μέχρι στιγμής για τον εξοπλισμό σας ?

100-200
200-400
400-800
800-1000
1000-1500
1500-2000
2000-3000
3000-5000
5000+

Palladin

Θεωρώ ανούσια αυτή την ψηφοφορία κατά την ταπεινή μου γνώμη γιατί απλούστατα το χόμπι μας είναι σαν τρύπιος κουμπαράς, όλο και κάτι θες να αγοράζεις αλλά αυτό το κάτι δεν έχει τελειωμό γαμώτο... Παρ όλα αυτά με ένα πρόχειρο υπολογισμό πρέπει να είμαι κοντά στα 2000...

SUPERTSOU

Παράθεση από: Palladin στις  18 Φεβ 2012, 22:48:32 ΜΜ
Θεωρώ ανούσια αυτή την ψηφοφορία κατά την ταπεινή μου γνώμη γιατί απλούστατα το χόμπι μας είναι σαν τρύπιος κουμπαράς, όλο και κάτι θες να αγοράζεις αλλά αυτό το κάτι δεν έχει τελειωμό γαμώτο... Παρ όλα αυτά με ένα πρόχειρο υπολογισμό πρέπει να είμαι κοντά στα 2000...

εγω δεν λεω φιλε Palladin γιατι εαν το μαθει η συζηγος παω ολοταχος για διαζυγιο :D :D :D :D :D :D
Λένε για τους ξενύχτηδες κακώς πως δεν κοιμούνται
μ' αυτοί βλέπουν το χάραμα που οι άλλοι το στερούνται

Nameless

Γυρω στα 2000-3000, περισσοτερο ομως σε εξοπλισμο και λιγοτερο σε οπλα. Σιγα σιγα αλλαζω ολο μου τον εξοπλισμο απο airsoftικο σε πραγματικο/επιχειρησιακο

alphacharlie

Παράθεση από: Palladin στις  18 Φεβ 2012, 22:48:32 ΜΜ
Θεωρώ ανούσια αυτή την ψηφοφορία

Συμφωνω απολυτως! Συνεχιστε να γραφετε και στο τελος θα μας βαλουν και φορο πολυτελειας...
Τριτο ενικο με ΑΙ πχ τωρα παιζετΑΙ ενα παιχνιδι
Δευτερο πληθυντικο με Ε πχ εσεις παιζετΕ ενα παιχνιδι

Δεν ειναι τοσο δυσκολο.Ας σεβαστουμε λιγο την γλωσσα μας!

Nameless

Τι γκρινιαζετε;

Η καβλαντα, φιλτατοι, πληρωνεται.......

Αλλοι τα τρωνε στα Ρωσιδακια, αλλα τα πινουν στα ξυδια ή τις κοκες, αλλοι στο κουμαρι.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

irondeath

Εγω ειμαι λιγο πανω απο χιλιαρικο και εκει θα παραμεινω διοτι οι καιροι ειναι δυσκολοι και θα γινουν και δυσκολοτεροι.Εχω ολα οσα χρειαζομαι για να κανω το χομπυ μου και αρκετη παπατζα για την λοξα μου οποτε αρχιζω και σκεφτομαι, μηπως ειναι καλυτερα και κανα φραγκο που θα μου περισεψει (που χλωμο το κοβω βεβαια) να βοηθησω κανα φιλαρακι που εμεινε ανεργο η καμια φτωχη οικογενεια που πεινανε μικρα παιδακια?  :( :(

Koukos

Παράθεση από: irondeath στις  20 Φεβ 2012, 15:28:21 ΜΜ
Εγω ειμαι λιγο πανω απο χιλιαρικο και εκει θα παραμεινω διοτι οι καιροι ειναι δυσκολοι και θα γινουν και δυσκολοτεροι.Εχω ολα οσα χρειαζομαι για να κανω το χομπυ μου και αρκετη παπατζα για την λοξα μου οποτε αρχιζω και σκεφτομαι, μηπως ειναι καλυτερα και κανα φραγκο που θα μου περισεψει (που χλωμο το κοβω βεβαια) να βοηθησω κανα φιλαρακι που εμεινε ανεργο η καμια φτωχη οικογενεια που πεινανε μικρα παιδακια?  :( :(

Συμφωνω :) και υποκλινομαι...._ο_...
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου

Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι.
Χωρίς αυτήν δεν θάβγαινες στον δρόμο.

Phil

Η αρχή έγινε με κάτι παραπάνω απο 200...
Αλλά όπως είπα είναι μάλλον μόνο η αρχή γιατί όταν μπήκα πρώτη φορά στο μαγαζί τα ήθελα ΟΛΑ! ;D
Είναι ένας νίντζα πίσω σου...

Nameless

Και που να σας περασει το καψιμο για τα οπλα, και να σας αρχισει το καψιμο και για τους εξοπλισμους, γιλεκα κτλ........ ;D

O.Y.K.1985

Ν ευρω οπου 0>Ν> +απειρο. Και από οτι φαινεται επεται συνέχεια . Ο αχόρταγος
PEACE IS ALWAYS OBTAINED THROUGH SUPERIOR FIREPOWER

G.P.S.

Σε 22 μηνες εχουν φυγει πανω απο 3000€ αλλα επειδη πολλα πουληθηκαν
τωρα ειμαι στα 2000-3000€ οποτε & αυτο ψηφισα.

sarakinos

 εγω μονο για οπλα και εξαρτηση βασικα πραγματα 1000 περιπου και θα ηθελα πολυ περισσοτερα ετσι οπωσ το βλεπω

Demon

Παράθεση από: Nameless στις  21 Φεβ 2012, 13:30:25 ΜΜ
Και που να σας περασει το καψιμο για τα οπλα, και να σας αρχισει το καψιμο και για τους εξοπλισμους, γιλεκα κτλ........ ;D
Ειχα μείνει κάπου κοντά στο χιλιάρικο οταν τελειωσα με τα βασικά οταν τους τελευταιους 4 μηνες εχω παθει αυτο που λεει ο φιλος Nameless και εχω ΘΕΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;D ;D ;D ;D
Ταπι θα μείνωωωωωωω γιατι εχω φτασει total κοντά στα 2000 και δε με κοβω να με περνει για αλλο... και οχι τιποτα αλλο εχει ενα γιλεκο η flyye απίστευτο ;D ;D ;D

Nameless

Αχαχαχαχα.....και που να σου ερθει το επομενο καψιμο  ;D

Εγω ειμαι στην φαση τωρα που αλλαζω ολον τον εξοπλισμο μου απο ρεπλικες (πχ Guarder, Pantac, Viper, κτλ) σε πραγματικο επιχειρησιακο.

anestis

''Σας υπόσχομαι ιδρώτα, δάκρυα, λύπη και αίμα.'' Ειπε καποτε ο Τσωρτσιλ.
''Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.'' Καποιος εξαρτημενος απο το αλκοολ.
Εγω παλι λεω ''Πόλεμος γαρ σχολείον αρετής εστί''

LuBu


sparvar

500-600 ευρω κ εκει βλεπω να παραμενω λογο ελαχιστου ελευθερου χρονου πλεον ..   :-p
INDEPENDENT GUN -----> KATΩ ΤΑ ΓΙΩΤΟ-ΚΟΜΜΑΝΤΑ <------

sith lord

1.985... πωωω πωωω τωρα που το σκεφτομαι πολλα ειναι
May the force be with me....