ΚΑΜΠΕΡΩΜΑ Η' ΚΙΝΗΣΗ?

Ξεκίνησε από ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ, 01 Δεκ 2009, 14:35:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ΚΑΜΠΕΡΩΜΑ Η' ΚΙΝΗΣΗ?

ΚΑΜΠΕΡΩΜΑ
ΚΙΝΗΣΗ

jumbo

κινηση και παλι κινηση....ακομα και οταν παιζω σαν sniper προτιμο μετα απο καθε βολη να μετακινουμαι παλι... ;D 8)
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

Dharry

Kινηση και ξαναματακινηση....Θανατος,from above,στον καμπερη...

VasiliaS

0ποιος φοβαται κρυβεται!!!πατατακια γαριδακια κ θα περασει η ωρα ;D

panosmaster

εγω ειμαι φουλ κινηση.ενταξη καλο ειναι το καμπερωμα να μην σε τρωνε  αλλα παιχνιδι ειναι το παν ειναι να παιξεις και να ευχαριστηθεις.οποτε καλητερα η κινηση  ::)
Ο ΘΕΟΣ ΕΧΕΙ ΟΙΚΤΟ Ο PANOSMASTER OXI

kaliostro

Κίνηση κ πάλι κίνηση....Αν κουραστώ σταματάω σε ένα σημείο που θεωρώ οτι παίζει να περάσει κάποιος πέρνω ανάσες για 2 λεπτά κ συνεχίζω...αν δεν έχω άλλο χώρο για να συνεχίσω την κίνηση μου κ έχω καμπέρομένο απέναντι μου ψάχνω τρόπο ή να βγώ ή να τον βγάλω απο το ΚΑΒΟΥΚΙ
Φίλοι είναι...τα αδέρφια που επιλέγεις!!!

Έρχονται όσοι θέλουν.... Μένουν όσοι μπορούν!!!

morfeus1712

ψηφηζω κινιση αλλα και καμπερωμα μονο σε περιπτοσεις που απαιτηται... π.χ. ενας sniper me L96 δεν μπορεί να κινήτε συνεχως λογο βαρους . ενας sniper με vsr-10 π.χ. μπορει να στοχευει και κινητε διαρκως!!! αλλα και να καμπερωθει για κανα μισαωρο ετσι ωστε σε game με objectives να παει στα οπισθεν του αντιπαλου και να σπρωξει !! λεω τωρα μια σκεψη εννοειται δικια μου αποψη  ;D!!!

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ετσι αθληταραδες μου!!!!!!!η κινηση σαρωσε κυριοι...
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Dennis


Stathis

Θελει και τα δυο σε συγχρονισμο με την υπολοιπη ομαδα
Airsoft is Life!

EKAMenos

Παράθεση από: ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ στις  01 Δεκ 2009, 14:35:00 ΜΜ
Εθεσα αυτο θεμα για ψηφοφορια γιατι μας αφορα ολους και δειχνει το στυλ παιχνιδιου που μας αρεσει να παιζουμε...μιας και το ανοιξα ψηφιζω κινηση γιατι μου αρεσει περισοτερο απο το να περιμενω και επισης εχει μεγαλυτερο βαθμο δυσκολιας..φυσικα αισθανομαι περισοτερο κομαντο οταν κινουμαι...
σωστοσ και εγω μαζι σου ;D
ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ ΑΜΥΝΣΘΕ ΠΕΡΙ ΠΑΤΡΙΣ  ΓΙΑΤΙ    Ο  ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ

http://www.rbgungraphics.com/thompson6in.jpg

Jocker

κίνηση και πάλι κίνηση!!! ;D ;D
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Kallistos

Κίνηση Παιδιά...
Ειδικά απο την στιγμή που έχουμε χρονικό περιθώριο γιατι να αραζω με την φραπεδουμπα μου;;;
Μπαινω βρουρ για να γουσταρω.
Εξάλου τα αγαπημένα μου ειναι πολλά μικρά γρήγορα παιχνίδια.
Ready... Steady... Fire...!!!

kukuras7

Κίνηση με κανα καμπερωμα για οργανωση και ανασυνταξη

assassin...

Εγω προτιμω κινηση, αλλα κρυφη. Πλησιαζεις τον αντιπαλο και του την φερνεις (χωρις κακια) :)

WAR ANGEL

κινουμενος θα αντιμετωπισεις χιλιαδες μπιλιες......πραγμα που σημαινει οτι καποιος πρεπει να σε καλυπτει....πραγμα που σημαινει ομαδα.....κατι που σημαινει οργανωση......κατι που σημαινει προπονηση.....κατι που σημαινει βελτιωση.....κατι που σημαινει ικανοποιηση......κατι που σημαινει χαρα....Χαρα να βλεπεις τους φιλους σου και τους κοπους σου να αποδιδουν μεσω της ομαδικης αυτης δουλειας.....
καμπερομενος ολομοναχος μεσα σε ενα σκοτεινο δωματιο με την πλατη στον τοιχο και το οπλο στραμενο στην μοναδικη εισοδο περιμενοντας καποιον ερημο airsofter που εχει μεινει και παιζει μονος να περασει και να τον ''βγαλεις'' βασιζομενος στους αλλους να εκκαθαρισουν την δικια σου γωνια (εισαι πολυ καλος για να εισαι καμπερης οταν καθαριζεις το δωματιο σου μονος σου) πηγαινοντας πισω απο αλλους και μετα περιμενοντας την αντιπαλη αντεπιθεση για να παιξεις.....δεν θα βελτιωθεις ποτε.....

Αυτα σκεφτομαι....αν η αποστολη μου ειναι η αμυνα θα αμυνθω και οταν αποκτησω πλεωνεκτημα θα αντεπιτεθω για να αναπτηχθω.....ναι θα με βγαλεις 10,000 φορες αλλα για μενα απλα θα ειναι 10,000 ευκαιριες αυτοβελτιωσης αυτοκριτηκης....

The Hawk 1

βεβαια καλο ειναι και το καμπερωμα

Whiskey

Πιστευω οτι καποιοι εδω μπερδευετε το "καμπερωμα" με την "καλυψη" ...

Το να καλυφθει κανεις για καποιο διαστημα προκειμενου ειτε να προφυλαχθει απο πυρα αντιπαλου ειτε να στησει καποια ενεδρα τοτε δεν θεωρηται καμπερωμα.

Το να πιασει καποιος μια θεση και να μεινει κρυμμενος σε αυτη μεχρι το τελος του σεναριου ... ειναι καμπερωμα.

Για μενα σε καθε σεναριο το θεμα ειναι η ολοκληρωση του ΑΝΣΚ της καθε πλευρας.
Αν για παραδειγμα η μια πλευρα εχει ΑΝΣΚ την προασπιση μιας περιοχης κτηριων ή αλλου χωρου και κρατησει τις θεσεις της κανοντας αμυνα τοτε παλι δεν θεωρηται καμπερωμα.
Αν ομως υπαρχει διπλο ΑΝΣΚ που σημαινει αμυνα ορισμενου χρονου και μετα ανακαταληψη εδαφων με επιθεση και αυτο δεν πραγματοποιηθει τοτε ναι ειναι καμπερωμα.

Γενικα πιστευω οτι οι ισσοροπιες ειναι αρκετα λεπτες σε αυτο το θεμα και δεν μπορουν να δοθουν ακριβεις ορισμοι επ'αυτου.

Οπως ειπα ειναι θεμα ΑΝΣΚ και τιποτα περισσοτερο ... αν παραταυτα μιλαμε για καποια παλικαρια που κλεινονται καπου απο την αρχη μεχρι το τελος διχως να υπαρχει προφανης λογος τοτε ... στην κριση σας.

Υ.Γ. μεσα απο οσα ειπα δεν ερχομαι σε καμια περιπτωση με τα λεγομενα του War Angel πιο πανω, τα οποια επικροτω απολυτα.

Aspondos

Κίνηση για να ανεβαίνει η αδρεναλίνη!!! :P
Airsoft FTW!!!

Aeronflame

Κίνηση .Δεν μπορώ να βρώ ίχνος διασκέδασης αλλά και ενδιαφέροντος στο να κάθομαι σε ένα σημείο περιμένοντας να περάσει κανένας και να τον αρχίσω.To σπορ είναι για να καις και καμιά θερμίδα ( άσχετα που οι περισσότεροι μετά το ρίχνουμε στα γυρόνια!!!!)
Στόχος μας να γινόμαστε καλύτεροι

asimazeftos

Μου αρέσει πιο πολύ η κίνηση και αυτό κάνω τις πιο πολλές φορές αλλά χρειάζεται
και το καμπερωμα.πιστεύω πρέπει να υπαρχή συνδυασμός και των δυο
ανάλογα με το παιχνίδι η το σενάριο.
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΑΡΡΟΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.