δείξε μου το AEG σου να σου πώ ποιός είσαι!!!

Ξεκίνησε από akis993, 14 Φεβ 2009, 10:55:33 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Θάνος

#20
Εγώ ξεκίνησα μάλλον ανάποδα, αγοράζοντας πρώτα το AEG καί μετά ψάχτηκα γιά τα υπόλοιπα (games, ρουχισμό, extras κ.λ.π), αλλά ελπίζω να βρω την άκρη γρήγορα, ελπίζοντας στη δική σας βοήθεια.  :)
Classic Army Arsenal SLR-105 A1 Full Steel/Wood
keep safe distance...

nick

#21
Παράθεση από: SAPPER στις  02 Mar 2009, 06:12:49 ΠΜ

Kαι εδωσα...
CA M249 SAW
TM M14 SOCOM
TM Μ4 SR 16

e oxi re sapper...edwses to saw....emena mou aresei polu par'olo pou gia cqb dn kanei kai einai kai terastio....telos pantwn....... ;D

egw parepiptontws exw ena (mh fantasthte tipota spoudaio) CA sportile M15A3...kaloutsiko einai..... :)

Cataphract

Μην ανησυχείς και γω πρώτα με AEG ξεκίνησα... MP5-J, πάντα μου άρεσαν τα MP5 αλλα προτιμούσα με το φουλ κοντάκι, δυστυχώς όμως το ΤΜ ήταν στην τριπλάσια τιμή και το Classic Army δεν ήταν τόσο καλό όσο το JG απ'ότι μου είπαν... Ομολογουμένως το πτυσσόμενο κοντάκι βολεύει καλύτερα στη μεταφορά, όμως.

Jocker

αν και νεος... με το airsoft

ξεκινησα με την αγορα απο το  ενος TM Glock18c AEG

για αρχη! ετσι να δω αν μου παει το "αθλημα" χεχε

και πριν κανα μηνα αγορασα απο τον φιλο akis993  (ο οποιος εχει ανοιξει και το τοπικ.. οταν το ειχε..)
το "δικο" του JG M4A1....
παρα πολυ ωραιο οπλο!!!!  (thanks again Ακη)

αλλα ακομα δεν εχω ερθει σε κανενα παιχνιδι (α ρε ποσο θελω!!)
και εχω λιωσει να "χτυπαω" κουτακια και στοχους στο σπιτι μου!!
προσπαθω τωρα να ολοκληρωσω την ενδημασια μου!!
τα αρβυλα μου λειπουν!!! χεχε... το βλεπω να ερχομαι με αθλητικο αφου για πολυ τρεξιμο διαβαζω εδω μεσα!! lol
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

SAPPER

@ yannis να φοράς πάντα τα γυαλιά σου ακόμα και μέσα στο σπίτι, και να μην ρίχνεις όταν υπάρχει κάποιος χωρίς αντιβαλλιστικά γυαλιά. 8)

dionisos1991hel

Εγω 'εχω ενα Μ4 + Μ203 + Red dot. Μου έχει σταθεί καλά μεχρι τώρα. Το φθινώπορο λέω να πάρω ένα Dragunov ή SLR 105 αν εχει εξαντληθεί το πρωτο. Και θα πουλήσω το Μ4.
VENI-VIDI-FUGI (Ηρθα, είδα και... εφυγα!)

EKAMenos

exw ena m15 a4 ths ca eime arketa euxa
ristimenos


kai apo gbb  m9 beretta ths kwa ;D ;D
ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ ΑΜΥΝΣΘΕ ΠΕΡΙ ΠΑΤΡΙΣ  ΓΙΑΤΙ    Ο  ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ

http://www.rbgungraphics.com/thompson6in.jpg

Aquiline

Έχω στη διάθεση μου ενα JG MP5 Navy,ένα ΑΚ74ΜΝ ΤΜ,ένα Μ249 ΜΚΙΙ ASG,ένα DBOYS MK12 SPR MOD0 και ένα CA M15A1 VIETNAM που είναι το πρώτο και αγαπημένο μου.
Απο hand guns διαθέτω ενα CA 1911Α1 και ένα ΗΙ-CAPA Xtreme TM με το δεύτερο να είναι δύναμη. ;)
Και συνεχίζουμε...

Dadias

Επιτέλους κατ'ευθασαν και τελευταία καλούδια ( για αυτήν την παρτίδα  :P ) έχω την χαρά και την τιμή να σας παρουσιάσω τον εξοπλισμό που χρησημοιποιώ την παρούσα περίοδο!!



ΤΜ-Μ733 - ops3 silencer KA - ea scope mount - TM Pro-Sight - Prec. Barrel Deep Fire 6.04 - G&P 1point sling & sling hook


TM- Glock 17 - Guarder Aluminium Slide & Barrel


Airsoft Innovations Tornado Grenade - Spoon Kit

liongreek

OK...

Classic Army SAR Offizier M41FS, το οποίο ξεκίνησε έτσι...



...και μετά από πολλές μόντες έγινε έτσι...



...και μια ολόσωμη να φαίνεται η μπυροκοιλιά...



...και ένα M92 της KWA


Dadias

#30
πολύ ωραία μόντα με το κοντάκι..και ποιο εύχρηστο και ποιο "μαζεμένο", θα βάλω και γω σύντομα μια ολόσωμη  :P

nikoaloy.

#31
εγω εχω ενα mp5 k(300 fps) και ενα glock 17(310fps)



http://img40.imageshack.us/i/img1363h.jpg/

http://img27.imageshack.us/i/img1361o.jpg/
ΤΑ ΑΔΕΙΑ ΟΠΛΑ ΣΚΩΤΟΝΟΥΝ

http://www.youtube.com/watch?v=1uDrTT-GCJE

Dadias

και τώρα μια-δυο ολόσωμες από το τελευταίο παιχνίδι..άπειρη ζέστη..και ξεκινίσαμε στις 7 να παιζουμε..(το πρωί  :P)





Ozymandias

Πολυ ενδιαφερον loadout.....Το γιλεκακι, τι ειναι;

Dadias

καλημέρα! το γιλέκο είναι Pantac WSH (Wasatch) Chest Rig

jumbo

εγω παλι φιλοι μου εχω ενα Μ4 της D/BOYS FULL METAL και ενα ΜΡ5 της jg, και απο τα δυο μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.. :)
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

alkisbkn

Πωπω, χάλια φωτογραφία.. Τέλος πάντων, το δικό μου:
JG M4 S-System


- ACOG 1x Sight
- DBoys Crane Stock (για την μπαταρία, δεν έχω βάλει ακόμα την καλλωδίωση πίσω)
- G&G Mid Cap 79 Round Metal Magazine (x5)
- M4 Front Sight (του S-System ήταν ... όχι τόσο καλό.. και το πίσω sight είναι ακόμα χειρότερο)

Περιμένω ελατηριάκι για να παίξω!

Αυτά μέχρι στιγμής!

hitman47

Είμαι κάτοχος ενός JG G36(with bipod) http://airsoftclub.gr/eshop/product_info.php?cPath=26_29&products_id=780 και έχω να πω τα εξίς:

1) Είναι το δεύτερο μακρύτερο σε κάνη όπλο, πράγμα που του δίνει αρκετά ικανοποιητική ευθυβολία  ;)
2) Έχει μια απ' τις μεγαλύτερες σε χωρητικότητα γεμιστήρες 470bbs πραγμα υπερβολικά πρακτικό!!! θα το δεις στη μάχη  :P (οι παιχτες τις ομάδος μου,  :-X άν γινεται αυτό να το αφήσουν ασχολίαστο) ( ;Dχαχαχα ;D)
3) Έχει προσαρμοσμένη διόπτρα επάνω με zoom x3,5 η οποία προσωπικά με έχει βοηθήσει σε sniper style βολές (πρέπει να την βλέπεις κάθετα όπως συμβαίνει σε κάθε διοπτρα με zoom) επιπρόσθετα βοηθάει στον ελεγχο του χώρου μπροστά μου σαν ενα είδος προσαπτομενου, πανω στο οπλο, κυάλι. Τρομερό ατού για woodland! ::)
4) Έχει προσαπτώμενο δίποδο... (αναλόγος του ελατηρίου που του έχεις εγκαταστήσει μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν sniper rifle (σε συνδιασμό με την διοπτρα και την σχετικά μακρυά κάνη), και μάλιστα με αυτόματη βολή!!!!!!) (σε τετοια περίπτωση φυσικά χρειάζονται και άλλες τροποποιήσεις...)
5) Το σπαστό κοντάκι, αν και δεν είναι για τέτοια χρήση λόγο των fps που βγάζει μαμήσιο, το κάνει ικανό και για μάχες CQB (κοντινές μάχες, μέσα σε κτίρια)
6) Έχει v3 gearbox που μόνο καλά έχουν ακουστεί
7) Αν σκεφτείς οτι στην τιμή του περιλαμβάνεται διποδο και διοπτρα έχει πολύ καλη αποδοση - τιμή :o

Το σιγκεκριμενο όπλο δε θα το άλλαζα με κανένα με βεβαιότητα, αν και με τις βελτιωσεις που του έχω κανει (οχι οτι δεν είναι αστερι μαμησιο) (απλά τελειομανής 8) ) θα μπορουσα να έχω παρει άλλα δυο ;D ;D να είστε όλοι καλά και καλα παιχνιδια να 'χουμε !!!
G36 I am happy with my trigger, you are not!

Fluffy Cthulu

Ένα g36c της TM, ένα MB-03D της WELL, ένα Glock 26C Advance, ένα SOCOM και ένα SIG Sauer P226  ;D
-προς το παρόν!!!-


I\'m sorry, I can\'t hear you over the sound of how awesome I am...


Greek_soldier

Πολλές ιδέες μου βάζετε και φοβάμαι! Αν μπω και εγώ στο λούκι της Αεροσφαίρισης, θα αδειάσει ο τραπεζικός μου λογαριασμός!