13/09/09 "Οι Παρείσακτοι" - Καισαριανή

Ξεκίνησε από Θάνος, 13 Σεπ 2009, 18:05:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

XARAMADAS

Θάνο σ' ευχαριστούμε πολύ. Οι φωτογραφίες είναι καταπληκτικές. Σου αξίζει έπαθλο.
Ο Θεός συγχωρεί τα λάθη, ο Χαραμάδας ποτέ...

JIM-ETA

Και για τις φωτό σε ευχαριστούμε θάνο ,και χαράς στην υπομονή σου να τις ανεβάσεις για να μας ευχαριστήσεις.σε ευχαριστούμε πολύ.

Powerplant

Πολύ καλές φωτογραφίες. Ευχαριστούμε πολύ. Απλά θα παρακαλέσω την επόμενη φορά από δεξιά που είναι το καλό μου προφίλ!!!!!

Hunter

ΘΑΝΟ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ;D
**Η ΑΤΙΜΩΡΗΣΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ**

WAR ANGEL

Απλα δεν υπαρχουν λογια για να ευχαριστησεις αρκετα τον Θανο.Η καλυτερη διαφημηση για το αθλημα τελικα δεν ειναι τα ακριβα AEGς και ο καλος εξοπλισμος αλλα ολα αυτα τα ΧΑΜΟΓΕΛΑ.

Θανο να εισαι παντα καλα.

filakio 8

mpravo re Bano telika prepi na ginis polemikos antapokritis ;D ;D ;tin ali fora omos na mirastoume ligo tin fasi gia na pezis kai esi.kai pali mpravo

Θάνος

Ευχαριστώ πολύ γιά τα καλά σας λόγια, τα οποία είναι η μεγαλύτερη αμοιβή καί το καλύτερο δώρο που θα μπορούσα να έχω. Με έχετε συγκινήσει με τα λεγόμενά σας.

Στο σημείο αυτό να αναφέρω (μου το έφερε στη μνήμη το filakio 8, με το τελευταίο post του), ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους προσφέρθηκαν να μου δώσουν δεύτερο AEG γιά να παίξω καί αρκετοί μάλιστα μου έδιναν το δικό τους, χωρίς να έχουν δεύτερο να παίξουν κι εκείνοι. Δεν τους θυμάμαι όλους κι αν πω αυτούς που θυμάμαι, είμαι σίγουρος ότι θα στεναχωρήσω αυτούς που ξέχασα, οπότε δεν αναφέρω κανέναν. Εκείνοι ξέρουν κι εγώ ξέρω, οπότε αυτό πιστεύω ότι είναι αρκετό. Ένα μεγάλο ευχαριστώ καί πάλι σε αυτά τα παιδιά, γιά την μεγαλοκαρδία καί την φιλική αληλεγγύη που τους διακρίνει.
keep safe distance...

XARAMADAS

Όλοι για έναν και ένας για όλους λοιπόν και προχωράμε μπροστά...
Ο Θεός συγχωρεί τα λάθη, ο Χαραμάδας ποτέ...

jumbo

Παράθεση από: XARAMADAS στις  17 Σεπ 2009, 00:08:16 ΠΜ
Όλοι για έναν και ένας για όλους λοιπόν και προχωράμε μπροστά...
σωστος φιλε......αυτο πρεπει να ειναι το πνευμα του χομπυ μας κανονικα...... ;) οσο για τον Θανο τη να πω.......οι εικονες μιλανε απο μονες τους...... ;D ;D
ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ, ΑΡΧΗ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥ

ανθυπασπιστης

poo deite me pano sto dentro den mou paei to sniping re paidia? kai me ton falcon plati ta spaei
BLACK HAWK :.: TEAM SPECIAL WARFARE OPERATOR

caffery_gr

Πολύ ωραίο το φωτογραφικό υλικό!!Άντε πάντα τέτοια!! :)

Kallistos

Ready... Steady... Fire...!!!