AUG A2 Classic Army ή STEYR AUG Tokyo Marui?

Ξεκίνησε από Aggelos91, 15 Μαΐου 2009, 14:06:19 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Aggelos91

Τελικά αποφάσισα να πάρω ΑUG απλά δεν ξέρω ποιο από τα δύο αυτά που γράφω στον τίτλο. Ποιο θεωρείτε εσείς καλύτερο. Εξωτερικά νομίζω ότι το Classic Army είναι καλύτερο. Εσωτερικά δεν ξέρω καθόλου. Περιμένω τις γνώμες για να πάω και εγώ τελικά να πάω να πάρω όπλο να συναντηθούμε να παίξουμε και κανένα παιχνίδι.
Η συμβουλή μου για αυτό το παιχνίδι αν και είμαι νέος σε αυτό είναι να υπάρχει τιμιότητα. Να κοιτάμε να χαρούμε τίμια, έντιμα. Να μην θυμώνουμε με τους άλλους και να έχουμε καλή συμπεριφορά εντός του παιχνιδιού.

Dadias

#1
λοιπόν κοίτα και των 2 εταιρειών είναι άψογα, της CA έχει 30-40 fps , εσωτερικά θα προτιμούσα tm για την ποιότητα των μετάλων,χωρίς να εννοώ ότι το ca έχει υποδεέστερη ποιότητα,έχω ξαναπάρει ΤΜ και δεν με απογοήτευσανε ποτέ ,αλλά γενικά είμαι Japan manufactures affected airsoft player και τους προτιμάω :P

Aggelos91

Και τι λέει dulas καλό το classic army? Κανείς άλλος ρε παιδιά δεν θα απαντήσει?
Η συμβουλή μου για αυτό το παιχνίδι αν και είμαι νέος σε αυτό είναι να υπάρχει τιμιότητα. Να κοιτάμε να χαρούμε τίμια, έντιμα. Να μην θυμώνουμε με τους άλλους και να έχουμε καλή συμπεριφορά εντός του παιχνιδιού.