12 Φεβρουαρίου 2012 , T.A.S and Friends Airsoft Game στην Πάτρα

Ξεκίνησε από #LEONARDO-SWORDFISH#, 27 Μαρ 2012, 23:06:09 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

fvagelis

<<<<--- cat dedector --->>>

pit k

#21
Θα ήθελα με την σειρά να ευχαριστώ τα παιδιά από την Πάτρα για την πολύ καλή φιλοξενία τους το υπέροχο παιχνίδι που διοργανωμένε και φυσικά το πεδίο ήταν τρομερά άπαιχτο :D :D ;D ;D.

Ένα μεγάλο μπράβο αξίζει στον Λέω γιατί ήταν ο άνθρωπος που το διοργάνωσε, ήρθε σε επαφή με τα παιδιά, μας ξεσήκωσε στο να πάμε μαζί του και να περάσουμε μια πάρα πολύ καλή Κυριακή με φανταστική παρέα,τρελό χαβαλέ μέσα στο λεωφορείο όταν πηγαίναμε και όταν ερχόμασταν με οργανωτή τον τεράστιο Γιάννη spertan 8) 8) 8) .

Ήταν από τα πολύ καλά παιχνίδια,η παρά πολύ  καλή Παρέα, που σε κάνουν να αγαπήσεις ακόμα πιο πολύ το χόμπι μας το AIR SOFT και η Απίστευτη φιλοξενία που ήταν σαν μια ζέστη Αγκαλιά,ήταν σαν να γνωριζόμαστε από καιρό με τα παιδιά και να έχουμε παίξει άπειρα παιχνίδια μεταξύ μας   :) :) ;)


Τώρα που τέλειωσε με τα καλά έχω να κάνω κάποιες Καταγγελίες:


α.Τα παιδιά από την Πάτρα έχουν βρει κάποια μυστική φόρμουλα και γινόντουσαν Αόρατοι ενώ ήταν σχεδόν μπροστά μας και μας έριχναν  δεν μπορούσαμε να τους δούμε, κάλο θα ήταν να μας δώσουν και σε μας τα χάπια Stealth που πίνανε για να είμαστε δίκαιοι την άλλη φορά  :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

β. Το παιχνίδι στο τέλος το έστησε με κάποιο τρόπο ο Λέω με το ζευγάρι του,που φιλάγανε την πετρελαιοπηγή Α γιατί ενώ την κρατούσαν μεχρι το τέλος και ήμασταν νικητές ξαφνικά το ζευγάρι του ο τρομερός, υποχθόνιος, δολοπλόκος,σκοτεινή νυφίτσα Crypto :P τα έκανε πλακάκια με τους Πατρινούς τι του τάξανε ακόμα δεν έχω μάθει,μας ΠΡΌΔΩΣΑΝ αδέρφια και παράδωσαν την πετρελαιοπηγή στους Πατρινούς έτσι νίκησαν

Για τιμωρία προτείνω να πάμε στον Crypto να ζητήσουμε τα λεφτά που δώσαμε στο πούλμαν πίσω ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

KRITIKOS

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στη Λέσχη Αεροσφαίρισης Αχαϊας για τη φιλοξενία.

elricd

Παράθεση από: pit k στις  13 Φεβ 2012, 16:50:42 ΜΜβ. Το παιχνίδι στο τέλος το έστησε με κάποιο τρόπο ο Λέω με το ζευγάρι του,που φιλάγανε την πετρελαιοπηγή Α γιατί ενώ την κρατούσαν μεχρι το τέλος και ήμασταν νικητές ξαφνικά το ζευγάρι του ο τρομερός, υποχθόνιος, δολοπλόκος,σκοτεινή νυφίτσα Crypto :P τα έκανε πλακάκια με τους Πατρινούς τι του τάξανε ακόμα δεν έχω μάθει,μας ΠΡΌΔΩΣΑΝ αδέρφια και παράδωσαν την πετρελαιοπηγή στους Πατρινούς έτσι νίκησαν

Χαχαχα μηπως το χε παιξει over ? :P Δε σκαμπαζω κ πολυ απο στοιχημα :P
'Well, you know huntin' wabbits, like?... well it's the same 'xept dem wabbits fire back at ya

hitman1975

#24
ενα μεγαλο μπραβοοοοοοοο στα παιδια απο την πατρα (οχι δεν επρεπε να τον πικρανεισ ον φαναρο τον φανταρο ......... οπως λεει και το ασμα) ηταν φοβερο πεδιο και πανω απ ολα πολυ καλα παιδια ελπιζω να κανουνε κι αλλα τετοια παιχνιδια
ξεχασα να πω και ενα ευχαριστω στον λεο που μας προσκαλεσε σ αυτο το παιχνιδι ηταν τρομερη εμπειρια λεο ευχαριστω

remali

Με εχετε σχεδον καλυψει με τα μπραβο προς διοργανωση παικτες και Λεο, οποτε οτι και να πω ειναι απλα μια επαναλληψη .Εγω θα επισημανω την παραληψη στα μπραβο.... ΡΕ τον ταβερνιαρη που τα ειχε ετοιμα και φαγαμε και τα πιατα απο την κουραση και την πεινα τον ξεχναμε? ΕΕΕΕ? Πραγματικα οσα κιλα εχασα στο παιχνιδι τα πηρα στην ταβερνα. Ηταν μια γεματη μερα και ενα γεματο στομαχι.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

diles77

Απο το πρωι φανηκε οτι θα ηταν μια ενδιαφερουσα επιχειρηση ...

Πραγματικα η μερα εξελιχθηκε παρα πολυ καλα και ηταν μια πολυ καλη εμπειρια για ολους οσους συμετειχαν.

Οργανωθηκαμε πολυ καλα και δειξαμε οτι αξιζουμε . Το πεδιο ηταν πολυ καλο  και βατο και η οργανωση απο τους φιλους μας τους πατρινους ηταν εξαιρετικη .

Μπραβο σε ολους  ! ! ! 

Spartan

Συγχαρητηρια στους διοργανωτες και σε ολα τα παιδια απ την Πατρα!
Ηταν ενα τελειο παιχνιδι σε ενα καταπληκτικο πεδιο!
Επιτελους ενα σεναριο με αρχη, τελος και συνεχη δραση!!!!
Με την απλη λογικη του point system, ο καθε αρχηγος μπορουσε να "αγοραζει παιχτες η' medic!!!!
Ετσι οι παιχτες της καθε πλευρας θα επρεπε να ειναι πολυ προσεκτικοι γιατι αν ειχαν μεγαλες απωλειες θα εχαναν το αριθμητικο πλεονεκτημα και πιθανοτατα και το objective(οπως και εγινε)
Δεν μπηκαν στην λογικη του ατελειωτα respawn και αντε γιουργια να πεταμε μπιλιες με τα τσουβαλια οσπου να βαρεθουμε, σε ενα παιχνιδι που δεν τελιωνει ποτε...(και αλλα πολλα στραβα, αλλα να μην γινω πιο κακος...)
Ελπιζω ρε μαγκες να τα ξαναπουμε συντομα απο κοντα αν και με αρκετους απο εσας θα τα λεμε και μεσω τηλ-internet (αφου εχουμε κανει πολλες αγοραπωλησιες και με καποια λερα απο εσας ειμασταν σειρουλες στο στρατο)

Μια ενσταση εχω μονο σχετικα με τον τιτλο του game!!!
Απο ποτε γιναμε φιλοι ρε Leonardo?????
Με ξερεις και απο χθες????? ;D ;D ;D ;D
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

#LEONARDO-SWORDFISH#

Παράθεση από: Spartan στις  14 Φεβ 2012, 12:14:46 ΜΜ

Μια ενσταση εχω μονο σχετικα με τον τιτλο του game!!!
Απο ποτε γιναμε φιλοι ρε Leonardo?????
Με ξερεις και απο χθες????? ;D ;D ;D ;D


με αυτα τα γελοία που κάνεις...δεν σε ξερω ουτε κι εγω.... :P :P :P :P

Spartan

Παράθεση από: #LEONARDO-SWORDFISH# στις  14 Φεβ 2012, 13:50:27 ΜΜ
με αυτα τα γελοία που κάνεις...δεν σε ξερω ουτε κι εγω.... :P :P :P :P

Αυτοι ειστε οι βαζελοι, μια ζωη παραπληροφορηση της κοινης γνωμης!!!!
Η photo δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα, ειναι προιον φωτομονταζ!!!!!
Αλλωστε ξερετε ολοι σας ποσο σοβαρο και ωριμο ατομο ειμαι!!!
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

#LEONARDO-SWORDFISH#

Παράθεση από: Spartan στις  14 Φεβ 2012, 18:01:06 ΜΜ
Αλλωστε ξερετε ολοι σας ποσο σοβαρο και ωριμο ατομο ειμαι!!!

Το ξέρουμε...το ξέρουμε.....  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

elricd

Παράθεση από: Spartan στις  14 Φεβ 2012, 12:14:46 ΜΜΕλπιζω ρε μαγκες να τα ξαναπουμε συντομα απο κοντα αν και με αρκετους απο εσας θα τα λεμε και μεσω τηλ-internet (αφου εχουμε κανει πολλες αγοραπωλησιες και με καποια λερα απο εσας ειμασταν σειρουλες στο στρατο)

Χαχαχαχαχα λερα? Οχι μωρε το παιδι. Καλουλης ειναι :P Ανεβασε καμμια φωτο απο το G3 να δεις δουλεμα που εχω να του ριξω. Σκαστος θα παει :D

'Well, you know huntin' wabbits, like?... well it's the same 'xept dem wabbits fire back at ya