ΠΟΣΑ BB'S ΡΙΧΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΜΕΤΡΟ Η ΨΕΚΑΖΕΤΕ?

Ξεκίνησε από ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ, 11 Δεκ 2009, 16:57:54 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ποσα bb's ριχνετε ανα παιχνιδι?

100-300
300-600
600-1000
1000-1500
απειρες,εχω χασει την μπαλα

EKAMenos

ψηφισα 300-600 γιατι την εχω δει λιγο ραμπο τελευταια αλλα εξαρτατε και απο το παιχνιδι στα sqb ριχνω πιο λιγες ;)
ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ ΑΜΥΝΣΘΕ ΠΕΡΙ ΠΑΤΡΙΣ  ΓΙΑΤΙ    Ο  ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ

http://www.rbgungraphics.com/thompson6in.jpg

Kallistos

Ready... Steady... Fire...!!!

Satyros


Undertaker

Όταν παίζω με το Μ249 para που είναι οπλοπολυβόλο ρίχνω σχεδόν 2000 bbs!
Αν παίξω με το Μ4 δεν ξεπερνάω τις 400...
Save your self and a penny for the ferryman....

B.Bothrops

Το θέμα είναι να ξέρεις που τις ρίχνεις τις BBs....Επομένως  για ένα RIFLE TYPE AEG...300-600 στο κάθε παιχνίδι είναι καλά...

Moric

Καλησπερα εγω ψηφισα 100-300 γιατι δεν εχει επιλογη για λιγοτερες  :P ριχνω κατα μεσο ορο 50-100 στο παιχνιδι με το AEG καμια 20αρια πιστολατες χωρις να υπολογιζω χειροβομβιδες  ;D
"Τυχαίο αρχαίο ρητό που φαίνεται cool"

JIM-ETA


ΕΚΔΡΟΜΟΣ

Την περασμενη κυριακη στην ελευσινα εριξα 600 ββ
1. εκανα αμυνα στο υψωμα κ μετα πυρ κ κινηση εως την σημαια του εχθρου
2. για να ξετρυπωσω και 2 ατομα απο την καβατζα που ο ενας απο αυτους ειχε πολυβολο κ εγινε τρελη μαχη
3. ειχα 4 γεμηστηρες των 100 ββ κ μια των 200 ββ

salamine153

Δεν μπορεις να σταματισεις την ελευθερια

Palladin

200 με 300 σε κάθε παιχνίδι, πολύ σπάνια να ρίξω παραπάνω και πολύ συχνά με λιγότερες.

Predator


Nikolai


JokeR

εαν στο paintball εριχνα 300-400 στο airsoft(που ειναι και πιο φθηνες) 600-1000 χαλαρα....

geoairsoft

Το paintball το σταμάτησα γιατί πήγαινε κόσμος και έπαιζε με 4000 + μπίλιες στην ημέρα του, με αποτέλεσμα να καταντάει βαφείο το πεδίο και να στάζουν όλα και να πηγάινει το καμπέρωμα σύνεφο.
Στο airsoft πλέον με τις realcap (32bb's) είναι δύσκολο να πετύχεις trigger happy κόσμο και καλό θα είναι να αντιμετωπιστεί πιο ζεστά το real cap διότι προάγεται η τεχνική και η κίνηση...
100-300 Ανάλογα το παιχνίδι και πολλά ίσως λέω. Ακόμη έχω τα πρώτα μπουκάλια που αγόρασα με το πρώτο AEG πρίν απο 3 χρόνια...

Horus

ψηφισα 300-600, αλλα ποτε δεν εχω ριξει τοσες.

σε μεγαλο παιχνιδι καμια 400bbs ισως κ λιγες παραπανω.
enemies..we need more enemies!!

pit

γυρω στης 4 - 5.000  :D :D πλακα κανω γυρω στα 100 σε καθε game αντε στα μεγαλα κεφια 200

MitsoS_O_Yakuza

kaliostro-poweplant συμφονω μαζι σας ρε μαγκες τιποτα παραπανω.ψηφισα και γω 100-300 αν και ειμαι και γω της αποψης να ριξω ΜΟΝΟ για να πετυχω
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Jocker

αναλογα το παιχνιδι...
εχω ριξει και 100-300 σε ενα...
αλλα και 1000bbs  σε αλλο...

απο την αλλη πλεον με τους αθανατους δεν τους υπολογιζω στο παιχνιδι.... αν δεν βγαινουν!!!
οποτε δεν ριχνω  χωρις ουσια bbs....

αλλα θα ψηφισω 300-600 σαν avg...

πιστευω ομως οτι "καποιοι" δεν θα πουν την αληθεια....λες και θα αμαυρωσουν το ονομα τους...!
σε αρκετα πεδια οταν παιζουμε γινεται βροχη απο bbs....(το εχω κανει και εγω...σε αθανατους!)

παρακαλω μη θιχτει κανενας απο αυτο που λεω!
δεν κατηγορω ουτε ονομαζω καποιον!
γενικα μιλαω!
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Ατροτος


Samael

100-300 γιατι καταλαθος εχω το G3 SaS high cycle. ΠΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ;D
Samael