γεμιστηρες για vfc m4

Ξεκίνησε από alex19871987, 04 Mar 2013, 00:45:20 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

alex19871987

Έχω ενα vfc m4 warrior.θα ηθελα να μου προτεινετΕ low cap γεμιστηρες που να ταιριάζουν.αυτό ποΥ μΕ ενδιαφερει ειναι να  υπάρχουν τζογοι και προβλήματα στην τροφοδοσια.οι low παίρνουν 60-70 μπίλιες γιατί τόσο θέλω?
ΠΕΡΣΕΥΣ

Tsitouras

οι low cap παιρνουν 30.
mid cap ειναι αυτες που θες.
Εγω χρησιμοποιω τις πλαστικιες της king arms και μου εχουν βγει μια χαρα, αμα εξερεσεις οτι χωρανε λιγοτερες απο οσες λενε (η 120αρα χωραει 90 )
Umbrella Trashsweepers

alex19871987

Δεν με πειραζει να χωρανε λιγότερες.με νοιαζει να τροφοδοτούν σωστά και να μην "παίζουν".έχεις λινκ?με 60 μπίλιες γεμιστηρες δεν υπαρχουν?
ΠΕΡΣΕΥΣ

Tsitouras

θα υπαρχουν και 60αρες, αλλα μπορεις απλα να βαζεις μονο 60 στην καθε γεμιστηρα.
Αμα πας στισ γεμιστηρες, και επιλεξεις king arms ως εταιρια, θα τις δεις.
Στο scar εγω παντως θεμα δεν ειχα.
Umbrella Trashsweepers

alex19871987

Είδα της king arms πως υπάρχουν και πλαστικές και μεταλλικες με 68 μπίλιες.τι ειναι καλυτερο?μου αρεσουν με λίγες μπίλιες για πιο αληθοφάνεια
ΠΕΡΣΕΥΣ

Tsitouras

Για τις μεταλλικες δεν ξερω, αλλα με την πλαστικαδουρα εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενος. Τωρα, μεταλλο, πλαστικο ... περι ορεξεος κολοκυθοπιτα.
Umbrella Trashsweepers

alex19871987

Οκ.περιμένω και άλλες απόψεις και εμπειριες
ΠΕΡΣΕΥΣ

alex19871987

Για δώστε τα φώτα σας οι εμπειροτεροι
ΠΕΡΣΕΥΣ

KRITIKOS

#8
εχοντας στη συλλογη μου ενα vfc σου προτεινω d- boys και cuma,και φυσικα και τους vfc,για πλαστικες εγω χρησιμοποιησα ares και δεν ειχα κανενα προβλημα

alex19871987

King arms που εχω βρει δεν έχει κανείς να μας πει?
ΠΕΡΣΕΥΣ

nitrox

King arms , τους πλαστικούς τους δουλεύω σε vfc , agm , jg και σε G36c με αντάπτορα για Μ4  απροβλημάτιστα .

vampiros

φαντασου οτι αν παρεις king arms και λενε οτι ειναι για 120 μπιλιες
αυτοι θα χωρανε το πολυ 90.
αλλα εσυ ποτε δεν θα τους γεμισεις εντελως για να μην χαλασουν τα ελατηρια.
οποτε θα βαζεις 60 μπιλιες και εισαι ο.κ.  ;)
... what we do in life ,
echoes in eternity ...

nitrox

Ναι και μάλιστα να σου εξομολογηθώ την αμαρτία μου βάζω 30 μα 35 και ο λόγος είναι γατί όταν την βγάζω πάνω στο παιχνίδι δεν περιμένω να αδειάσει . 8) 8) 8)

vampiros

εγω πηρα γεμιστηρες για 120 μπιλιες και χωρανε 70-75 μονο.
αλλα τους βαζω μονο 50 μπιλιες γιατι υπαρχει περιπτωση να παιζουμε δυο ωρες και να ριξω μονο 200 μπιλιες....
ε , δεν χρειαζεται να γεμιζουμε τον κοσμο μπιλιες...
το καλο παιχνιδι δεν κρινεται απο τις χιλιαδες μπιλιες που εκτοξευονται αλλα απο τις φαγωμενες σολες στα αρβυλα ...  ;)
... what we do in life ,
echoes in eternity ...

alex19871987

Ανάμεσα σε king arms και vfc 120αρηδες μεταλλικούς είμαι
ΠΕΡΣΕΥΣ

alex19871987

Μιας και το όπλο θα ντυθεί με magpul dark earth κοιτάω γιΑ magpul pts pmag.τις εχει βάλει κανείς σε vfc m4 να μου πει αν είχε θέματα?
ΠΕΡΣΕΥΣ