Σέρρες

Ξεκίνησε από Slade, 11 Σεπ 2009, 12:05:57 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Slade

Γεια χαρά παιδιά, τι λέει?
  Εγώ και κάτι φιλαράκια μου από Σέρρες αποφασίσαμε να πάρουμε AEGs και έχω μια ερώτηση: Πώς μπορούμε να "κατοχειρώσουμε" ένα μέρος όπου μπορούμε να παίζουμε ελεύθερα? Πρέπει να συνενοηθούμε με την Νομαρχία? Επίσης άμα από 6 άτομα καταντίσουμε να γίνουμε γύρω στους 15 γίνεται να δημιουργήσουμε μια ομάδα και να συμμετέχουμε σε διαγωνισμούς κλπ?
   Ευχαριστώ προκαταβολικά και με δόσεις. Κάθε γνώμη μη υβριστική γίνεται δεκτή...

Dadias

και 3 και 5 να είστε και πάλι μπορείτε να συμμετέχεται στα παιχνίδια, καλά παιχνίδια και με ασφάλεια (πάντα) παιδιά!

Slade

#2
ok thanks!
 Τώρα αυτό που είπες να ενημερώνω τις Αρχές μπορείς λίγο να περιγράψεις όλη τη διαδικασία? Πρέπει δηλαδή να πληκτρολογώ στο τηλέφωνο "100" και να λέω "γεια σας σήμερα θα παίζουμε εκεί, μην τυχόν και έρθετε"? :-\ Εdit: Εάν δεν ενημερώσω τί γίνεται?
 Τώρα για την άδεια μάλλον εννοείς ότι το πρόβλημα είναι τα λεφτά :D...

Slade

ok ήσουν αρκετά κατανοητός (δεν τα είπα ειρωνικά τα παραπάνω σε περίπτωση που τα είδες ειρωνικά :))
  Έχω ένα φίλο με πατέρα αστυνομικό (το κονέ που έλεγες) και θα δούμε τι θα γίνει...

   Off topic:Νέα από την ομάδα που πρόκειται να κάνω στο σχετικό νήμα :D

Rodero

καλησπερα Slade μηπως μπορεις να μου δωσεις το facebook ( αμα εχεις) η ενα email για να επικοινωνησω μαζι σου?

cheper

Και γω παιδια ενδιαφερομαι για το αθλημα και θα ηθελα να βρω και αλλα ατομα που ενδιαφερονται..! Αφου ηδη παιζετε ακομα πιο κομπλε..! Ειμαι φοιτητης εκει οποτε εχω αρκετο χρονο..! Ας μου στειλει καποιος..!

Lazarus678

τελικα εγινε αυτη η ομαδα στη Σερρες γιατι ενδιαφερομαι να μπω και εγω αν δεν υπαρχει προβλημα

Rodero

Η ομαδα υπαρχει. σου εστειλα προσωπικο μηνυμα!

NickDrag

Παιδιά όποιος είναι από Σέρρες και ασχολείται με το Airsoft ας μου στείλει μήνυμα γιατί θέλω να ρωτήσω κάτι!!!!

Rodero

Καλημερα φιλος, ναι υπαρχει ομαδα και σου εστειλα προσωπικο μηνυμα