D - DAY 06 ΙΟΥΝ 2010

Ξεκίνησε από ΕΚΔΡΟΜΟΣ, 06 Ιουν 2010, 14:42:03 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

Μερικες φωτο: Σε λιγο  ;D






SKORPIOS1234

Eχω παρει 4-5 φωτο αλλα δεν ξερω να τις ανεβασω.Οποιος θελει μου στελνει το εμαιλ του και τις στελνω το συντομοτερο δυνατον

Eagle

Φίλε Skorpie μας έβγαλες μια φώτο τους Panzer Divisio, δεν έχουμε πρόβλημα να αναρτηθούν οι φωτο που είμαστε εμείς.Πάρε και το e-mail μου να τις στείλεις να τις έχουμε κι όλας.Σευχαριστώ πολύ  :) [email protected]

ALMOGAVER

εχω ανεβασει κατι φωτο στο φεησμπουκ....πως ανεβαζω εδω?οποιος εχει και με εχει στους φιλους ας τις δει,οποιος δεν με εχει καντε με αντ
jordi georgios varkas
VISCA CATALUNYA LLURE!
VISCA LA TERRA!

ALMOGAVER

νομιζω πως μια ωραια ιδεα για καποιο σεναριο ειναι να βαλουμε και τον χαρακτηρα του ρουφιανου,του προδοτη....χαχα θα γινει και πιο ρεαλιστικο...
VISCA CATALUNYA LLURE!
VISCA LA TERRA!

Maleficus

μπορείτε να τις βάλετε στο yfrog και να μας δώσετε λίνκ ή να τις κάνετε [URL/] site [URL/] και να μπούν στο φόρουμ
αυτό μπορεί να γίνει επίσης με το κουμπάκι που έχει και λέει "για χρήση σε forum "

salamine153

Περιμενουνε και τα βιντεο)
Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια

SW1GEORGE

ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ

GOOD MORNING VIETNAM !!!!!!!!!!!!!

ALMOGAVER

φωτογραφε μου χεις τραβηξει και μενα μια προσωπικη!!!ελπιζω να μην εχεις τιμες οπως στα μπουζουκια!!!χαχα
VISCA CATALUNYA LLURE!
VISCA LA TERRA!

fanioles





Αυτές για σήμερα.   ;D

Όσες είναι ιστορικά σωστές θα τις περάσω απο παρόμοια επεξεργασία.


Θα τις ανεβάσω όλες και όποιος θέλει τη δική του μου στέλνει pm και του τις στέλνω σε αρχική ανάλυση γιατί λόγω μεγέθους τις ανεβάζω στο 1/3 του κανονικού μεγέθους.

Φυσικά πάντα στη φιλική τιμή των €26/τεμ...

Leonardo-Swordfish

AΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΚΥΡΙΟΙ....

σε καποια φάση του παιχνιδιου.... μου έπεσε η καμερα με αποτελέσμα να φυγει η καρτα μνημης απο μεσα.... :'( :'( :'( :'(

πρεπει να μου επεσε κοντα στο safe house (το γνωστό)......

θα γινει αποστολή άμεσα για την ευρεση της καρτας......


εχω μονο 2 βιντεο και 5 φωτος.... :'( :'( :'( :'( :'(

Leonardo-Swordfish

οτι εβγαλα στην εσωτ. μνημη της καμερας..... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


salamine153

οι φωτογραφιες παραπανω και απο υπερωχες))
Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια

Palladin

Προβλέπω φανταστικό φωτορεπορτάζ! Fanioles οι φωτό είναι απερίγραπτες! Συγχαρητήρια  :)

MitsoS_O_Yakuza

αυτα ακριβως ηθελα να πω και γω φιλε Πετρο για τα παιδια που δουλεψαν τις φωτογραφικες τους!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Emperor

Πολλά μπράβο σε όλους τους φωτογράφους. Εκπληκτικές φωτογραφίες, που πραγματικά είναι σαν να τραβήχτηκαν 65 χρόνια πριν. Συγχαρητήρια στην αξιέπαινη προσπάθεια όλων όσων έχουν αποκτήσει στολές εποχής και επιτέλους βρήκαν την ευκαιρία να τις φορέσουν σε "μάχη".
Peace is a lie. There is only passion. Through passion i gain strength. Through strength i gain power. Through power i gain victory, Through victory i gain meaning. My chains are broken, the Force shall free me...


SAPPER

Πιστεύω ότι είναι η πρώτη σωστή αναπαράσταση στην Ελλάδα με στολές και οπλισμό που προβλέπετε.

Κάνατε την αρχή για το πως πρέπει να στήνονται τέτοια σενάρια, ελπίζω να ακολουθήσουν το παράδειγμα σας και άλλοι.


Μπράβο παιδιά πολύ καλή δουλειά !!!

ROOKIEJO

παρα στο οτι αυτο που συνεβει στη καρτα μνημης του λεωνιδα εντασεται στο κακο ματι που βαρεσε την ολη φαση γενικα :
το σεναριο θεωρητε απο τα καλυτερα φωτογραφημενα και φωτοκαλυμενα .
φαντασου να ηταν και ο θανος

Leonardo-Swordfish

Παράθεση από: ROOKIEJO στις  07 Ιουν 2010, 12:16:04 ΜΜ
παρα στο οτι αυτο που συνεβει στη καρτα μνημης του λεωνιδα εντασεται στο κακο ματι που βαρεσε την ολη φαση γενικα :
το σεναριο θεωρητε απο τα καλυτερα φωτογραφημενα και φωτοκαλυμενα .
φαντασου να ηταν και ο θανος
8α παω να ψαξω.... δε το αφηνω ετσι.... 8α τη σκαψω ΟΛΗ την Ελευσινα....

Maleficus

εγώ είδα και τις φώτο στο pbzone απο τους paintballers !
δε πιάνουν μία μπροστά σε αυτές που έχετε βγάλει , και απο ιστορικά σωστό ντύσιμο ούτε κουβέντα , ...
εγώ κάτι Μ4 είδα , κάτι Μ16 , κάτι Πιστόλια ... speedballers !

μπράβο παιδιά και εις ανώτερα !
δεν θα έρθει η ώρα μου ;
θα έρθει ! ... ετοιμάζω και full ιστορικά σωστή στολή WAFFEN SS αξιωματικού και μία οπλίτη μιας και είναι και οι πιο κοντινές στο budget .