Πρεβεζα...

Ξεκίνησε από Jocker, 24 Ιουν 2009, 10:25:29 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Jocker

Αθηνα παιζω μαζι σας... αλλα
επειδη καταγομαι απο εκει και συχνα ανεβαινω...

υπαρχει κανεις να ενδιαφερεται απο εκει για το "αθλημα" μας??
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

nikosthekiller

#1
File hmaste peripou 20 me 25 paidia pou asxoloumaste me to a8lima stin preveza ! oi plirofories pou mporeis na pareis gia emas einai mono apo tin omada mas sto facebook arkei na grapseis airsoft team preveza ;D ;D ;D

Edit by Admin.

Κατόπιν παράκλησης πολλών μελών τα Greeklish απαγορεύονται.

Όσοι δυσκολεύονται να γράφουν Ελληνικά, μπορούν να απευθυνθούν εδώ:

http://services.innoetics.com/Greeklish/

Post γραμμένα σε Greeklish θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση
Airsoft Team Preveza's

THE PREDATORS

VasiliaS

#2
Συνχωριανε  να οργανωσουμε παιχνιδι Πρεβεζα?? :D

Κανεις απο Ν.Σαμψουντα?

Alex_Preveza

φυσικά παίδες όποτε θέλετε κανονίζουμε και παίζουμε... και από Ν. Σαμψούντα έχουμε...  :) ;D
Don't ever Mess with Hellenic Airsoft Teams !!! Born to fight !!!!


AIRSOFT TEAM PREVEZAS

Jocker

χαχα!!!
αυτα ειναι!!
δλδ το καλοκαιρι... εκτος απο το μαγιο, θα παρω και το AEG μου!!!

θα το κανονισουμε σιγουρα!!!
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Superatural

Συγχωριανε εννοειτε να παρεις το AEG σου γιατι το καλοκαιρι εμεις εδω κατω σιγουρα θα πεζουμε τουλαχιστον 3 φορες(και παραπανω) την καθε εβδομαδα Airsoft.
You never know from where it comes from!!!!!

VasiliaS


ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Για ετοιμαστειτε να στησουμε κανενα παιχνιδακι!!!!
But who are ye, in rags and rotten shoes,You dirty-bearded, blocking up the way?

We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further...

Alex_Preveza

εμείς εδώ κάθε κυριακή όταν μπορούμε μαζευόμαστε παρεούλα και παίζουμε....όταν έρθετε στείλτε mnm να κανονίσουμε... :D
Don't ever Mess with Hellenic Airsoft Teams !!! Born to fight !!!!


AIRSOFT TEAM PREVEZAS

reaperxtk

ναι!!!! A.S.F.U. team!!! λοιπον παιδια δεν ξερω τι θα κανετε αλλα θα γινει χαμος Πρεβεζα το καλοκαιρι!!!!! ;)
keep the fight up!

Maleficus

είδα στο ΦΒ ομάδα ενηλικων (4) με ανήλικους(8!!!!!!!).....
όποιος είναι δρατήριος στη περιοχή ας μου σtείlει π.μ αν και εφόσον το επιθυμεί  να επιλυφθeί τοu θeμαtos μη τη πληρώσουμε τη νύφη όλοι στο τέλος πανελλαδικώς!!!

Υ.Γ τους μlίησα για την άνομη πράξη τους και μου δωσαν τη καλή λεξουλα :D

Mil.Sim.On

παιδιά ότι θέλετε απο μεταφορές απο Αθήνα προς Πρέβεζα επειδή έχω μεταφορική εταιρία και επίσης κατάγομαι απο την Πρέβεζα, να ξέρετε πως θα έχετε ειδικές τιμές καθότι συναθλητές.....

http://www.facebook.com/group.php?gid=115736775647

Jayhawk

Παράθεση από: Maleficus στις  11 Οκτ 2010, 11:29:46 ΠΜ
είδα στο ΦΒ ομάδα ενηλικων (4) με ανήλικους(8!!!!!!!).....
όποιος είναι δρατήριος στη περιοχή ας μου σtείlει π.μ αν και εφόσον το επιθυμεί  να επιλυφθeί τοu θeμαtos μη τη πληρώσουμε τη νύφη όλοι στο τέλος πανελλαδικώς!!!

Υ.Γ τους μlίησα για την άνομη πράξη τους και μου δωσαν τη καλή λεξουλα :D
Φιλε Maleficus απο την στιγμη που μπαινεις σε μια ομαδα στο ΦΒ και λες οτι θελεις να δεις "εργο" λες και εισαι ο Φαραω στις πυραμιδες μην αναρωτιεσαι γιατι ακουσες αυτα που ακουσες... ::)

Maleficus

#13
το θέμα είναι πως υπάρχει και η φωτ'ο με αν'ηλικο παίκτη να κρατάει όπλο εδώ στο φόρουμ . μίλησα και με τα παιδιά για το θέμα , τους εξήγησα πως έχει και μου είπανε πως οι ανήλικοι συμπαίκτες τους παίζουμε με 105 απο τους γονείς τους ...
και παλι τους ειπα οτι αυτο δε γινεται και τοτε ακουσα τις καλες λεξουλες ....

Alex_Preveza

μια ερώτηση παιδιά..γιατί στο paintball που η ταχύτητες και η δύναμη είναι τρομερά μεγαλύτερη το όριο ηλικίας είναι από 14 με άδεια γονέα ενώ στο airsoft πρέπει να είσαι ενήλικος??δεν είναι λίγο παράλογο...γιατί πιστεύω πως όπως και να το κάνουμε το airsoft είναι πολύ ποιο ασφαλές...κατά την γνώμη μου πάντα..
Παράθεση από: Maleficus στις  15 Οκτ 2010, 18:13:14 ΜΜ
μου είπανε πως οι ανήλικοι συμπαίκτες τους παίζουμε με 105 απο τους γονείς τους ...
δεν κατάλαβα αυτό το 105 από τους γονείς τους. .:P
Don't ever Mess with Hellenic Airsoft Teams !!! Born to fight !!!!


AIRSOFT TEAM PREVEZAS

Cowboy Rockstar

#15
Αν και παλιο ειπα να το αναστησω και να μη ανοιξω νεο.

Ειμαστε 4 ατομα και θελουμε να στησουμε παιχνιδι εδω τριγυρω. θα κατσουμε Πρεβεζα (Καναλακι) μεχρι 22 Αυγουστου. Αντε να μαζευομαστε !!!!!

Λογικα εκεινα τα ανηλικα θα ειναι πανω απο 18 μετα απο τοσα χρονια LOL