THE BEST οπλο αεριου...

Ξεκίνησε από BATRAXOS, 05 Νοε 2008, 16:45:28 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Dadias

pragmati einai apo best of the best ,alla ysterei se xoro apo8ikeusis aeriou o 1as kai monadikos logos pou to poulisa

Falcon


Dadias


SAPPER

Αισθηση! δυναμη! ποιοτητα! M.E.U. η αλλιως στα βλαχικα ΜΠΕΟΥ... :D

Falcon

#44
Παράθεση από: Dadias στις  23 Φεβ 2009, 15:30:59 ΜΜ
pragmati einai apo best of the best ,alla ysterei se xoro apo8ikeusis aeriou o 1as kai monadikos logos pou to poulisa

Ok, αυτο ειναι σιγουρο κι εμενα 10-12 μπιλακια μου πεταει, αλλα με εναν επιπλεον γεμιστηρα το προβλημα, εχεις λυθει. Εξ' αλλου πιστολι ειναι. Ποσες σφαιρες θες παραπανω?  :-\ :P

Μια σφαιρα φτανει... ;)
                                                                       ;)

el_ninio

eixa valei sto45ari mia fora propanio... mia gemish 2.5 gemistires.... :-X alla den einai gia syxnh xrhsh giati katastrefei ola ta internals tou oplou :( >:(


-Knights of Avalon-

OYK347

Αγαπητέ καλησπέρα,

από  την μικρή γνώση μου πάνω στο θέμα τα πιστόλια αερίου είναι σαφέστατα πιο αληθοφανή και ρεαλιστικά σε ανάκρουση και σκανδάλη σε σχέση με τα ηλεκτρικά. Εγώ έχω ένα ΠΙΣΤΟΛΙ αερίου, Glock-17, Metal Slide ιδιαίτερα αληθοφανές και στην όψη της διαμέτρου της κάνης και με καλή ευθυβολία. Έχοντας ρίξει όμως και με το HI-CAPA 4.3 TACTICAL μπορώ να σου πω ότι έχει μεγαλύτερη ευθυβολία και την ρεαλιστικότερη ανάκρουση για μη αληθινό πιστόλι, πιστεύω ότι είναι το ιδανικότερο για εκπαίδευση.
.
                          
.                      http://www.armageddons.gr