χαριζεται labrador

Ξεκίνησε από chrisdeggestin, 21 Μαΐου 2014, 19:38:50 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

chrisdeggestin

Αρχικα ζητω την ανοχη των διαχειριστων του συγκεκριμενου  forum για το μεγαλο βαθμο του off topic μου αλλα ειναι για καλο σκοπο!!!!
Χαριζω ενα καθαροαιμο Labrador αρσενικο 14 μηνων αψογης μορφολογιας (με γονεις 2ους σε διαγωνισμους στα Βαλκανια)μαυρο ,μεγαλοσωμο και φιλικοτατο.Αναγκαζομαι να το χαρισω γιατι το εργασιακο περιβαλλον αλλαξε και εμενα και της συζηγου και δεν υπαρχει αρκετος χρονος για ενα τετοιο σκυλι που η ρατσα του το θελει κομματι της οικογενειας.Μαζι με το σκυλο χαριζεται επισης και το σπιτι του καθως και διαφορα αλλα αντικειμενα σχετικα με την καθημερινοτητα του οπως μπολ τροφης και νερου λουρια ειδικες χτενες σαμπουαν κ.α.Ο σκυλος ακουει στο ονομα romeo και ειναι αγορασμενος εναντι του ποσου των 500 ευρω και μονο το σπιτακι του στοιχιζει αλλα 200...Τον χαριζω και δεν σκεφτηκα καν να μπω στην διαδικασια να τον πουλησω γιατι τον θεωρω κομματι της οικογενεας μου ,μονη προυποθεση σε οποιον ενδιαφερεται ειναι να αφιερωσει χρονο και αγπη κατι που για το πρωτο εγω ξεμεινα!!!!
Ειναι ο ιδανικοτερος σκυλος για οικογενεια με παιδια και οχι μονο!!!


ευχαριστω !!!

gioalex

Ανέβασε καμια φώτο... Τα λα,πραντορ τα λατρεύω, αλλά δεν έχω σπίτι για τέτοιο σκυλί. Μπορεί να ενδιαφέρονται μερικοί γνωστοί μου...