Πύρρος Airsoft Team Άρτας

Ξεκίνησε από PanosArta, 31 Μαΐου 2010, 22:41:38 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

PanosArta

Η ομάδα μας δημιουργήθηκε πριν δυο μήνες και αποτελείτε από επτά μέλη και ο σκοπός της δημιουργίας του είναι για την ψυχαγωγία των μελών της αλλά και για όποιον άλλο επιθυμεί να λάβει μέρος σε κάποιον από τους αγώνες μας. Η ομάδα μας αυτή την στιγμή έχει στην διάθεση της δύο πεδία μάχης.
Ο σύνδεσμος της ομάδας μας στο facebook είναι:
http://www.facebook.com/group.php?gid=114114848621635&ref=ts
Εάν ενδιαφέρεστε να παίξετε μαζί μας μπορείτε να επικοινωνήσετε
με επι τον Δημοσίων Σχέσεων μέλος μας, Άγγελο στο  2681021635

MitsoS_O_Yakuza

οποτε welcome και ως ομαδα και μακαρι να κατσει να συναντηθουμε στα πεδια σας η μας  8) :-* 8)
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

SW1GEORGE

καλως ηρθατε.

καλα παιχνιδια και ασφαλη βεβαια.
ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ

GOOD MORNING VIETNAM !!!!!!!!!!!!!

Myrmidon

Παιδια να σας καλωσορίσω και εγώ με τη σειρα μου και σας εύχομαι να έχετε πάντα ασφαλή και όμορφα παιχνίδια.
Καλά bb's λοιπόν και όπως είπαν και τα παιδια μακάρι να βρθούμε σε κάποιο πεδίο σε κάποια φάση  :)
ΚΑΘΗΚΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΝΑ ΤΙΜΑΜΕ ΓΟΝΕΙΣ, ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ

Ζήνων ο Κιτιεύς
336 - 264 π.Χ.

Ατροτος

Καλως ηρθατε και καλα bb's

Vangelis

Παράθεση από: PanosArta στις  31 Μαΐου 2010, 22:41:38 ΜΜ
Η ομάδα μας αυτή την στιγμή έχει στην διάθεση της δύο πεδία μάχης.
Ο σύνδεσμος της ομάδας μας στο facebook είναι:
http://www.facebook.com

Καλή αρχή.
Επισκεύθηκα το προφίλ σας στο Facebook. Πολύ καλή προσπάθεια!
Μια μικρή ένσταση. Παντού μέσα στη σελίδα υπάρχει μια λάθος λέξη που δίνει άλλη έννοια και αυτή δεν είναι άλλη απο την λέξη "πυροβόλα"!!.
Μια τέτοια διατύπωση αποτελεί πολύ σοβαρό νομικό θέμα!

Απόσπασμα:
Κανονισμοι Airsoft:
1)
Όλοι οι συμμετέχοντες χρησιμοποιούν ΜΟΝΟ τα πυροβόλα όπλα Airsoft στα παιχνίδια τους. Αυτά τα πυροβόλα όπλα πρέπει να προσαρμοστούν στο όριο FPS (ποδιών ανά δευτερόλεπτο) σχετικά με το οποίο η ομάδα ή η χώρα σας έχει αποφασίσει. Συνήθως αυτό σημαίνει ένα εσωτερικό όριο 300-350fps και ένα υπαίθριο όριο 350-450. Μερικές χώρες... (διαβάστε περισσότερα)


Με φιλική διάθεση,
Βαγγέλης
Vangelis aka IronHawk



Τό νικάν σαυτόν πασών νικών πρώτη τε καί αρίστη.

PanosArta

Σας ευχαριστούμε όλους για το θερμό καλωσόρισμα και εύχομαι κάποια στιγμή να καταφέρουμε να παίξουμε και μαζί. Το λάθος το οποίο ανέφερε ο φίλος Βαγγέλης έχει διορθωθεί και θα ήθελα να αναφέρω ότι δεν ήμουν γνώστης αυτού και για αυτόν τον λόγο θα ήθελα να τον ευχαριστήσω ! Εύχομαι σε όλους καλά παιχνίδια και επί της ευκαιρίας καλό σας καλοκαίρι ! 

Emperor

Τις θερμότερες ευχές μου και πολλά και καλά παιχνίδια να έχετε. Χαιρετίσματα στην όμορφη Άρτα. Καλή αρχή!!!
Peace is a lie. There is only passion. Through passion i gain strength. Through strength i gain power. Through power i gain victory, Through victory i gain meaning. My chains are broken, the Force shall free me...


nikosthekiller

Να πω και εγω με την σειρα μου ενα καλο ξεκινημα παιδια ..... ειμαστε και γειτονες απο την πρεβεζα!!!!θα κανονισουμε σιγουρα ενα game !!!!

Καλη Αρχη!!!
Airsoft Team Preveza's

THE PREDATORS

gogyan

#9
καλως ηρθατε παιδια και πανω απο ολα καλα παιχνιδια με ασφαλεια και διασκεδαση.
χαιρομαι ιδαιτερα που πολεις γειτονικες με την δικια μας (κερκυρα) ,δημιουργουν ομαδες και αναπτυσσουν το hobby  μας .
φυσικα να ερθουμε σε επικοινωνια ,αφου ειναι ευκολο και για μας και για εσας να παιξουμε παρεα.
το site μας ειναι το www.corfu-airsoft.com και πολυ ευχαριστως αν θελετε να σας στειλω και το κινιτο μου ωστε να ερθουμε σε επικοινωνια.
Να μην παραλειψω οτι θα ηταν πραγματικα ενδιαφερον μια συναντηση των ομαδων της βορειοδυτικης ελλαδας (κερκυρα,πρεβεζα,αρτα,κεφαλονια και οποια αλλη ξεχναω) σε ανυποπτο χρονο.

SAPPER

Καλός ήρθατε στην παρέα μας παίδες και σας εύχομαι καλά και ασφαλή παιχνίδια.

Καλό είναι να κάνετε μια πιο εμπλουτισμενη παρουσίαση στο Forum για την ομάδα σας.

antonis81

καλως ηρθατε ωρες παδια και καλα ΒΒ΅ς


Υ.Γ αυτο ειναι και το σαιτ του αιρσοφτ στην κεφαλονια http://kefasc.ipbfree.com