Sniper, ti tha protimousate k giati?

Ξεκίνησε από akis, 28 Οκτ 2008, 12:41:52 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

AEG Vs SPRING(BOLTACTION) ???

TM PSG-1  (AEG)
TM G-SPEC  (SPRING-BOLTACTION)

doczeg

g-spec opws k oi perissoteroi...
hitman style... :P

giorgosak

G-spec,ωραίο πράγμα το κλείστρο...

OYK347

Αγαπητοί κύριοι,

κι εγω θα συμφωνήσω κατά τη γνώμη μου καλύτερα το G-SPEC. Είναι πιο ρεαλιστικό και κοντά στο mil sim.
.
                          
.                      http://www.armageddons.gr

Falcon

Παντα! Τα bolt-action sniper οπλα εχουν καποιο ιδιαιτερο στυλ... ;)

nick

egw twra...vriskome se dilima....aeg h spring...mallon spring...(einai kai pio fthna ap'ta aeg alla dn 3erw an exoun perissotera fps,dn exw agorasei sniper gia na 3erw...) :)

SaNJi

Ισχυει οτι τα Bolt sniper εχουν καποιο ιδιαιτερο στυλ...Βασικα ειναι πιο πολυ για πιο μακρινες αποστασεις,ειναι πιο ευθυβολα αλλα το μονο κακο ειναι το να οπλιζεις το οποιο ομως ειναι και αλλη φαση ομως...Πολυ πιο ωραιο...
Βεβαια αμα ειχα ενα SVD Dragunov που ειναι ημιαυτοματο δε θα με χαλαγε ΚΑΘΟΛΟΥ...
-I Like GIRLS_I Like FOOD_but_I LOVE AIRSOFT-

Dharry

Ψηφιζω PSG-1 για τη δυνατοτητα αυτοματης βολης.Γιατι κακα τα ψεματα παιδια...ωραιο το στυλ(bolt action) αλλα καλυτερα να μενεις 'ζωντανος' στα 'δυσκολα'...............

SAPPER

Παράθεση από: Dharry στις  14 Μαΐου 2009, 23:46:45 ΜΜ
Ψηφιζω PSG-1 για τη δυνατοτητα αυτοματης βολης.Γιατι κακα τα ψεματα παιδια...ωραιο το στυλ(bolt action) αλλα καλυτερα να μενεις 'ζωντανος' στα 'δυσκολα'...............

Είναι ημιαυτόματο (βολή κατά βολή) ;)

RamboGR

G-SPEC ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΡΟΥ!

pefcop

Παράθεση από: Husher στις  03 Νοε 2008, 19:00:16 ΜΜ
Καλησπέρα .
Σίγουρα κατά τη γνώμη μου καλύτερα το G-SPEC . Υπάρχουν καράβια ολόκληρα με κάθε είδους upgrades και εξωτερικές μετατροπές σύν του ότι προτιμώ την απλότητα και ευκολία πρόσβασης σε κάθε εξάρτημά του έυκολα και αξιόπιστα . Κατά τη γνώμη μου έχει πολύ καλύτερο "potential" να εξελιχθεί από τον ιδοκτήτη του σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο AEG .
8a symfwnhsw kai egw me ton filo ,bebaia den exw psaksei an exei treles anaba8miseis to aeg alla m aresei to g-spec gt einai kai pio realistiko pisteyw
;)

filakio 8

kai egw elatiriou psifizo kai malista to BAR10 pou exw kai me exei vgalei asproprosopo.fisika einai ftiagmeno kai metrimeno me 0,20 562 fps :o :o :o.kai meta to m14 SOCOMKAI AS EINAI 3 XERI SAPER FANIOLES ena ap ta kalitera opla airsoft

dimitris1

Παράθεση από: filakio 8 στις  21 Μαΐου 2009, 20:19:01 ΜΜ
kai egw elatiriou psifizo kai malista to BAR10 pou exw kai me exei vgalei asproprosopo.fisika einai ftiagmeno kai metrimeno me 0,20 562 fps

Εαν δεν κανω λαθος αυτο ειναι?? :) :) :)

http://hellasairsoft.com/forum/viewtopic.php?f=28&t=1367
Every BB counts

fanioles

KAI AS EINAI 3 XERI SAPER FANIOLES ena ap ta kalitera opla airsoft

Ναι αλλα τι χέρι !!  αγαπημένο !!    ;D

Εμένα με εκφράζουν οι απόψεις των Spook και SAPPER αν και αντίθετες είναι όσα έχω στο μυαλό μου.
Θα τα ήθελα και τα δύο.

airsoftFTW

Απο αυτα τα δυο το 2ο ειναι καλυτερο. Αλλα ενταξει ας ειμαστε ρεαλιστές, airsoft παίζουμε. Αν (λέω ΑΝ) σε δουν με το bolt action, καλυτερα να βγεις μόνος σου έξω, γτ σίγουρα δεν θα μπορέσεις να ανταποδώσεις ΒΒ. Βεβαια αν έχεις Ghillie suit ( http://airsoftclub.gr/eshop/product_info.php?cPath=105_139&products_id=821 ) και πέζεις σε woodland eisai ok

ΓΑΣΤΟΥ

FULL το δεύτερο!!HAIL στο κινητό ουραίο!! ;D  ONE SHOT..ONE KILL!! 8)

BEAST

Αν σε πάρουν χαμπάρι γλυτώνεις πιο εύκολα με ένα ημιαυτόματο από ένα bolt action. ;)

Dadias

Παράθεση από: Gimli στις  13 Αυγ 2009, 13:25:39 ΜΜ
Πρωσοπικα μου αρεσουν τα bolt action  για αυτο και πειρα  το υπεροχο l96 που αναροτιεμε γαιτι δεν το παραγουν μεγαλες αξιοπιστες εταιτιες airsoft σαν tokyo marui classic army western arms και το εχουν αφισει στισ κινεζικες εταιριες που γνωριζουμε την πιοτιτα τους .Αν δεν  θες l96 μια αλλη καλη εξισου επιλογη ειναι το ΒΑR

το παράγουν, η TM άρχισε , αλλά πρίν από αυτήν και τις κινέζικες , εταιρίες απο Ιαπωνία όπως Maruzen,Tanaka και από Hong Kong η Ares

jumbo

σε sniper μπορω να δηλωσο αβειαστα οτι το SVD ειναι το λατρεμενο μου....Ωστοσω και ενα TM PSG-1  δεν θα με χαλαγε καθολου......... ;D ;D ;D
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

BEAST

Και εμένα ΤΜ PSG1.  ;)
Είναι για τα κυβικά μου ;D

MitsoS_O_Yakuza

Ως Ρωσσοφιλος δεν χρειαζεται λοιπον να πω οτι προτιμω το dragunov αλλα επειδη η ψηφοφορια εχει μονο αυτα φηφισα αυτο με το κλειστρο. Στην πραγματικοτητα ομως χρειαζεσαι ενα ημιαυτοματο sniper γιατι αν καταλαβουν την ακριβη θεση σου και στειλουν τα σκυλια δε σωνεσαι  8)
JapaN-PoweR-FroM-GreecE