Mobile Main Menu

REVIEWS

Ξεκίνησε από Dadias, 11 Ιουν 2009, 11:39:40 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Θα θέλατε να δημιουργηθεί νέος τομέας ο οποίος θα περιλαμβάνει Reviews από AEG,GBB,εξοπλισμό και projects ?

ναί
61 (77.2%)
όχι
18 (22.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 18

Θάνος

Εμμμ...παιδιά, παρατηρώ ότι αγρίεψε το πράμα καί δεν είναι καλό γιά κανέναν μας. Μιά ερώτηση έκανε ο Dadias? (αν θυμάμαι καί καλά/σόρρυ) καί το κάναμε αρένα. Λίγο αυτοσυγκράτηση παρακαλώ κύριοι, δεν σας μαλώνω (μην μου την πείτε κιόλας) ;D, απλά συμβουλεύω, γιά το καλό όλων, αφού βρισκόμαστε σε δημόσιο φόρουμ.
Ευχαριστώ, που με διαβάσατε.  :)
keep safe distance...

SAPPER

Να σταματήσουν εδώ οι προσωπικές διενέξεις, ότι θέλετε επί προσωπικού με pm μεταξύ σας.

@ Maleficus αν έχεις λάβει κάποιο pm που σε θίγει η παραβιάζει τους κανόνες επικοινώνησε με τους συντονιστές.

BEAST

Ακόμα δεν ξεκινήσαμε το κάψατε, ΟΧΙ

VasiliaS

Αν δεν υπάρχει σωστή διατύπωση από άτομα που ξέρουν όχι, και δυστυχώς αυτοί που ξέρουν δεν γράφουν συχνά για τεχνικά θέματα, αλλά πετάγονται όλοι οι άσχετοι με εικασίες, και άκουσα, μου είπαν, νομίζω κλπ κλπ κλπ μπούρδες.

JAMES

Είναι ακόμα νωρίς για κάτι τέτοιο πιστεύω.

jumbo

#45
πιστευω οτι, για ολους τους λογους που αναφερουν τα παιδια που λενε οχι και με καλυπτουν απολυτα, δεν ειμαστε ακομα ετοιμη για κατι τετοιο.
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

Athens

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες.

MitsoS_O_Yakuza

Ας γινει καλο κανει οχι κακο
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

MediCat

Παντρεμενη με τον Mitsos_O_Yakuza