30/08/09 "Ο Στόχος" - Ελευσίνα

Ξεκίνησε από Θάνος, 30 Αυγ 2009, 22:26:56 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Θάνος

Οι φωτογραφίες είναι τοποθετημένες με χρονική σειρά.

Όσοι κύριοι, δεν θέλουν να εμφανίζονται οι φωτογραφίες τους, παρακαλώ να με ενημερώσουν με προσωπικό μήνυμα γιά να τις αφαιρέσω.

Ευχαριστώ.
:)











keep safe distance...

Θάνος

#1
ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ











keep safe distance...

MitsoS_O_Yakuza

Ε ρε Θανο οτι και να πω θαναι λιγο τελικα για την πολυ καλη δουλεια που εκανες και θα ξανακανεις σε επομενο game  8)!! Ειμαι σιγουρος δηλαδη!! Παντως και μεις δε λες...ειμαστε φιγουρινια ομως οι που....δες  ;D
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

dash

απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.ευχαριστουμε θανο  ;D :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D

Goodspeed

Τί έκανες πάλι ρε άτομο ??  :D

Τι αθάνατοι και λαλακίες, έκλεψες πάλι την παράσταση. ;)

Ευχαριστούμε πολύ..... 8)
No flag, no uniform, ever stopped the bbs from my gun...




Shooter


pakatsao

Θάνο απο το καλό στο καλύτερο!!!

pit


vagelis521

θανο εχω εναν γνωστο  για να σε παω σε περιοδικο(PENTHOUSE)αν σε ενδιαφερει..ενταξει δεν θα κανεισ φωτογρ/ση στα κομμαντα αλλα δουλια ειναι και αυτη!!!! ;D ;D ;D ;D

απλα ζουπερ ζουπερ ολες οι φωτο!!!!

XARAMADAS

Συγχαρητήρια Θάνο, πολύ καλές και άφθονες φωτογραφίες. Σ΄ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιέρωσες. :D :o :D
Ο Θεός συγχωρεί τα λάθη, ο Χαραμάδας ποτέ...

Hitman

Αν και δεν καταφερα να ερθω (λογω επισκευης οπλου) συγχαρητηρια στο φωτογραφο. Δεν ηξερα οτι υπηρξε φωτια και στην ελευσινα! Υπηρξε μεγαλη καταστροφη?


skotostras

βρε παιδια αυτο ειναι airsoft στην ελλαδα η στην αμερικη?
πληθηνε ο αριθμος των ACU, των desert PATs και αυτος ο μελαχρινος ειναι 100% σαν αμερικανος ;D
ηταν και ο punisher μεσα χχαχα. αστα να πανε
φανταζομαι πολυ οραια περασατε ε????
Μπραβο στην κοινοτητα airsoft elladaς

Θανο δεν σε πιρε το Guiness Book για τησ καλητερες φοτο ακομα? ;D ;D ;D

Θάνος

#12
χαχαχα...ακόμα γελάω με τις ατάκες σας, δεν παίζεστε.  :D
Ευχαριστώ παιδιά γιά τα καλά λόγια.  :)
Βέβαια όπως ανέφερε κι ο Μήτσος ο Γιαγκούζα (in greek) :P, αν έχεις καλό θέμα, δεν μπορεί παρά να βγάλεις καλές φωτογραφίες!  ;D



Ουπς!! Αυτή μου ξέφυγε, σόρρυ Pakatsao.  :-[
keep safe distance...

MitsoS_O_Yakuza

 8) Λοιπον ξερεις κατι ρε Θανο δεν ελεγα ομως για μενα αλλα τα παιδια εγω βγαινω λες και εχω ιλλαρα στις φωτο συνηθως και μου λεει η γυναικα μου οτι μονο σαυτες τις φωτο ειμαι οκ  ;D  ;D ;D αρα καταλαβες....
JapaN-PoweR-FroM-GreecE

Ripper

Πολυ καλες φωτο, οτι και να πουμε ειναι λιγο, Απλα μπραβο!!!

leonardo sunbird

1 εικονα 1000 λέξεις.... 131 Χ 1000 =131.000 λεξεις.... 131,000 μπράβο στον Θάνο και 131.000 λογους που φωνάζουμε για να κρατησουμε το Airsoft σε υψηλά επίπεδα, στη βελτιωση και την αναπτυξή του στη χώρα μας.

Το τραγικο σε όλο αυτό το φωτογραφικό υλικό είναι το καμμενο δάσος...... που μας γέμισε πόνο οργή και μελαγχολία.

skotostras

Παράθεση από: leonardo sunbird στις  01 Σεπ 2009, 00:12:28 ΠΜ
1 εικονα 1000 λέξεις.... 131 Χ 1000 =131.000 λεξεις.... 131,000 μπράβο στον Θάνο και 131.000 λογους που φωνάζουμε για να κρατησουμε το Airsoft σε υψηλά επίπεδα, στη βελτιωση και την αναπτυξή του στη χώρα μας.

Το τραγικο σε όλο αυτό το φωτογραφικό υλικό είναι το καμμενο δάσος...... που μας γέμισε πόνο οργή και μελαγχολία.

ωραια, γεμιστε της γεμιστηρες με σπορους παιξτε ενα match και ληθηκε ;D

Rocks

Θανο ευχαριστουμε πολυ για τις φωτο!!
Πολυ καλή δουλειά!!

Και πολυ κρίμα για ένα όμορφο τοπίο που χάθηκε...

you can run, but you can not hide

Falcon

Παράθεση από: skotostras στις  01 Σεπ 2009, 00:52:21 ΠΜ
ωραια, γεμιστε της γεμιστηρες με σπορους παιξτε ενα match και ληθηκε ;D

Δεν ειναι αστειο Skotostra...

loubamboo

  "We didn't start the fire" -- Billy Joel

  Σε ευχαριστούμε Θάνο για την υπέροχη δουλειά σου που δίνει σχεδόν επική διάσταση στα παιχνίδια μας.
Freedom is more important than peace. USMC!