Για ποιο λογο σπανιζουν οι γυναικες στο airsoft?

Ξεκίνησε από MitsoS_O_Yakuza, 29 Αυγ 2009, 04:17:35 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Τι ακριβως φταιει??Αιτιολογηση για λυση

Φοβουνται?
5 (13.9%)
Δεν ασχολουνται με τετοια?
32 (88.9%)
Δεν τις βοηθαμε αρκετα ωστε να εγκληματιστουνε?
10 (27.8%)
Δεν βρισκουν οπλο και τα σηναφη?
0 (0%)
Αλλο με αιτιολογηση
5 (13.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 36

fanioles

Φυσικά και δεν είναι στη φύση τους..  οι κυρίες που ασχολούνται είναι η εξαίρεση και χαρά μας που είναι αναμεσα μας.. (Ξερω και μία που είναι καλύτερη απο την πλειοψηφία των αντρών.. )

Και τελικά ας έχει ο καθένας τα hobby του.. Δε θα μου άρεσε να υπάρχουν περισσότερες γυναίκες στο airsoft.  (μεχρι 5-6 καλά είναι)

Dharry

Δεν ασχολουνται με τετοια πραγματα,γιατι δεν ειναι στην φυση τους.Ασχολουνται με διαφορετικα πραγματα...Ειναι νομοτελειακο ανδρες και γυναικες να εχουν διαφορετικα ενδιαφεροντα.Και οι εξαιρεσεις ακομα και στο παιχνιδι του airsoft,υπαρχουν για να επιβεβαιωνουν τον κανονα...Εσεις εχετε δει πολους να ασχολουνται με εβδομαδιαια αγορα ρουχων,κομωτηρια,αποτρυχωσεις,καλυντικα,ταγερακια και κτλ,και να τα συζητανε στα forum με τους κολητους τους...;;;

SAPPER

Παράθεση από: loyridas στις  29 Αυγ 2009, 10:22:49 ΠΜ
ας φερει το airsoftcenter Μ4Α1 VOGUE σε ροζακι και θα σου πω εγω αν θα ασχοληθουνε ή οχι

Έφτασε σε SCARάκι για περάστε...  :D :D :D


GeR^PEZONAUTHS

Ωραια camouflage . αλλα χρησιμευει μονο αμα παιζουμε στο σπιτακι της Μπαρμπυ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

SAPPER

Παράθεση από: Dharry στις  04 Οκτ 2009, 18:01:01 ΜΜ
Δεν ασχολουνται με τετοια πραγματα,γιατι δεν ειναι στην φυση τους.Ασχολουνται με διαφορετικα πραγματα...Ειναι νομοτελειακο ανδρες και γυναικες να εχουν διαφορετικα ενδιαφεροντα.Και οι εξαιρεσεις ακομα και στο παιχνιδι του airsoft,υπαρχουν για να επιβεβαιωνουν τον κανονα...Εσεις εχετε δει πολους να ασχολουνται με εβδομαδιαια αγορα ρουχων,κομωτηρια,αποτρυχωσεις,καλυντικα,ταγερακια και κτλ,και να τα συζητανε στα forum με τους κολητους τους...;;;

Ευτυχώς υπάρχουν και εξαιρέσεις, ακόμα πιο δυναμικές, από το γυναικείο τμήμα των εφέδρων. enjoy  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=auJXaCGnXFA

www.pseed.gr


Maleficus


Θάνος

Εύγε, παίρνω τις "κακές" κουβέντες που τυχόν είπα, πίσω!  8)
keep safe distance...

Horus

οι περισσοτερες κοπελες που εχω ρωτησει θα ηθελαν να παιξουν paintball, χωρις ομως να εχουν παιξει πιο πριν!!
δηλαδη τους φαινεται ωραιο σαν ιδεα, αλλα η εκτελεση διαφερει πολυυυυυ!!
πιστευω οτι μετα την μια εμπειρια το 80% δεν θα ηθελε να ξαναπαιξει! ειναι κουραστικο, βρομικο κ ποναει  ;D ;D
γενικα αυτα ειναι no no για τις περισσοτερες κοπελες!!  ;)
enemies..we need more enemies!!

Noob

Εμενα η προηγουμενη κοπέλα μου ερχοταν να κανει τον ρεπορτερ... αλλα το εβρισκε βαρετο να καθετε σε μια γουβα και να περιμενει 5 πιθηκους για να τους ριξει ββ

Η τωρινη μου κοπέλα απλα δε ξυπνάει   :P
Αδύνατον τόν μηδέν πράττοντα πράττειν εύ

Αριστοτέλης

Firestriker

Υπαρχουν καποιες γυναικες που παιζουν αεροσφαιριση! Απλα καποιες φορες τις προσεχουμε και τις φυλαμε γιατι εχουν αγνοια κινδυνου και μπορει να κανουν ζημιες και στον εαυτο τους αλλα και στους αλλους! Φροντιζουμε να μην τους μιλαμε ασχημα, να τους μιλαμε με ηπιο τονο για το που κανουν λαθη και να τις εχουμε με το μαλακο, γιατι στραβωνουν και παρεξηγιουνται ευκολα! Εννοειται βεβαια οτι τα παιχνιδια που συμπεριλαμβανουν γυναικες καλο θα ειναι να ξεκινουν καπως αργοτερα. Προτιμουν τα απογευματινα παιχνιδια γιατι δεν ετσι δεν ξυπνανε νωρις.
α) Ο θεος να σε φυλαει απο τυφλου ραβδι και απο κουτσου γ......σι!
β) Ο κουφος και ο κλανιαρης πανε διπλα στα νταουλια!